Skala niebezpieczeństwa:  
  (45/100)

Usuń Updater

| Rodzaj: Malware

Worm Updater dość aktywnie rozprzestrzenia się w Internecie. Przedostaje się do komputera jako załącznik w zainfekowanych wiadomościach e-mail. Kiedy użytkownik ściągnie taki plik i go uruchomi to robak przeglądarkowy pokazuje fałszywą wiadomość e-mail i instaluje się w systemie, po czym rozpoczyna się jego rozpowszechnianie. Innym jego działaniem jest rozpowszechnianie zainfekowanych plików na wszystkich dyskach twardych komputera.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-updater.html

Poradniki w innych językach


Twoja opinia na temat: Updater