Skala niebezpieczeństwa:  
  (100/100)

GameOver Zeus. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Konie Trojańskie

GameOver Zeus znany tez jako GameOver Trojan oraz P2P Zeus jest niebezpiecznym koniem trojanskim ktory dziala na terenie Rosji oraz Ukrainy. Jest dosc czesto uzywany do wykradania wrazliwych danych takich jak loginy, hasla oraz inne dane finansowe. W nawiazaniu do naszych ekspertow jest takze zdolny do automatycznych aktualizacji, usuwania konkretnych plikow i sciagania do systemu innych wirusow. Wierzy sie ze GameOver Zeus jest aktywnie uzywany do atakowania systemow poprzez program ransomware o nazwie Cryptolocker. Jak tylko zostanie zainstalowany szyfruje wszystkie wazne pliki zawarte na komputerze a nastepnie zada od uzytkownika zaplacenia za ich odszyfrowanie. W nawiazaniu do najnowszych informacji, agencja FBI postanowila zajac sie tym wirusem. Jednakze nadal na calym swiecie istnieje bardzo wiele komputerow zainfekowanych tym zagrozeniem. Jezeli masz chociazby cien podejrzen ze twoj komputer mogl zostac zainfekowany polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym.

W jaki sposob GameOver Zeus moze zainfekowac moj komputer?

Juz od dawna wiadom ze GameOver Zeus rozpowszechnia sie dzieki dzialaniom spamowym. Jest przepelniony zlosliwymi linkami, falszywymi zalacznikami, ktore osiagaja na calym swiecie ilosc pobran idaca w miliony. W wiekszosci przypadkow pliki w zalaczniku wygladaja jak wiadomosci od bardzo znanych organizacji takie jak FDIC, IRS, MySpace, Facebook czy tez microsoft. Czesto informuja uzytkownika o zmyslonych problemach. Oczywiscie po ich zains komputer który nie był chroniony programami antywirusowymi zostanie zainfekowany wirusem GameOver Zeus. Proszę zawsze podwójnie sprawdzić swój komputer jeżeli otrzymasz mail który zawiera opisywane przez nas programy lub też zawiera podejrzany link niewiadomo gdzie prowadzący. W przeciwnym razie może stracić swoje personalne informacje i ważne pliki. Jeżeli chcesz się skutecznie pozbyć tego wirusa skorzystaj z poradnika poniżej:

W jaki sposób usunąć GameOver Zeus?

Jeżeli chcesz się upewnić że twój komputer nie jest zainfekowany wirusem Gameover Zzeus powinieneś sprawdzić go programem Reimage lub też SpyHunterCombo Cleaner. Przy tym powinieneś się upewnić że korzystasz z zaktualizowanej wersji tego programu która wykrywa wszystkie pliki należące do tej aplikacji. Jeżeli GameOver Zeus zainfekował już twó komputer podążaj za tą instrukcją:

1. Zresetuj swój komputer do trybu awaryjnego aby zlikwidować wirusa (powinno to działać z każdą wersją tego zagrożenia)

2. Włącz Regedit

3. Poszukaj wpisów WInLogon i zapisz wszystkie pliki, które nie są nazwane explorer.exe czy też nie są puste, zastap je plikami explorer.exe

4. Poszukaj wpisów rejestru dla plików które zapisałeś i usuń odpowiadające im wpisy w rejestrze.

Zresetuj swój komputer i przeprowadź pełny skan systemu sprawdzonym i zaktualizowanym programem Reimage

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-gameover-zeus.html

Poradniki w innych językach