Usuń Beast

Instrukcja usuwania Beast

Czym jest Beast?

Beast to kolejny wirus z ogromnej rodziny Narzędzi Administracji Zdalnej (RAT), które obecnie się aktywnie rozprzestrzeniają. Te zagrożenie pozwala określonym osobom na zdalne połączenie się z komputerem i zarządzanie nim w całej sieci lokalnej. RAT bazują na technologii serwer-klient, która przekazuje polecenia do kontrolowanego komputera ze zdalnie przygotowanego hosta. Należy pamiętać, że w razem ilością zakażeń, jego zdolności do uszkodzenia systemu rosną.

Podobnie jak inne RAT, Beast pracuje w tle systemu operacyjnego i ukrywa się przed użytkownikiem. Beast daje swojemu właścicielowi możliwość kontroli i monitorowania aktywności użytkownika, zarządzania jego plikami, instalacji dodatkowego oprogramowania, kontroli całego systemu włączając w to obecne aplikacje lub urządzenia, modyfikację ustawień systemowych, wyłączenie lub restart komputera. Poza tym może być używany do szpiegowania użytkownika, ponieważ zawiera w sobie funkcję “keylogera”. Jak widać ten program posiada wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do infekcji RAT. To poważnie niebezpieczny szkodnik.

Autorem Beast jest haker o pseudonimie Tataye. Wiemy, że jego odmiany pojawiały się od kwietnia 2001 do maja 200 roku i były napisane w języku Delphi i skompresowane w ASPack.

Jeżeli sądzisz, że mogłeś się zaradzić wirusem Beast, uruchom narzędzia do automatycznego jego usuwania jak FortectIntego lub SpyHunter 5Combo Cleaner, aby pozbyć sie tej niebezpiecznej aplikacji. Nie trać swojego czasu, ponieważ możesz stracić wrażliwe informacje ze swojego komputera.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

Poradniki w innych językach