Skala niebezpieczeństwa:  
  (46/100)

Usuń ATT email

| Rodzaj: Malware

ATT email jest wiadomością przesyłaną poprzez protokół e-mail przez cyber przestępców. Wiadomość dość aktywnie rozpowszechnia się w Internecie, musisz wiedizeć że najskuteczniejszym sposobem walki z tego typu wiadomościami jest ich nieotwieranie. na pierwszy rzut oka ATT email jest dedykowany osobom korzystającym z serwisu tej firmy. Jednakże, wiele ofiar tego programu nie ma właściwie pojęcia czym lub kim jest AT&T. Duża ilość ofiar tego wirusa leży po stronie tego wirusa, który personalnie zwraca się do swoich użytkowników pisząc maile o treści ‚Twój rachunek w AT&T jest gotowy do wglądu’. Tym samym wygląda to tak jakby wiadomość była wysłana poprzez systemu obsługi klienta firmy AT&T, zawiera nawet link prowadzący do konta myAT&T. Pod żadnym pozorem nie należy wchodzić na ten link, jeżeli na niego przejdziesz to zarazisz się wirusem malware. Jest to jeden z głównych powodów dla których powinieneś zawsze unikać maili pochodzących od AT&T i innych losowych adresów które widzisz pierwszy raz na oczy i które nie są powiązane z tobą cyz też firmą w której pracujesz. Jeżeli zostałeś podstępem przekonany do wejścia w ten link powinieneś przeskanować swój komputer sprawdzonym programem antywirusowym.

W jaki sposób fałszywy mail od AT&T może do mnie dotrzeć?

Mail od ludzi podających się za firme AT&T rozpowszechnia się podobnie jak inne złośliwe maile. Największym ryzykiem związanym z pojawieniem się takiego maila jest odwiedzanie jakichś niepewnych stron, które narażają nas na kontakt z wirusami które to z kolei kolekcjonują nasze prywatne dane. W większości przypadków strony takie oferują darmową rejestrację i cień szansy na wygranie wartościowych nagród takich jak ipady, telefony iphone i tym podobne. Jednakże hakerzy mogą także wysyłać fałszywe wiadomości AT&T do losowych komputer więc należy także zwrócić na nie uwagę.

Jeżeli dostałeś wiadomość e-mail od nieznanego nadawcy która wygląda w ten sposób powinieneś ją zignorować:

Dear Customer,

Your monthly wireless bill for your account is now available online.
Total Balance Due…
Log in to myAT&T to view your bill and make a payment.
Or register now to manage your account online. By dialing *PAY (*729) from your wireless phone, you can check your balance or make a payment – it’s free.

Co powinienem zrobić jeżeli dałem się wkręcić przez AT&T e-mail?

Jeżeli uwierzyłeś wiadomości wysłanej przez AT&T i wszedłeś na stronę zaprezentowaną w linku powinieneś przeskanować swój komputer sprawdzonym programem antywirusowym. Ze swojej strony jesteśmy w stanie polecić programy takie jak : Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner. Zaleca się także usunięcie wiadomości AT&T z twojej skrzynki e-mailowej

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-att-email.html

Poradniki w innych językach


Twoja opinia na temat: ATT email