Usuń Antivirus Security Pro

Instrukcja usuwania Antivirus Security Pro

Czym jest Antivirus Security Pro?

Antivirus Security Pro jest fałszywym programem antyszpiegującym który należy do grupy WinWebSec. Ten program wygląda bardzo podobnie do Attentive Antivirus, Live Security Platinum, AVASoft Professional Antivirus i inne podobne zagrożenia należące do tej grupy. Jak tylko wirus dostanie się do systemu, Antyvirus Security Pro rozpoczyna pokazywać fałszywe alarmy dotyczące zagrożenia komputera różnymi plikami, które w rzeczywistości są systemowe, albo nawet nie istnieją. Program dąży więc do usunięcia plików systemowych dlatego powinien być usunięty tak szybko jak to tylko możliwe. Jeżeli jesteś zainteresowany jaki jest prawdziwy cel ataku tego programu odpowiedź jest naprawdę prosta. Został stworzony poto aby użytkownicy kupowali jego płatną wersję. Nigdy nie kupuj go, jest to wyłudzanie pieniędzy.

Jak mogę się zarazić Antivirus Security Pro?

Antivirus Security Pro jest rozpowszechniany jako koń trojański, którzy z łatwością wykorzystuje słabości systemu. Atakuje w większości przypadków tylko słabo zabezpieczone komputery, tak więc jeżeli chcesz uniknąć ataków na swój komputer upewnij się że twój jest chroniony najnowszą wersją antywirusa. Jeżeli jednak ten wirus zdecyduje się wedrzeć do twojego komputera będzie się starał ściągnąć pliki powiązane z Antivirus Security Pro. Jak tylko to zrobi postara się tak zmodyfikować system aby uruchamiać się razem z systemem. W rezultacie ten program pokazuje komunikaty podobne do tego:

Warning! Infected file detected.
We strongly recommend activating full edition of your antivirus software for repairing threats.

Warning! Infected file detected
Location: File SystemSuspicious activity detected in the application notepad.exe to the behavior of the virus Win32/Conficker.X. For your security and to avoid loss of data, the operation of application cmd.exe has been temporarily restricted.

Możesz takżę otrzymywać komunikaty podobne do tego:

Warning! Network attack attempt detected.
To keep the computer safe, the threat must be blocked.

Proszę, zignoruj wszystkie komunikaty wirusa Antivirus Security Pro ponieważ ten program ma tylko jeden cel – wyłudzanie pieniędzy. Jak zauważysz działalność tego wirusa przeskanuj swój komputer programem antywirusowym, a także zapoznaj się z poradnikiem jak sobie z nim oradzić ,wszystko znajdziesz poniżej.

Jak usunąć Antivirus Security Pro?

Jeżeli twój PC jest zainfekowany Antivirus Security Pro powinieneś natychmiast ściągnąć Spyware Doctor albo SpyHunter 5 i przeprowadzić pełny skan systemu, nie zapomnij ściągnąć najwyższej wersji tych programów aby mieć pełną bazę wirusów.

Zauważ że istnieje wiele złośliwych programów które mogą blokować usuwanie złośliwych aplikacji. Aby ułatwić sobie ich usunięcie powinieneś uruchomić komputer w trybie awaryjnym i usunąć złośliwe procesy. Poszukaj takich procesów takich jak [losowe litery/losowe liczby].exe usuń je i przeprowadź pełny skan systemu programem antywirusowym. Nie zapomnij przeskanować komputera ponownie w zwykłym trybie aby się upewnić że wszystko jest ok!

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach