Usuń GameOver Zeus

Instrukcja usuwania GameOver Zeus

Czym jest GameOver Zeus?

GameOver Zeus znany tez jako GameOver Trojan oraz P2P Zeus jest niebezpiecznym koniem trojanskim ktory dziala na terenie Rosji oraz Ukrainy. Jest dosc czesto uzywany do wykradania wrazliwych danych takich jak loginy, hasla oraz inne dane finansowe. W nawiazaniu do naszych ekspertow jest takze zdolny do automatycznych aktualizacji, usuwania konkretnych plikow i sciagania do systemu innych wirusow. Wierzy sie ze GameOver Zeus jest aktywnie uzywany do atakowania systemow poprzez program ransomware o nazwie Cryptolocker. Jak tylko zostanie zainstalowany szyfruje wszystkie wazne pliki zawarte na komputerze a nastepnie zada od uzytkownika zaplacenia za ich odszyfrowanie. W nawiazaniu do najnowszych informacji, agencja FBI postanowila zajac sie tym wirusem. Jednakze nadal na calym swiecie istnieje bardzo wiele komputerow zainfekowanych tym zagrozeniem. Jezeli masz chociazby cien podejrzen ze twoj komputer mogl zostac zainfekowany polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym.

W jaki sposob GameOver Zeus moze zainfekowac moj komputer?

Juz od dawna wiadom ze GameOver Zeus rozpowszechnia sie dzieki dzialaniom spamowym. Jest przepelniony zlosliwymi linkami, falszywymi zalacznikami, ktore osiagaja na calym swiecie ilosc pobran idaca w miliony. W wiekszosci przypadkow pliki w zalaczniku wygladaja jak wiadomosci od bardzo znanych organizacji takie jak FDIC, IRS, MySpace, Facebook czy tez microsoft. Czesto informuja uzytkownika o zmyslonych problemach. Oczywiscie po ich zains komputer który nie był chroniony programami antywirusowymi zostanie zainfekowany wirusem GameOver Zeus. Proszę zawsze podwójnie sprawdzić swój komputer jeżeli otrzymasz mail który zawiera opisywane przez nas programy lub też zawiera podejrzany link niewiadomo gdzie prowadzący. W przeciwnym razie może stracić swoje personalne informacje i ważne pliki. Jeżeli chcesz się skutecznie pozbyć tego wirusa skorzystaj z poradnika poniżej:

W jaki sposób usunąć GameOver Zeus?

Jeżeli chcesz się upewnić że twój komputer nie jest zainfekowany wirusem Gameover Zzeus powinieneś sprawdzić go programem FortectIntego lub też SpyHunter 5Combo Cleaner. Przy tym powinieneś się upewnić że korzystasz z zaktualizowanej wersji tego programu która wykrywa wszystkie pliki należące do tej aplikacji. Jeżeli GameOver Zeus zainfekował już twó komputer podążaj za tą instrukcją:

1. Zresetuj swój komputer do trybu awaryjnego aby zlikwidować wirusa (powinno to działać z każdą wersją tego zagrożenia)

2. Włącz Regedit

3. Poszukaj wpisów WInLogon i zapisz wszystkie pliki, które nie są nazwane explorer.exe czy też nie są puste, zastap je plikami explorer.exe

4. Poszukaj wpisów rejestru dla plików które zapisałeś i usuń odpowiadające im wpisy w rejestrze.

Zresetuj swój komputer i przeprowadź pełny skan systemu sprawdzonym i zaktualizowanym programem FortectIntego

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

Poradniki w innych językach