Usuń Easy Driver Pro

Instrukcja usuwania Easy Driver Pro

Czym jest Easy Driver Pro?

Czym jest Easy Driver Pro?

Easy Driver Pro jest kolejnym fałszywym narzędziem do optymalizacji, które może wtargnąć na twój komputer i namawiać cię do zakupu licencji. Autorzy tego oprogramowania zgodnie sądzą co następuje:

“Easy Driver Pro został stworzony i zaprojektowany w celu umieszczenia koniecznych sterowników na twoim komputerzze. Łatwy w użyciu program pozwala na użytkowanie Easy Driver Pro bez zbędnych trudności. Używanie Easy Driver Pro nie tylko pozwoli na oszczędzanie czasu i pieniędzy, ale także uchroni twój komputer przed instalowaniem złych sterowników na komputerze. Easy Driver Pro zidentyfikuje urządzenia twojego komputera i znajdzie najnowsze sterowniki dla każdego z nich.”

Użytkownicy mogą wierzyć w to że ta aplikacja naprawdę działa. Jak tylko dostanie się do środka zaczyna inicjować pełny skan komputera i wyświetla bardzo dużo sterowników które nie nadają się do dalszego użycia i powinno się je usunąć lub też zaaktualizować. Niestety rezultaty prezentowane przez ten program mogą zawierać także sterowniki które tak naprawdę nie istnieją na twoim komputerze lub też takie które działają poprawnie i nie musisz ich koniecznie usunąć. Dodatkowo ten straszak może wyświetlać fałszywe komunikaty mówiące o tym, że niektóre sterowniki spowalniają twój system. Najważniejszym celem tego typu komunikatów jest przekonanie cię do zakupu pełnej wersji oprogramowania Easy Driver Pro. Mimo tego ta podejrzana aplikacja jest zdolna do wyszukiwania przestarzałych sterowników i może usunąć kilka z nich o ile wykupisz jej licencję, w rzeczywistości zdolność do tego typu działań jest znikoma i nie w pełni działa. Bardziej prawdopodobne będzie to, że nie zauważysz zmian w swoim systemie, ani poprawy wydajności. Z tego powodu program został zakwalifikowany jako program służacy do straszenia użytkownika i pobierania pieniędzy za swoje usługi. Uważaj i zawsze przemyśl sprawę kilkukrotnie zanim zakupisz jego licencję ponieważ możesz stracić nie tylko pieniądze ale także dane swoich kart kredytowych i inne. EasyDriver Pro jest wirusem bardzo mocno zbliżonym do Super Optimize. Jeżeli sciagnales jeden z tych plikow postaraj sie go usunac tak szybko jak to tylko mozliwe za pomoca sprawdzonego narzedzia.

W jaki sposób Easy Driver Pro moze dostac sie do mojego komputera?

Mimo tego, że Easy Driver Pro jest promowany na swojej oficjalnej stronie i innych stronach z których można go pobrać to nie jest to najbardziej popularna aplikacja pośród użytkowników którzy niechętnie ściagaja ja na swoj komputer. Z tego powodu autorzy tego oprogramowania opracowali metode bundling. Easy Driver Pro i inne podobne programy czesto stanowia dodatek do oprogramowania freeware za pomoca ktorego moga przeniknac do komputera uzytkownika. Z tego powodu powinienes pameitac o tym aby zachowac uwage i czujnosc podczas instalowania tego typu aplikacji ze wzgledu na dodatki jakie moga sie za nimi ukrywac. Easy Driver Pro jest zdolny do pracy w systemach Windows XP, Windows Vista, Windows 8 oraz Windows 7. Dlatego tez jezeli korzystasz z tego typu systemow mozesz zainstalowac na swoim systemie potencjalnie niechciane programy nawet bez swojej wiedzy. Aby uniknac takie dzialania powinienes pamietac o korzystaniu z darmowych programow i dobierania sprawdzonych zrodel oprogramowania. Nie nalezy sciagac i instalowac ich bez zwracania na nie uwagi. Wysoko polecamy zapoznac sie z warunkami uzytkowania, komentarzami i artykulami na temat oprogramowania. Co wiecej nigdy nie nalezy korzystac z opcji instalacji szybkiej czy tez rekomendowanej jezeli nie chcesz pozwolic na instalacje potencjalnie niechcianych programow. Tutaj zawsze nalezy korzystac z opcji instalacji zaawansowanej czy tez instalacji uzytkownika i przejsc przez kazdy krok instalacji i odhaczyc niechciane aplikacje. Zawsze nalezy zarezerwowac sobie czas na tego typu dzialania aby pozniej nie marnowac go na usuwanie tego oprogramowanai i roznych powiazanych reklam adware, potencjalnie niechcianych programow, straszakow czy nawet wirusow w przyszlosci. Jezeli przez przypadek sciagnales Easy Driver Pro na swoj komputer wszystko co musisz zrobic to go po prostu usunac.

W jaki sposób usunąć oprogramowanie Easy Driver Pro?

Nie wolno dać się nabrać na obietnice skanowania systemu czy też fałszywe komunikaty pochodzące od Easy Driver Pro i NIGDY nie nalezy kupowac jego licencji. Usuwanie tego programu to najlepsze co mozesz zrobic aby uniknac spowalniania systemu i innych podobnych problemow. Mozesz usunac ten program manualnie za pomoca instrukcji ponizej lub tez zainstalowac sprawdzony program antyszpiegujacy aby umozliwic jego automatyczne usuniecie. Polecanymi przez nas programami sa FortectIntego oraz SpyHunter 5Combo Cleaner.

Aby manualnie usunąć Easy Driver Pro skorzystaj z tych kroków:

  • Przejdź do menu Start -> Panel Sterowania -> Programy i rozszerzenia (jeżeli jesteś użytkownikiem Windows XP skorzystaj z opcji dodaj/usuń programy)
  • Tutaj poszukaj Easy Driver Pro
  • Odinstaluj wszystkie niechciane programy
  • Kliknij OK aby zapisac zmiany

Jeżeli jesteś uzytkownikiem Windows 8 to kliknij prawym przyciskiem na lewy dolny róg ekranu. Kliknij na ikone menu dostepowego i wybierz Panel Sterowania po czym Odinstaluj program

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach