Jak usunąć Qone8.com

Skala niebezpieczeństwa: Skala niebezpieczeństwa (11/100)

 

Qone8.com jest bezużyteczną wyszukiwarką, która podobnie jak Portaldosites.com oraz Qou6.com, podmienia wyniki wyszukiwania, kierując nas w efekcie na niechciane strony w celu wyłudzenia pieniędzy. Oczywiście, pomiędzy fałszywymi i potencjalnie niebezpiecznymi wynikami, wyszukiwarka wciąż potrafi znaleźć autentyczne strony, ale czy warto ryzykować, mając do dyspozycji tyle innych, wiarygodnych wyszukiwarek?. Ponadto, Qone8.com może także pojawić się jako strona startowa naszej przeglądarki, domyślna wyszukiwarka lub otworzyć się nagle jako dodatkowa karta/okno bez żadnego pozwolenia. Jest to wykorzystywane przez osoby chcące potajemnie dostać się do naszego systemu i zmieniać jego ustawienia. Zaleca się ostrożność i trzymanie się z dala od miejsc, które mogą zawierać takie zagrożenia.
Jeżeli przypuszczasz, że Twój system mógł zostać zainfekowany przez Qone8.com, przeczytaj instrukcję zamieszczoną poniżej.

DLACZEGO JESTEM PRZEKIEROWYWANY/A NA STRONĘ Qone8.com?

Tak jak wspomnieliśmy, Qone8.com jest popularyzowany przez “porywacze przeglądarek”, które w przypadku niewystarczających zabezpieczeń i uwagi użytkownika łatwo mogą dostać się do systemu. Aby skutecznie się bronić, zainstaluj program antywirusowy i anty-spyware oraz aktualizuj je regularnie, uważaj na oprogramowanie typu freeware i shareware, nie odwiedzaj podejrzanych i nielegalnych stron, i przede wszystkim, nie otwieraj spamu.
Jeżeli wirus dostanie się do systemu, zmienia jego  ustawienia i ustawienia przeglądarek tak, aby używały one Qone8.com.

JAK USUNĄĆ Qone8.com?

Problem z przekierowywaniem na Qone8.com jest powodowany przez “porywacza przeglądarek”, więc najpierw trzeba zając się jego usunięciem. Do tego celu zalecamy użycie  STOPzilla, SpyHunter lub innego zaufanego oprogramowania. Następnie należy usunąć podejrzane pozycje z Dodaj/Usuń Programy. W tym celu kliknij “Start” -> “Ustawienia” -> “Panel Sterowania” -> “Dodaj/Usuń Programy”, a następnie odinstaluj z listy wszelkie wpisy powiązane z Qone8.com.
Na końcu należy usunąć Qone8.com ze wszystkich przeglądarek:

Internet Explorer:

 1. Otwórz przeglądarkę, przejdź do “Narzędzia” -> “Zarządzaj dodatkami” -> “Paski narzędzi i rozszerzenia”.

 2. Tutaj usuń wszelkie pozycje z Qone8.com, zaznaczając je i klikając “Usuń”

 3. Przejdź do “Narzędzia” -> “Opcje Internetowe” -> Zakładka “Ogólne” i zmień domyślną stronę startową na Google.pl lub inną zaufaną.

Mozilla Firefox:

 1. Otwórz przeglądrkę. przejdź do “Narzędzia” -> “Dodatki” -> “Rozszerzenia”.

 2. Tutaj usuń wszelkie pozycje z Qone8.com, zaznaczając je i klikając “Usuń”

 3. Na końcu, zmień swoją stronę główną w ustawieniach przeglądarki przechodząc do “Narzędzia” -> “Opcje” -> Zakładka “Ogólne” i przy “Po uruchomieniu programo Firefox” wybierz “Wyświetl pustą stronę” lub ustaw inną stronę startową.

Google Chrome:

 1. Otwórz przeglądarkę, kliknij na przycisk opcji Google Chrome i wybierz “Ustawienia” -> “Rozszerzenia”.

 2. Znajdź na liście Qone8.com i inne podobne wpisy. Możesz je usunąć zaznaczając pozycję,, a następnie na ikonkę kosza po prawej.

 3. Zmień swoją stronę główną w ustawieniach przeglądarki klikakąc na przycisk opcji Google Chrome i wybierz “Ustawienia” -> “Ustawienia” -> “Zarządzaj wyszukiwarkami”.

 4. Tutaj zmień domyślną wyszukiwarke na Google lub inną oraz usuń z listy pozycję Qone8.com i podobne.

 5. Na końcu upewnij się, że przy opcji “Po uruchomieniu” jest zaznaczone “Otwórz stronę nowej karty”.

 

Automatyczne Qone8.com usunięcie:

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania
Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Qone8.com zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
poradnik usuwania Qone8.com Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft
Aby usunąć Qone8.com, zalecamy użycie SpyHunter. Upewnij się, że program wykrywa pasożyta w swojej obecnej wersji, instalując darmową wersję testową.
więcej niż 40.000.000 pobrań!

