Usuń Super System Optimizer

Instrukcja usuwania Super System Optimizer

Czym jest Super System Optimizer?

Czym jest Super System Optimizer?

Stworzony przez Systuit Inc., Super System Optimizer jest sprawdzonym narzedziem, któremu lepiej nie ufać. Mimo tego ze program stara sie przekona uzytkownika ze jest swietny i jest zdolny do optymalizacji komputera to jednak prawda jest nieco inna. Jest to po prostu kolejny program ktory stara sie zostac zainstalowanym na twoim komputerze. Nawiazujac do naszych ekspertow do spraw bezpoeczenstwa, Super System Optimizer moze odwolywac sie do oprogramowania straszacego, które ma za zadanie straszyc uzytkownika aby tylko zainstalowal bardzo duzo niepotrzebnych plikow, wpisow w systemie i niezaaktualizowanych aplikacji, smieci i tym podobnych. Abys tylko zakupil platna wersje oprogramowania, ktora niestety w niczym ci nie pomoze.

Mimo tego, że program może zostać pobrany z internetu z kilku zrodel to najczesciej przenika do systemu bez calkowitej zgody po stronie uzytkownika. Najczesciej program jest dodawany do roznego rodzaju oprogramowanai freeware jak i shareware, dlatego tez mimo tego ze odhaczysz go w systemie instalacji oprogramowania freeware to jest on w stanie przeniknac do systemu uzytkownika. Raz zainstalowany moze pokazywac sie na twoim komputerze i generowac pelne skanowanie systemu. Zaraz po wyswietleniu wynikow wyszukiwania, które zazwyczaj zawieraja dluga liste nazw plikow program zada zakupu platnej wersji celem ich usuniecia. Mimo tego ze moze sie to wydawac przekonujace to jezeli klikniesz przycisk Napraw to mozesz doswiadczac niechcianych przekierowan na oficjalna strone oprogramowania. Nie nalezy lekcewazyc tego stanu rzeczy poniewaz wiekszosc problemow generowanych przez System Optimizer jest fałszywa. Co wiecej program moze wyswietla losowe nazwy plikow, które wymagaja usuniecia a nie sa nawet osiagalne na twoim systemie, moze takze zadac usuniecia plikow systemowych, których usuniecie moze skutkowac powaznymi problemami z komputerem a takze generowac straty wsrod plikow ktorych potrzebujesz na codzien. Co wiecej zlosliwe oprogramowanie moze doprowadzic do spadku predkosci twojego komputera, a takze sledzenia twoich poczynan w internecie. Podsumowujac, mimo tego ze Super System Optimizer nie jest zlosliwa aplikacja to jego autorzy korzystaja z niesprawiedliwych technik celem zarobienia pieniedzy. Dlatego tez powinienes czym predzej usunac ten program tak szybko jak to tylko mozliwe. Najlepsza droga usuneicia tego oprogramowania i przeprowadzenie skanu systemu z pomoca oprogramowania FortectIntego.

Super System Optimizer

W jaki sposób Super System Optimizer może przeniknąć do mojego systemu?

Super System Optimizer swego czasu posiadał nawet swoja oficjalna strone z przyciskiem pobierania oprogramowania. W tym momencie strona jest zamknieta co oznacza ze nie tylko nie bedziesz w stanie zainstalowac tego programu manualnie i juz to powinno ci dac do myslenia. Program ciagle rozpowszechnia sie jako dodatkowy skladnik w procesie instalowania oprogramowanai freeware jak i shareware takich jak manadzery pobierania plikow, czy tez odtwarzacze plikow wideo. Nasi eksperci do spraw bezpieczenstwa ostrzegaja ze tego typu oprogramowanie jest dosc czesto spotykane na stronach takich jak Cnet, Softonic, Soft32, Download i tym podobne. Dlatego tez za kazdym razem kiedy zdecydujesz się na zainstalowanie oprogramowania freeware na swoim komputerze polecamy ci zastosowanie instalacji zaawansowanej czy tez instalacji uzytkownika i przejscie przez caly proces isntalacji uwaznie zwracajac uwage na zgode na instalacje Super System Optimizer i innych narzedzi takich jak, A1PCCleaner, Advanced System Protector, Driver Performer,i tym podobne. W przypadku gdy Super System Optimizer zdolal juz wykonac fałszywe skany w systemie to powinienes usunac je z systemu tak szybko jak to tylko mozliwe.

W jaki sposób usunąć wirusa Super System Optimizer?

Super System Optimizer jest oprogramowaniem, którego nie warto trzymać na komputerze, mozesz go usunac korzystajac z nastepujacych kroków.

  • Przejdź do menu Start i wybierz 'Panel Sterowania”
  • Przejdz do opcji ”Odinstaluj program” w menu ”Programy”
  • Wybierz 'Super System Optimizer’ a nastepnie opcje ”Odinstaluj/Zmień”
  • Klinij ”Tak” a nastepnie ”OK” aby zapisac zmiany

Mimo wszystkich kroków poczynionych na rzecz ochrony swojego komputera nadal polecamy przeskanowanie komputera sprawdzonym oprograowaniem antyszpiegujacym aby upewnic sie ze twoj komputer jest wolny od potencjalnie niechcianego oprogramowania. Mozesz skorzystac z nastepujacego oprogramowania.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Alice Woods
Alice Woods

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach