Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń reklamy Cinema Video (Darmowe instrukcje)

stworzone przez Ugnius Kiguolis - - | Rodzaj: Adware

Czym jest CINEMA VIDEO?

Jeżeli wierzyć opisowi oprogramowania Cinema VIdeo to powinna być to całkiem przyzwoita aplikacja. Nawiązując do autorów oprogramowania program poprawia jakosc renderowanych grafik, tekstu i innej zawartosci interaktywnej. Jednakze nie dajmy sie na to nabrac, poniewaz Cinema Vido podobnie jak jego podobne wersje Cinema Video 1.8V24.12 lub Cinema Video Plus, dosc czesto jest klasyfikowany jako oprogramowania adware czy tez potencjalnie niechciana aplikacja i dziala wlasnie w ten sposob. Istnieja dwa powazne powody dla których program moze byc zlosliwy dla twojego komputera. Po pierwsze wyglada na to ze nie pobrales tej aplikaji na swoj komputer ze swojej wlasnej nieprzymuszonej woli. Co wiecej, prawdopodobnie wiekszosc programow Cinema Video zostalo zainstalowanych bez wiedzy uzytkownika. Po drugie nalezy dodac ze program wyswietla duze ilosci reklam, które moga byc dla uzytkownika uciazliwe, program moze generowac duzo problemow dla uzytkownika dotyczacych stabilnosci systemu.

Zastanówmy się jak działa tego typu oprogramwanie adware. Cinema Video wyświetla różnego rodzaju reklamy na twojej przeglądarce, które moga pogarszac twoje doswiadczenia z komputerem. Program korzysta z wirtualnej warstwy aby wyswietlac roznego rodzaju reklamy, kupony, addony oraz reklamy pop-up, banery relamowe a takze hiperlinki w tekscie. Co wiecej tego typu reklamy maja tendencje do pojawiania sie w nowych kartach systemu lub tez nowych oknach tak wiec mozesz klikac na nie przez przypadek. Powinienes takze pamietac o tym ze wszystkie te linki sponsorowane zazwyczaj nie sa przez nikogo weryfikowane i zawieraja nierzadko zlosliwe tresci. Dlatego tez klikanie na tego typu linki moze narazic cie na ryzyko utraty twoich danych. Jezeli sadzisz ze tego typu reklamy Cinema Video nie wygladaja jak powazne zagrozenie to powinienes poznac takze inne cechy tego oprogramowania. Oprogramowanei adware dosc czesto zbiera informacje o tobie dotyczace twojej aktywnosci online, a takze stron, które odwiedzasz, stron których szukasz, loginów, a takze informacji o twoim koncie bankowym. Nie musimy chyba dodawac ze tego typu informacje personalne moga prowadzic do utraty danych, a takze stanowic zagrozenie podszycia cie pod ciebie przez kogos obcego. Wysoce polecamy ci usuniecie tego oprogramowania ze swojego komputera tak szybko jak to tylko mozliwe korzystajac ze sprawdzonego oprogramowania antywirusowego takiego jak: Reimage Reimage Cleaner Intego.

Ads by Cinema Video

W jaki sposób wirus Cinema Video może przeniknąć do mojego komputera?

Jeżeli zauwazyłeś reklamy Cinema Video, które pojawiaja sie na twoim ekranie to bardzo prawdopodobne ze do twojego komputera dostalo sie niechciane oprogramowanie. Dystrybucja tego typu programów wymaga zastosowania roznego rodzaju metod takich jak bundling (instalowanie aplikacji dolaczanych do innych darmowych programow). Dlatego tez powinienes byc ostrozny podczas instalowania innego oprogramowania, powinienes sprawdzac proces instalacji i zawsze pamietac o wybraniu opcji instalacji Zaawansowanej czy tez instalacji Uzytkownika gdzie wiekszosc tego typu dodatkow jest ukryta. Powinienes takze unikac instalowania plikow przez wszelkie ułatwienia typu manadzery pobierania plikow, które takze rozpowszechniaja niechciane oprogramowania. Powinienes zawsze pobierac oprogramowanie z ich oficjalnej strony, poniewaz jest to najlepsza droga do unikania problemow z niechcianymi dodatkami.

W jaki sposób usunąć wirusa Cinema Video?

Usuwanie tego wirusa nie należy do czynności najbardziej skomplikowanych, powinieneś pamiętać o tym że możesz eksponować się na działanie złośliwych stron a takze sprawdzac czy twoj komputer nie jest zainfekowany różnego rodzaju obcym oprogramowaniem. Aby tego dokonac lepiej bedzie jezeli przeskanujesz swoj komputer sprawdzonym oprogramowaniem antyszpiegujacym takim jak narzędzie do usuwania aplikacji adware: SpyHunter.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą Reimage Reimage Cleaner Intego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Reklamy Cinema Video snapshot
Reklamy Cinema Video snapshotReklamy Cinema Video snapshot
Reklamy Cinema Video snapshot

Instrukcja ręcznego usuwania reklam Cinema Video:

Usuń Cinema Video z rodziny systemu Windows

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Cinema Video oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Cinema Video lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń Cinema Video z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimCinema Video czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń Cinema Video z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj Cinema Video oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania Cinema Video. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usun reklamy Cinema Video z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Cinema Video powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Cinema Video z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Cinema Video oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Cinema Video. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Cinema Video z Google Chrome

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Cinema Video oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Cinema Video. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Cinema Video z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Cinema Video i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Cinema Video. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

O autorze

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-ads-by-cinema-video.html

Poradniki w innych językach


Twoja opinia na temat: Ads by Cinema Video