Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń wirusa Live-online-support.info (Darmowy poradnik)

stworzone przez Gabriel E. Hall - - | Rodzaj: Dodatki do przeglądarek

Live-online-support.info nieustannie wysyła mi reklamy pop-up, które generują chaos na moim komputerze. Nie wierze w to poniewaz mój komputer działał wręcz idealnie do czasu az zainstalowalem program, który generuje pliki PDF z dokumentów oprogramowania Word kilka dni temu. Co mogło się stać z moim komputerem? Mógł zostać zainfekowany?

Ogólne informacje na temat oprogramowania Live-online-support.info i jego aktywnościach.

Live-online-support.info jest podejrzanym oprogramowaniem, które stara się przekonać użytkownika do myślenia że coś jest nie tak z jego komputerem. Ludzie, którzy nigdy nie spotkali się z tego typu komunikatami dosc czesto podejmuja kontakt ze wsparciem technicznym. NIGDY nie powinienes korzystac z tego numeru! Jest to numer premoim. Jezeli nie chcesz sie zszokowac widzac swoj rachunek telefoniczny na koniec miesiaca to nie dzwon pod ten numer.

Ogólnie rzecz biorąc, Live-online-support.info jest stroną, która zawiera bardzo duzo pasozytow ktore moga miec dostep do twojego komputera bez twojej wiedzy. Tego typu oprogramowanie jest potencjalnie niechcianym zagrozeniem, ale takze oprogramowaniem adware. Ta podejrzana aplikacja generuje i wyswietla bardzo duzo reklam pop-up podczas przegladania internetu przez uzytkownika. Tego typu oprogramowanie pop-up dosc czesto twierdzi, że Live-online-support.info znalazl kilka zagrozen na twoim komputerze i moze wydobyc informacje na temat twoich personalnych danych.

Nigdy nie powinienes wierzyc w tego typu ostrzezenia. Jezeli widzisz adres Live-online-support.info na twoim komputerze. To powinienes wiedziec ze tego typu oprogramowanie adware stara sie nie tylko zyskac pieniadze od swoich uzytkownikow. Jezeli chcesz znalezc problemy ktore nekaja twoj komputer to z pewnoscia nie pomoze tutaj konsultacja telefoniczna. Zamiast dzwonic na podejrzane numery po prostu powinienes zainstalowac sprawdzone oprgramowanie antymalware a takze przeskanowac swoj komputer z jego pomoca. Wysoce polecamy skorzystanie z oprogramowania ReimageIntego – ten program jest powszechnie znany z pomocy juz wielu tysiacom uzytkownikow.

Live-online-support.info scam warning

W jaki sposób Live-online-support.info może generować nieprawdziwe komunikaty? W jaki sposób ta denerwująca aplikacja dostała się do mojego komputera jezeli nie instalowalem jej samodzielnie?

Live-online-support.info jest oprogramowaniem, które moze zaatakowac twoj komputer podczas instalacji nowego oprogramowania. Niektorzy uzytkownicy sadza ze bezpiecznie jest instalowac nowe programy korzystajac z instalacji standardowej czy tez instalacji uzytkownika. Niestety jest to wielki blad. Tego typu ustawienia sa wysoce niebezpieczne i nie powinienes im ufac. Dlaczego? Poniewaz nie pokazuja tego co niosa za soba dodatkowe komponenty. Jezeli chcesz zobaczyc te dodatki (ocywiscie jezeli program jakies posiada) to powinienes skorzystac z opcji instalacji zaawansowanej czy tez instalacji uzytkownika. Wtedy bedziesz mogl przeprowadzic dalsze zmiany ustawien, bedziesz mogl wykluczyc instalacje dodatkow. Instalator z pewnoscia podsunie ci instalacje dodatkow takich jak addony, pluginy, oprogramowanie adware, addony, robaki przegladarkowe i tym podobne. Powinienes wszystkie je odznaczyc w procesie instalacji. Dodatkowo jezeli widzisz jakiekolwiek zmiany dotyczace twojej strony domowej to nie powinienes wyrazac na to zgody. Oprocz tego przygotowalismy kilka nowych rad w jaki spsoob pozostac bezpiecznym w internecie.

 • Nigdy nie klikaj na podejrzane reklamy, banery oraz wyskakujace okienka. Z pewnoscia klikanie na nie moze prowadzic do przejscia na niebezpieczne witryny.
 • Nie pobieraj oprogramowania z podejrzanych domen. Upewnij sie ze zawsze korzystasz z oficjalnych stron i pobierasz domyslne aplikacje.
 • Nie otwieraj podejrzanych maili z nieznanych zrodel. Jest to bardzo wazne. Najczesciej tego typu rady pozwalaja na unikniecie wiekszej ilosci podejrzanych wirusow na twoim komputerze.

Jezeli wymienione wyzej metody nie pomogly ci poniewaz Live-online-support.info juz dziala na twoim komputerze to przejdz do strony numer 2 celem usuniecia tego oprogramowania ze swojego komputera.

W jaki sposób usunąć tego pasożyta ze swojego komputera?

Mimo tego ze wirus Live-online-support.info wysyla denerwujace reklamy to jest on niespotykanie latwy do usuniecia. Wszystko co powinienes zrobic to podjecie stosownej akcji ktore usuna oprogramowania Live-online-support.info z twojego komputera. Mozesz skorzystac z manualnego poradnika usuwania dostepnego ponizej. Jednakze my zawsze polecamy usuwanie automatyczne ktore pomoze ci utrzymac ochrone twojego komputera w dobrej kondycji. Mozesz takze skorzystac z programow rekomendowanych przez nas ponizej.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania wirusa Live-online-support.info:

Usuń Live-online-support.info z rodziny systemu Windows

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Live-online-support.info oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Live-online-support.info lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń Live-online-support.info z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimLive-online-support.info czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń wirusa Live-online-support.info z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Live-online-support.info powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Live-online-support.info z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Live-online-support.info oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Live-online-support.info. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Live-online-support.info z Google Chrome

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Live-online-support.info oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Live-online-support.info. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Live-online-support.info z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Live-online-support.info i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Live-online-support.info. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Po odnstalowaniu tego potencjalnie niechcianego programy i naprawieniu swoich przeglądarek polecamy ci przeskanowanie swojego komputera sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym. Z pewnoscia pomoże ci to pozbyć się Live-online-support.info i jego wpisów w rejestrze, program dodatkowo będzie w stanie rozpoznać powiązane pasożyty i inne infekcje malware na twoim kompterze. Aby tak się stało polecamy skorzystanie z wysoko ocenianego przez nas programu zdolnego do usuwania oprogramowania malware: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes.

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Pasjonat wyszukiwania wirusów komputerowych.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach