Skala niebezpieczeństwa:  
  (11/100)

Usuń reklamy Shopperz011220152133 (Poradnik usuwania)

stworzone przez Lucia Danes - - | Rodzaj: Adware

Jeżeli “ads by Shopperz011220152133,” „brought to you by Shopperz011220152133″ lub podobnie zatytułowane reklamy zaczęły pojawiać się na ekranie twojego komputera, powinieneś przeczytać ten artykuł i dowiedzieć się, co dostało się do komputera. Shopperz011220152133 na pewno nie jest dobrą aplikacją, i zalecamy pozbycie się jej tak szybko, jak to tylko możliwe.

Dlaczego nie powinieneś polegać na aplikacji Shopperz011220152133?

Shopperz011220152133 jest typem adware i potencjalnie niepożądanym programem (PUP). To oprogramowanie jest mało przydatne, ponieważ jedynym celem jego twórców jest, aby skorzystać z ciekawości użytkowników i zarabiać na oszukiwaniu tych, którzy przypadkowo zainstalują tą szkodliwą aplikację do swoich komputerów. Dlatego, jeśli ten program pojawił się w systemie bez wiedzy użytkownika, należy go szybko usunąć. Co ta nieuczciwa aplikacja robi to to, że instaluje śledzące pliki cookie w przeglądarkach internetowych ofiary (Internet Explorer, Safari, Google Chrome lub Mozilla Firefox) i śledzi jakie strony odwiedza użytkownik, jakie słowa kluczowe on/ona wyszukuje, jakie linki on/ona klika i tak dalej. Takie informacje pomagają Shopperz011220152133 PUP zrozumieć, jakiego rodzaju treści są interesujące dla użytkownika; w konsekwencji, generuje tony ukierunkowanych reklam i dostarcza je do użytkownika.

Shopperz011220152133 ads

Możesz otrzymywać te reklamy w oknach pop-up lub banerach, które zostaną wklejone do stron, które odwiedzasz. Chcielibyśmy ostrzec, aby nie klikać w te reklamy, bez względu na to, jak wciągająco będą wyglądać. Jedynym celem tych reklam jest, aby kliknąć na nich. Jeśli tak zrobisz, to jest bardzo prawdopodobne, że będziesz doświadczać przekierowań do jakiejś podejrzanej strony trzeciej. Bądź ostrożny – strony internetowe osób trzecich mogą nie być godne zaufania, a nawet jeśli nie możemy udowodnić, że wszystkie strony internetowe innych firm są szkodliwe, to lepiej nie korzystać z takich źródeł internetowych. Niektóre z tych stron może oferować zainstalowanie programów za darmo, ale zalecamy odrzucanie takich propozycji. Często przyjmujemy skargi użytkowników komputerów PC, że zostali oni oszukani i zamiast instalować jedynie wybrany program skończyli z zakaźnymi zagrożeniami na komputerze. Aby uniknąć takiego ryzyka, zalecamy usunięcie Shopperz 011220152133 przy użyciu niezawodnego programu anti-malware. Na przykład, można użyć oprogramowania anty-malware Reimage.

How did Shopperz011220152133 hijack my system?

Jeśli pojawienie się reklam Shopperz011220152133 cię zaskakuje, zakładamy, że nie nie zainicjowałeś instalacji tego programu na własne życzenie. Wyjaśnijmy jak ten program wprowadził się na komputer. Ten i podobne PUP są najczęściej dystrybuowane poprzez techniki łączenia programów i takie łączenie pozwala spakować kilka aplikacji w pakiecie oprogramowania, które można zainstalować za pomocą jednego kreatora instalacji. Dlatego trzeba pozostać ostrożnym kiedy tylko rozpoczniesz instalację oprogramowania na komputerze. Najprostszym sposobem, aby uniknąć instalowania niechcianych składników oprogramowania jest, aby usunąć zaznaczenie podstawowego lub standardowego trybu instalacji i wybrać zaawansowaną lub niestandardową metodę. Następnie trzeba zlokalizować wszelkie podejrzane zgody stwierdzające, że zgadzasz się na zainstalowanie opcjonalnego programu freeware i odznaczyć je.

Aby dowiedzieć się, jak ręcznie odinstalować Shopperz 011220152133, przeczytaj instrukcję usuwania, która jest zamieszczona na stronie 2.

W jaki sposób pozbyć się tej aplikacji spyware?

Oczywiście, nikt nie chce doświadczać irytujących bezwartościowych wyskakujących reklam i banerów podczas surfowania w Internecie. Shopperz011220152133 nie jest przydatnym programem; nie może pomóc zaoszczędzić pieniędzy. W rzeczywistości, wszystko, co może zrobić, to spowolnić prędkość komputera i powodować ból głowy u ciebie. Dlatego zaleca się usunięcie go. Gorąco polecamy usunięcie wirusa Shopperz011220152133 automatycznie, ale jeśli chcesz wyeliminować go samodzielnie, proponujemy przestudiować przewodnik ręcznego usuwania, który przygotowaliśmy dla Ciebie. Można go znaleźć pod tym artykułem.

Możesz usunąć szkody wyrządzone przez wirusa z pomocą jednego z następujących programów: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Zalecamy te aplikacje, ponieważ wykrywają one wszystkie potencjalnie niepożądane programy wraz z każdym komponentem i wpisem rejestru z nimi powiązanymi.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

Instrukcja ręcznego usuwania reklam Shopperz011220152133:

Usuń Shopperz011220152133 z rodziny systemu Windows

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Shopperz011220152133 oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Shopperz011220152133 lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń Shopperz011220152133 z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimShopperz011220152133 czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń Shopperz011220152133 z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj Shopperz011220152133 oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania Shopperz011220152133. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usun reklamy Shopperz011220152133 z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Shopperz011220152133 powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Shopperz011220152133 z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Shopperz011220152133 oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Shopperz011220152133. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Shopperz011220152133 z Google Chrome

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Shopperz011220152133 oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Shopperz011220152133. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Shopperz011220152133 z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Shopperz011220152133 i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Shopperz011220152133. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

O autorze

Lucia Danes
Lucia Danes - Ekspert od wyszukiwania wirusów.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-shopperz011220152133-ads.html

Poradniki w innych językach