Usuń Driver Performer

Instrukcja usuwania Driver Performer

Czym jest Driver Performer?

Drive Performer jest nieprawdziwym urządzeniem służącym do optymalizacji pracy komputera, który zgodnie z tym co obiecuje producent ma zwiększyć prędkość pracy komputera poprzez usunięcie niepotrzebnych procesów z pamięci komputera. Jednakże zamiast pomagać użytkownikowi unikać restartów komputera program ciągle wyświetla problemy z nieistniejącymi wirusami i problemami z dyskiem twardym. Większość z tych problemów prezentowanych przez Driver Performer są zmyślone oraz nie mogą być usunięte ponieważ stanowią nieodłączną część komputera. Nigdy nie należy ufać temu narzędziu, należy dodać że nie można go usunąć poprzez menu dodaj usuń programy, a tylko poprzez specjalny program antywirusowy jakim może być na przykład SpyHunter 5

Jak mogę zarazić swój komputer wirusem Driver Performer?

Driver Performem jest rozpowszechniany poprzez strony internetowe, może być też zainstalowany manualnie. Jak już zauważyliśmy możesz go ściągnąć ze strony driverperformer.com, performersoft.com, softonic.com, cnet.com i wiele innych źródeł które są sprawdzone i zaufane. Jednakże tak jak wiele innych programów możesz ściągnąć go razem z innymi programami. Aby się przed tym uchromić powinieneś zawsze wybrać manualną instalacje i usuwać wszystkie niechciane programy, które mogą być zaznaczone w okienkach instalacji. Po przeskanowaniu komputera Driver Performer zaoferuje upgrade do płatnej wersji oprogramowania aby usunąć wszystkie pierdoły z twojego komputera. Wydaje się jasne że nie polecamy tego programu jak i płacenia za jego licencje. Oszczędzaj swoje pieniądze i wybieraj bardziej zaufane aplikacje!

Jak usunąć Driver Performer?

Jeżeli chcesz usunąć Driver Performer powinieneś usunąć go z panelu Dodaj/Usuń Programy. W tym celu wejdź do menu Start->Panel SterowaniaàDodaj/usuń programy i wybierz przycisk „Odinstaluj” przy Driver Performer. Jeżeli nie możesz go tam zobaczyć przeprowadź pełny skan systemu uaktualnionym programem SpyHunter 5

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Lucia Danes
Lucia Danes - Ekspert od wyszukiwania wirusów.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach