Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń Arcade Frontier

stworzone przez Olivia Morelli - - | Rodzaj: Adware

Arcade Frontier jest wątpliwym programem, który może wszcząć irytujące reklamy, czy użytkownik tego chce, czy nie. Choć wygląda jak fajna aplikacja do gier, może powodować różnego rodzaju niechciane reklamy, a nawet narazić komputer użytkownika na bardziej poważne zagrożenia cybernetyczne. Wspominaliśmy już o adware związanych ze stroną internetową do gier o nazwie Arcade Safari. Jednakże wygląda na to, że Arcade Frontier jest kolejnym tworem od samego autora. Kiedy ten program wchodzi do systemu, przechwytuje wszystkie przeglądarki internetowe, dodając własne wtyczki przeglądarki internetowej i zaczyna manipulować nimi w celu pokazywania wcześniej określonych reklam. Jeśli masz zainstalowane gry lub pasek narzędzi z ArcadeFrontier.com, istnieje ogromna szansa, że ​​mogłeś również pobrać tę wtyczkę. Staraj się nie klikać na żadne reklamy, które mogą przerywać przeglądanie i unikaj przekierowań Arcade Frontier do nieznanych stron internetowych. Ponadto, jeśli chcesz się ich pozbyć na dobre, należy usunąć wirusa Arcade Frontier.

W jaki sposób może Arcade Frontier izinfiltrowac mój komputer?

Arcade Frontier przechwytuje system po zainstalowaniu darmowego programu/gry/aplikacji. Okazuje się, że podczas pobierania darmowej gry z witryny ArcadeFrontier.com, użytkownicy są również zmuszeni do zgody na zainstalowanie tego potencjalnie niechcianego programu. Zdecydowanie nie polecamy, aby instalować żadnych adware, które są oferowane za pośrednictwem tej strony. Można chronić system przed podobnymi intruzami czytając warunki umowy przed każdą wątpliwą instalacją; wybierając opcję instalacja Niestandardowa lub Zaawansowana i uważnie śledzić cały proces instalacji. Wreszcie, należy również nie zapomnieć odznaczyć wszystkie dodatkowe załączniki, które są oferowane w pakiecie z jednym lub innym programem. Oczywiście, czasami podobne programy nie pokazują żadnych powiadomień o ich obecności na komputerze. Należy jednak sprawdzić, czy komputer nie jest zarażony tym adware, jeśli występują nietypowe i niekontrolowane reklamy.

Jak pozbyć się Arcade Frontier?

W celu usunięcia Arcade Frontier całkowicie, należy odinstalować program i przeskanować system wiarygodnym narzędziem anty-spyware. Do tego celu można użyć Reimage Reimage Cleaner lub SpyHunter 5Combo Cleaner. Po zakończeniu skanowania i usuwania złośliwych plików, wykonaj następujące kroki:

 • Odinstaluj freeware, które jest powiązane z Arcade Frontier:
  1. Kliknij przycisk Start -> Panel sterowania -> Odinstaluj program.
  2. Gdy znajdujesz się w oknie Dodaj/Usuń Programy/Odinstaluj program, poszukaj ostatnio zainstalowanych/nieznanych aplikacji, takich jak Arcade Frontier, Codec-C, Codec-V, Better Links, JetMP3, Jp3, Facetheme, Giant Savings, I want this / iwantthis, Game Play Labs, Premiumplay Codec, Rewards Arcade, VUZE, BFlix, Dealply, Media Plugin, browser enhancements 1.0, Pando media enhancer, crossrider web apps, I-livid, bandicam, fantapper i innych nieznanych wpisów.
  3. Wybierz „Odinstaluj”
  4. Kliknij przycisk OK, aby zapisać zmiany.
 • Zreseuj swoje przeglądarki (Google Chrome, Mozilla Firefox i Internet Explorer):

Internet Explorer:

 1. Otwórz program Internet Explorer, kliknij ikonę koła zębatego lub „Narzędzia” -> „Opcje internetowe”.
 2. W tym miejscu, przejdź do zakładki „Zaawansowane” i kliknij przycisk „reset”.
 3. Przejdź do zakładki „Resetowanie ustawień programu Internet Explorer” -> „Usuń ustawienia osobiste” i kliknij na opcję „reset”.
 4. Na koniec kliknij przycisk „Zamknij”, a następnie przycisk OK, aby zapisać zmiany.
 5. Zmieć stronę startową.

Mozilla Firefox:

 1. Otwórz program Mozilla Firefox, przejdź do sekcji „Pomoc” -> „Informacje dotyczące rozwiązywania problemów”.
 2. Tutaj wybierz „Resetuj Firefox” kilka razy i „Zakończ”.
 3. Wreszcie, zmień swoją stronę startową.

Google Chrome:

 1. Kliknij przycisk menu Chrome w przeglądarce Google Chrome, wybierz Ustawienia -> Pokaż ustawienia zaawansowane.
 2. Tutaj, poszukaj przycisku „reset ustawień przeglądarki.
 3. Kliknij przycisk „Reset”, aby wykonać to zadanie.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage Cleaner Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Reimage Cleaner, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Reimage Cleaner posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Reimage Cleaner oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage Cleaner, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Arcade Frontier snapshot
Arcade Frontier snapshot

O autorze

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-arcade-frontier.html

Poradniki w innych językach