Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń RewardsArcade (Darmowe instrukcje)

stworzone przez Gabriel E. Hall - - | Rodzaj: Adware

RewardsArcade jest rozszerzeniem do przegladarki ktore jest rozwijane przez 215 Apps (Awesome Apps / Red Online Marketing Group LP). Oprogramowanie jest kompatybilne z przegladarka Internet Explorer, Google Chrome, Safari a takze Mozilla Firefox. Aplikacja ma na celu byc interesujaca. W nawiazaniu do tego co mowi jej autor aplikacja powinna pozwalac na granie w gry razem ze znajomymi z facebooka, a takze granie w gry multiplayer bez opuszczania strony Facebook. Mimo tego sa pewne specyfikacje o których powinienes wiedzieca które pozwalaja na zakwalifikowanie tego oprogramowania jako potencjalnie niechchciany program a takze oprogramowanie adware.

RewardsArcade jest oprogramowaniem adware. Dlaczego?

Po przetestowaniu addonu RewardsArcade nasi specjalisci ustalili ze oprogramowanie jest wspierane poprzez reklamy i jest nieodlaczna czescia rozszerzenia DropinSavings. DLatego tez jezeli zdecydujesz się na zainstalowanie aplikacji z oficjalnej strony to z pewnoscia zobaczysz dodatkowe komponenty chociazby takie jak DropInSavings. Aplikacje sluza glownie wyswietlaniu reklam na stronach odwiedzanych przez uzytkownika. Pozwala to obcym programom zwiekszanie ruchu na swoich stronach celem zwiekszania zyskow.

Reklamy RewardsArcade są najczęściej znane jako reklamy w tekstach. Mimo tego moga one takze generowac reklamy pop-up. Mozna je wyodrebnic z rynku reklam poprzez podpis pod nimi widniejacy ”Ads by RewardsArcade”, ”Brought by RewardArcade” ”DropinSavings Ads” i tym podobne. Moze to byc wyjatkowo irytujace i moze ci przeszkadzac podczas przegladania.

Bardzo wazne moze byc stwierdzenie ze reklamy RewardsArcade moze byc powiazane z wieloma reklamami na twoim komputerze. Naturalnie, tego typu reklamy moga przekierowywac uzytkownika na jakies strony. W wiekszosci przypadkow oprogramowanei adware moze promowac sklepy online, a takze strony promujace innego rodzaju uslugi. Niestety przekierowania RewardsArcade moga takze eksponowac twoj komputer na roznego rodzaju oszustwa online a takze przenikanie innych cyber zagrozen. Celem ochrony przed tego typu zjawiskami nigdy nie powinienes klikac na reklamy pop-up, ktore oferuja aktualizacje oprogramowania Java, Flash Player, Download Manager i tym podobne. Mozesz takze skorzystac z pomocy technicznej celem radzenia sobie z problemami na twoim komputerze.

Displaying RewardsArcade ads

Dodatkowo wirus Rewards Arcade moze generowac nieautoryzowane ruchu w twoim komputerze takie jak sledzenie cie poprzez oprogramowanie cookies, sprawdzanie jakie strony odwiedziles, jakie dane wpisales na swoim komputerze, jaki jest adres IP twojego komputera, przyblizona lokalizacja, adres email a takze inne niepersonalne dane.

Podsumowujac dzialanie aplikacji Rewards Arcade suite 2015. Jezeli zostala ona zainstalowania na twoim komputerze bez twojej wiedzy to powinienes ja czym predzej usunac. Polecamy ci skorzystanie z oprogramowania ReimageIntego ktory wysledzi wszystkie niechciane dodatki znajdujace sie na twoim komputerze.

W jaki sposób ten potencjalnie niechciany program może przemieszczać się w sieci?

RewardsArcade PUP moze zostac zainstalowany manualnie zaraz po pobraniu go z twojej oficjalnej strony. Robiac zgadzasz sie na zainstalowanie pomocnika zakupow na twoim komputerze i te dwie aplikacje ZAWSZE z nim sie przemieszczaja.

Dodatkowo mozesz zauwazyc plik rewardsarcade.exe ktory bedzie dzialal na twoim komputerze i pojawi sie na nim doslownie znikad. Tego typu scenariusz jest prawdopodobny zwlaszcza dlatego ze Rewards Arcade jest promowany w roznego rodzaju paczkach oprogramowania. W tym momencie oprogramowanie rozpowszechnia sie razem z oprogramowaniem FLV Player 3.0. Oprocz tego moze sie okazac ze stanowi ono dodatek takze do innego oprogramowania freeware. Dlatego tez celem ochrony przed tego typu przenikaniem oprogramowania nalezy zawsze korzystac z opcji instalacji zaawansowanej czy tez instalacji uzytkownika i odznaczyc niechciane dodatki podczas procesu instalacji oprogramowania. Klikajac tylko akceptacje warunkow mozesz zgodzic sie takze na warunki licencyjne i polityke prywatnosci ktora prowadzi do zainstalowania RewardsArcade jak i DropinSavings.

Usuwanie Easy RewardsArcade:

Najlatwiejsza droga do zatrzymania Rewards Arcade jest przeprowadzenie pelnego skanu systemu z pomoca sprawdzonego oprogramowania antymalware. Mimo tego nalezy byc ostroznym i ostroznie dobierac zaufane oprogramowanie. Mozesz znalezc wiecej polecanych aplikacji ponizej.

Jezeli zdecydowales sie ze czas skonczyc z oprogramowaniem RewardsArcade to nasz zespol przygotowal sprawdzona instrukcje ktora krok po kroku objasni ci jak manualnie pozbyc sie tego oprogramowania. Po prostu powinienes upewnic sie ze wykonujesz wszystkie kroki we wlasciwej kolejnosci.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania RewardsArcade:

Usuń RewardsArcade z rodziny systemu Windows

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj RewardsArcade oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj RewardsArcade lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń RewardsArcade z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimRewardsArcade czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń RewardsArcade z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj RewardsArcade oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania RewardsArcade. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usuń RewardsArcade z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to RewardsArcade powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń RewardsArcade z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz RewardsArcade oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie RewardsArcade. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń RewardsArcade z Google Chrome

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz RewardsArcade oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie RewardsArcade. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń RewardsArcade z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj RewardsArcade i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania RewardsArcade. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Pasjonat wyszukiwania wirusów komputerowych.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-rewardsarcade.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: RewardsArcade