Alternatywne oprogramowanie

STOPzilla
Przetestowaliśmy program STOPzilla jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Qone8.com (2014-06-03)
Malwarebytes Anti Malware
Przetestowaliśmy program Malwarebytes Anti Malware jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Qone8.com (2014-06-03)
XoftSpy AntiVirus Pro
Przetestowaliśmy program XoftSpy AntiVirus Pro jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Qone8.com (2014-06-03)
Defender Pro Ultimate Security Suite
Przetestowaliśmy program Defender Pro Ultimate Security Suite jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Qone8.com (2014-06-03)

Qone8.com snapshot

Qone8.com snapshot

Poradniki w innych językach



 • aaa

  żaden z tych porad nie pomogło mi usunąć tego wirusa

 • doświadczony

  pomogło tylko AdwCleaner na każdej przeglądarce. Polecam

 • BARBARA BRUDER

  HI, IT’S TRUE. SpyHunter is FANTASTIC finding many threats for my PC but it doesn’t want to eradicate them free. SORRY, I’have no money to buy it
  now. MAY BE LATER, BUT NOT NOW. I ‚ve REALLY hoped that THE TRIAL VERSION would like me to prove how it works. SORRY.

 • tomski

  qone8 sciagnolem ze strony dobre programy,stosujesie do powyzszej instrukcji ale nicnie pomaga,pozainstalowaniu spyhunter owszem znajduje ronaki144 ale ze jest to wersja testowa nie usuwa ich,trzeba zakupic pakiet

 • kolabe

  klik prawym mychy na skrót -właściwości – znajdź element docelowy – następnie usunąć wszystkie skróty i z elementu docelowego utworzyć nowe skróty ;u mnie na firefox zadziałało oczywiście wcześniej zmienić stronę startową w przeglądarce

 • Kamil

  Używałem ok. 5 programów m.in ADW Cleaner, Malware i żaden sobie nie poradził z tym gó*nem. Pozostaje format kompa jak dla mnie

 • Marta

  W pasku adresu wpisz about:config i naciśnij klawisz Enter.
  Zostanie wyświetlona strona z ostrzeżeniem Grozi utratą gwarancji!. By wyświetlić tę stronę, naciśnij przycisk Zachowam ostrożność, obiecuję!.
  W polu wyszukiwania wpisz browser.newtab.url.
  Dwa razy kliknij ustawienie browser.newtab.url i zmień adres URL z about:newtab na about:blank. Możesz również zmienić domyślną stronę nowej karty na stronę domową Google dla Fierfoksa wpisując about:home lub na dowolną inną witrynę np. google.com.
  Naciśnij przycisk OK i zamknij kartę about:config.

  najlepszy sposób, zadne programy nie chciały tego usunąć

 • ARTUR

  To co napisała Marta TO DZIAŁA
  „W pasku adresu wpisz about:config i naciśnij klawisz Enter.
  Zostanie wyświetlona strona z ostrzeżeniem Grozi utratą gwarancji!. By wyświetlić tę stronę, naciśnij przycisk Zachowam ostrożność, obiecuję!.
  W polu wyszukiwania wpisz browser.newtab.url.
  Dwa razy kliknij ustawienie browser.newtab.url i zmień adres URL z about:newtab na about:blank. Możesz również zmienić domyślną stronę nowej karty na stronę domową Google dla Fierfoksa wpisując about:home lub na dowolną inną witrynę np. google.com.
  Naciśnij przycisk OK i zamknij kartę about:config.

  najlepszy sposób, zadne programy nie chciały tego usunąć”

 • WoolFi

  dzięki za rade ♥♥♥♥

 • gina

  Jak usunac qone8 z visty?

 • Dziara

  spoko z mozilli usunalem tym sposobem co pisze marta ale jak to usunac z internet explorer??

 • Adam

  Czy jak kilka razy otworzyłem z tego facebooka to może się coś z kontem stać? Było https i wyświetliło mi się że to ta sama strona co zawsze otwieram bo miałem ja dodana do ulubionych, ale nie jestem pewny czy czasem to hasła nie ściąga.

 • Yaguchi

  Aby skutecznie usunąć Qone8 należy wejść w właściwości programu i w elemencie docelowym usunąć nazwę strony zostawiając tylko http i dalej tylko google.pl i mamy

 • Ryszard

  Marta; jesteś genilna. dzięki.

 • jobal

  a gdzie są te ustawienia bo ja klika na to to tylko mam modyfikuj

 • kuba570

  Yaguchi, jesteś wielki. Proste a skuteczne. Tylko twoja rada pomogła.

 • JA

  „Aby skutecznie usunąć Qone8 należy wejść w właściwości programu i w elemencie docelowym usunąć nazwę strony zostawiając tylko http i dalej tylko google.pl i mamy” dawno na to wpadłem i za każdym razem muszę to robić od nowa

 • dawidziuga726

  yaguchi…
  w sumie to dobre ale qone dalej zostaje w komputerze pomimo iż nie widzimi go w przeglądarce… jestem świeżo po usunięciu tego a teraz pragne sie z wami tym podzielic… niezależnie od systemu należy w wyszukiwarce komputerowej (do wyszukiwania plików jakie znajduja sie na pc) wpisać to całe qone , po krótkim czasie po znalezieniu wszystkich plików z qone zaznaczyć i usunąć z naszego komputera…

 • lukasz

  od ostatnia też mam problem z qone zawsze z takimi dziadostwami radziłem sobie ale teraz nie wiem co zrobić bo jak uruchamiam chrome z pulpitu to uruchamia mi sie normalnie google a jak z paska u dołu ekranu to włącza sie qone i nie wiem jak to z tamtąd usunąć
  dawidziuga726 nie zawsze tak jest bo ja miałem już z qone kilka razy problem i z każdym razem sie to inaczej nazywało. Ja po prostu m. in. usuwam wszystkie niechciane programy które instaluja się tego dnia co to gówno ( nie koniecznie qone) i robie to co napisał Yaguchi

Polub nas na Facebooku
aktualności
Wiadomości w prasie komputerowej
Komentarze