Skala niebezpieczeństwa:  
  (46/100)

ATT email. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Malware

ATT email jest wiadomością przesyłaną poprzez protokół e-mail przez cyber przestępców. Wiadomość dość aktywnie rozpowszechnia się w Internecie, musisz wiedizeć że najskuteczniejszym sposobem walki z tego typu wiadomościami jest ich nieotwieranie. na pierwszy rzut oka ATT email jest dedykowany osobom korzystającym z serwisu tej firmy. Jednakże, wiele ofiar tego programu nie ma właściwie pojęcia czym lub kim jest AT&T. Duża ilość ofiar tego wirusa leży po stronie tego wirusa, który personalnie zwraca się do swoich użytkowników pisząc maile o treści ‚Twój rachunek w AT&T jest gotowy do wglądu’. Tym samym wygląda to tak jakby wiadomość była wysłana poprzez systemu obsługi klienta firmy AT&T, zawiera nawet link prowadzący do konta myAT&T. Pod żadnym pozorem nie należy wchodzić na ten link, jeżeli na niego przejdziesz to zarazisz się wirusem malware. Jest to jeden z głównych powodów dla których powinieneś zawsze unikać maili pochodzących od AT&T i innych losowych adresów które widzisz pierwszy raz na oczy i które nie są powiązane z tobą cyz też firmą w której pracujesz. Jeżeli zostałeś podstępem przekonany do wejścia w ten link powinieneś przeskanować swój komputer sprawdzonym programem antywirusowym.

W jaki sposób fałszywy mail od AT&T może do mnie dotrzeć?

Mail od ludzi podających się za firme AT&T rozpowszechnia się podobnie jak inne złośliwe maile. Największym ryzykiem związanym z pojawieniem się takiego maila jest odwiedzanie jakichś niepewnych stron, które narażają nas na kontakt z wirusami które to z kolei kolekcjonują nasze prywatne dane. W większości przypadków strony takie oferują darmową rejestrację i cień szansy na wygranie wartościowych nagród takich jak ipady, telefony iphone i tym podobne. Jednakże hakerzy mogą także wysyłać fałszywe wiadomości AT&T do losowych komputer więc należy także zwrócić na nie uwagę.

Jeżeli dostałeś wiadomość e-mail od nieznanego nadawcy która wygląda w ten sposób powinieneś ją zignorować:

Dear Customer,

Your monthly wireless bill for your account is now available online.
Total Balance Due…
Log in to myAT&T to view your bill and make a payment.
Or register now to manage your account online. By dialing *PAY (*729) from your wireless phone, you can check your balance or make a payment – it’s free.

Co powinienem zrobić jeżeli dałem się wkręcić przez AT&T e-mail?

Jeżeli uwierzyłeś wiadomości wysłanej przez AT&T i wszedłeś na stronę zaprezentowaną w linku powinieneś przeskanować swój komputer sprawdzonym programem antywirusowym. Ze swojej strony jesteśmy w stanie polecić programy takie jak : Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus. Zaleca się także usunięcie wiadomości AT&T z twojej skrzynki e-mailowej

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia ATT email zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania ATT email. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage

Poradniki w innych językach