Skala niebezpieczeństwa:  
  (7/100)

Usuń SafePCRepair Toolbar

stworzone przez Linas Kiguolis - - | Rodzaj: Malware

Czy mogę użyć paska narzędziowego SafePCRepair Toolbar do naprawienia mojego komputera?

Program SafePCRepair Toolbar jest zgodny z prawem, ale nie zalecamy jego pobierania. W rzeczywistości, prawie nigdy nie możesz zainstalować go z oficjalnej strony, ponieważ jest to przerywane. Jeśli udało ci się to zrobić, strzeż się, ponieważ ten pasek narzędzi może zaoferować zmianę strony startowej, domyślnej wyszukiwarki i strony nowej karty. Jeśli nie jesteś wystarczająco uważny podczas instalacji SafePCRepair na komputerze, możesz skończyć z MyWay lub inną wyszukiwarką w Google Chrome i innych przeglądarkach internetowych. Bez względu na to, że SafePCRepair Toolbar nie jest wirusem, ludzie twierdzą, że ten program nie działa tak jak powinien działać. Pytają: „Dlaczego nieaktywne?” lub „Wziął cały mój czas, a potem próbował wymusić na mnie opłaty za darmowe reklamy”..

Należy pamiętać, że po pobraniu tego programu na komputerze, może on zmienić stronę startową i domyślną wyszukiwarkę, pokazywać zmienione wyniki wyszukiwania, rozpocząć wyświetlanie komercyjnych reklam pop-up podczas sesji wyszukiwania lub po prostu spowalnić przeglądarkę. Jednak głównym powodem, dla którego zdecydowaliśmy się powiadomić o SafePCRepair Toolbar jest to, że ma on zdolność do gromadzenia informacji o Twoich warunkach przeglądania.

SafePCRepar installer on download.com site

W jaki sposób SafePCRepair może dostać się do mojego komputera?

Musisz pobrać pasek narzędzi SafePCRepair do komputera z jego oficjalnej strony internetowej lub stron osób trzecich (download.com, softonic.com i inne), aby znalazł się w Twojej przeglądarce internetowej. Bez względu na to, że jego twórca twierdzi, że nie jest rozprowadzany w pakiecie z innymi aplikacjami, należy dokładnie sprawdzić jego EULA. Cytat z Polityki Prywatności SafePCRepair można znaleźć tutaj:

The MS Products may integrate, be integrated into, bundled, or be provided in connection with third-party services, feeds and/or content. If you are installing an MS Product that includes third party services and third party content, such services and content are subject to such third party’s terms of services and privacy policies, which may be found on the relevant Third Party Partner’s website.

Aby uniknąć pakietów oprogramowania, należy monitorować instalację darmowego oprogramowania wybierając niestandardową lub zaawansowaną metodę instalacji. Ponadto, upewnij się, że odznaczyłeś wstępną zgodę na to, że chcesz zmienić ustawienia systemu.

Ostatnio, twórca tego programu skontaktował się z nami z prośbą o usunięcie tego posta ze strony 2-spyware.com. Wierzymy, że nie powinniśmy robić tego tak długo, jak tylko programy, które oferujemy do usuwania paska narzędzi SafePCRepair mogą go wykryć i pomóc użytkownikom usunąć go z systemu. Ponieważ jest on wymieniony w ramach każdego z przycisków pobierania, jesteśmy związani z tymi programami anty-malware, i choć niektóre z nich są darmowe, inne mogą usunąć wirusa dopiero po ich zakupie. Te wzmianki w pełni spełniają każdy z wymogów FTC.

Niemniej jednak, niedawno zdecydowaliśmy się na zmianę tego i innych postów, które są związane z tym deweloperem. Twierdzimy, że wszystkie z nich są opisane prawidłowo.

Usuwanie SafePCRepair:

SafePCRepair jest legalną aplikacją, którą można odinstalować tak jak każdy inny pasek narzędzi. Nie należy jednak zapominać o tym, że rozprzestrzenia się w jednej wiązce z różnymi elementami, które powinny być wyeliminowane, jeśli chcesz zapobiec jego pojawianiu się w przyszłości. Aby usunąć pasek narzędzi SafePCRepair z komputera, należy wykonać następujące kroki:

  • Odinstaluj ze swojego komputera programy, które są powiązane z paskiem narzędziowym SafePCRepair:

1. Kliknij w Start → Panel Sterowania → Odinstaluj Program.
2. Kiedy znajdziesz się w oknie Dodaj/Usuń Programy lub Odinstaluj Program, rozejrzyj się za SafePCRepair Toolbar oraz innymi nieznanymi tobie programami.
3. Kliknij na ‚Odinstaluj’ a następnie na OK by zatwierdzić wprowadzone zmiany.

  • Zresetuj swoje przeglądarki:

Google Chrome:
1. Otwórz Google Chrome, kliknij w ikonę menu (gorny prawy róg) i zaznacz ‚Narzędzia’ -> ‚Rozszerzenia’.
2. W tym miejscu zaznacz nieznane ci pluginy (SafePCRepair, MyWay, MyWebSearch, etc.) i następnie zaznacz ikonę kosza by usunąć te wpisy.
3. By zmienić swoją stronę startową, kliknij na ikonę menu, wybierz ‚Narzędzia’ -> wejdź w sekcję ‚Podczas uruchamiania’ -> ‚ustaw strony’.
4. W tym miejscu, usuń stronę myway.com klikając na „X” i wpisz swoją preferowaną stronę insternetową.
5. W celu zmiany swojego domyślnego silnika wyszukiwania, kliknij na ikonę menu -> ‚Ustawienia’ -> sekcja ‚Wyszukiwanie’.
6. Tutaj kliknij na ‚Zarządzaj silnikami wyszukiwania…’ i dodaj swoją preferowaną domenę internetową.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Pasek narzędziowy SafePCRepair snapshot
Pasek narzędziowy SafePCRepair snapshotPasek narzędziowy SafePCRepair snapshot

O autorze

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-safepcrepair-toolbar.html

Poradniki w innych językach