Usuń ATT email

Instrukcja usuwania ATT email

Czym jest ATT email?

ATT email jest wiadomością przesyłaną poprzez protokół e-mail przez cyber przestępców. Wiadomość dość aktywnie rozpowszechnia się w Internecie, musisz wiedizeć że najskuteczniejszym sposobem walki z tego typu wiadomościami jest ich nieotwieranie. na pierwszy rzut oka ATT email jest dedykowany osobom korzystającym z serwisu tej firmy. Jednakże, wiele ofiar tego programu nie ma właściwie pojęcia czym lub kim jest AT&T. Duża ilość ofiar tego wirusa leży po stronie tego wirusa, który personalnie zwraca się do swoich użytkowników pisząc maile o treści 'Twój rachunek w AT&T jest gotowy do wglądu’. Tym samym wygląda to tak jakby wiadomość była wysłana poprzez systemu obsługi klienta firmy AT&T, zawiera nawet link prowadzący do konta myAT&T. Pod żadnym pozorem nie należy wchodzić na ten link, jeżeli na niego przejdziesz to zarazisz się wirusem malware. Jest to jeden z głównych powodów dla których powinieneś zawsze unikać maili pochodzących od AT&T i innych losowych adresów które widzisz pierwszy raz na oczy i które nie są powiązane z tobą cyz też firmą w której pracujesz. Jeżeli zostałeś podstępem przekonany do wejścia w ten link powinieneś przeskanować swój komputer sprawdzonym programem antywirusowym.

W jaki sposób fałszywy mail od AT&T może do mnie dotrzeć?

Mail od ludzi podających się za firme AT&T rozpowszechnia się podobnie jak inne złośliwe maile. Największym ryzykiem związanym z pojawieniem się takiego maila jest odwiedzanie jakichś niepewnych stron, które narażają nas na kontakt z wirusami które to z kolei kolekcjonują nasze prywatne dane. W większości przypadków strony takie oferują darmową rejestrację i cień szansy na wygranie wartościowych nagród takich jak ipady, telefony iphone i tym podobne. Jednakże hakerzy mogą także wysyłać fałszywe wiadomości AT&T do losowych komputer więc należy także zwrócić na nie uwagę.

Jeżeli dostałeś wiadomość e-mail od nieznanego nadawcy która wygląda w ten sposób powinieneś ją zignorować:

Dear Customer,

Your monthly wireless bill for your account is now available online.
Total Balance Due…
Log in to myAT&T to view your bill and make a payment.
Or register now to manage your account online. By dialing *PAY (*729) from your wireless phone, you can check your balance or make a payment – it’s free.

Co powinienem zrobić jeżeli dałem się wkręcić przez AT&T e-mail?

Jeżeli uwierzyłeś wiadomości wysłanej przez AT&T i wszedłeś na stronę zaprezentowaną w linku powinieneś przeskanować swój komputer sprawdzonym programem antywirusowym. Ze swojej strony jesteśmy w stanie polecić programy takie jak : FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner. Zaleca się także usunięcie wiadomości AT&T z twojej skrzynki e-mailowej

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

Poradniki w innych językach