Skala niebezpieczeństwa:  
  (70/100)

Usuń Beast

| Rodzaj: Malware

Beast to kolejny wirus z ogromnej rodziny Narzędzi Administracji Zdalnej (RAT), które obecnie się aktywnie rozprzestrzeniają. Te zagrożenie pozwala określonym osobom na zdalne połączenie się z komputerem i zarządzanie nim w całej sieci lokalnej. RAT bazują na technologii serwer-klient, która przekazuje polecenia do kontrolowanego komputera ze zdalnie przygotowanego hosta. Należy pamiętać, że w razem ilością zakażeń, jego zdolności do uszkodzenia systemu rosną.

Podobnie jak inne RAT, Beast pracuje w tle systemu operacyjnego i ukrywa się przed użytkownikiem. Beast daje swojemu właścicielowi możliwość kontroli i monitorowania aktywności użytkownika, zarządzania jego plikami, instalacji dodatkowego oprogramowania, kontroli całego systemu włączając w to obecne aplikacje lub urządzenia, modyfikację ustawień systemowych, wyłączenie lub restart komputera. Poza tym może być używany do szpiegowania użytkownika, ponieważ zawiera w sobie funkcję “keylogera”. Jak widać ten program posiada wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do infekcji RAT. To poważnie niebezpieczny szkodnik.

Autorem Beast jest haker o pseudonimie Tataye. Wiemy, że jego odmiany pojawiały się od kwietnia 2001 do maja 200 roku i były napisane w języku Delphi i skompresowane w ASPack.

Jeżeli sądzisz, że mogłeś się zaradzić wirusem Beast, uruchom narzędzia do automatycznego jego usuwania jak Reimage lub SpyHunter 5Combo Cleaner, aby pozbyć sie tej niebezpiecznej aplikacji. Nie trać swojego czasu, ponieważ możesz stracić wrażliwe informacje ze swojego komputera.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-beast.html

Poradniki w innych językach