Usuń DriverAgent Plus (Instrukcj usuwania) - Ostatnia aktualizacja, paź 2017

Instrukcja usuwania DriverAgent Plus

Czym jest DriverAgent Plus?

Błędne podejście aplikacji DriverAgent Plus

Przykład DriverAgenta Plus

DriverAgent Plus to rzeczywisty program optymalizacyjny stworzony przez eSupport.com, Inc. Program ten jest stworzony do sprawdzania systemu komputerowego i wykrywania zaginionych lub przedawnionych sterowników. Program ten jest kompatybilny z systemami Windows, począwszy od systemu XP, skończywszy na Windows 10.

Możesz pobrać tą aplikację z jej oficjalnej strony. Jednakże, mogłeś ją też wcześniej zobaczyć przy instalacji innego oprogramowania. Z tego powodu użytkownicy nie instalujący poprawnie aplikacji mogą przeoczyć ofertę instalacji tego opgramowania i pomyśleć, że zinfiltrował on system. Z tego powodu często mówi się o nim jako o potencjalnie niechcianej aplikacji.

Główną rzeczą jaką chcemy podkreślić jest informacja, że DriverAgent Plus NIE jest wirusem komputerowym. Program ten nie jest złośliwy i nie może dostać się do systemu bez zgody użytkownika. Jedynym problemem jest fakt, że użytkownicy nie instalują poprawnie aplikacji i dają często takie pozwolenia nieświadomie.

Jeśli nie chcesz instalować różnych aplikacji (w tym aplikacjie potencjalnie niepożądanych), musisz zawsze korzystać z ustawień instalacji „Zaawansowanej” lub „Użytkownika”, by zobaczyć dodatkowe aplikacje oraz by oddrzucić ich instalację.

Użytkownicy raportują też o tym, że instalacja DriverAgent Plus prowadzi do zwiększonej liczby reklam online, przekierowań na podejrzane witryny i innych problemów związanych z komputerem. Głównym problem jest jednak instlacja aplikacji z niepewnego źródła pobierania zamiast z oficjalnej strony.

Nieoficjalne strony pobierania aplikacji często zawierają adware, porywaczy przeglądarek i inne potencjalnie niechciane plikacje mogące być odpowiedzialne za sprowadzanie niechcianych reklam na komputer, nie mających nic wspólnego z Driver Agentem.

Jednakże, jeśli pobrałeś to narzędzie celowo i teraz myślisz, że chcesz je odinstalować, możesz tego dokonać tak, jak inną aplikację. Jeśli zainstalowałeś paczkę oprogramowania – jest możliwe, że znajdował się tam niechciany program, który teraz powoduje problemy na komputerze. DriverAgent Plus nie ma nic do tego.

DriverAgent Plus

Instalacja optymalizatorów PC

Program DriverAgent Plus ma swoją oficjalną stronę i jest dostępny do pobrania poprzez różne serwisy. Z tego powodu użytkownicy szukający narzędzia do naprawy sterowników na komputerze, mogą pobrać go bezpośrednio.

Dodatkowo program ten może być promowany poprzez różne instalatory oprogramowania. Jest to rzeczywisty chwyt marketingowy, który może być ciężki do wykrycia dla użytkowników nie zwracających uwagi na instalację oprogramowania.

Gdy pobierasz i instalujesz określone oprogramowanie z Internetu, często masz do wybory opcję Zaawansowaną/Użytkownika oraz opcję Szybką/Zalecaną. Jeśli wybierzesz drugą opcję, dajesz pośrednie przyzwolenie na instalację całej paczki programów. W taki sposób DriverAgent Plus także może dostać się do Twojego komputera.

By uniknąć instalacji niechcianej aplikacji powinieneś zawsze polegać na instalacji Zaawansowanej/Użytkownika oraz przeczytać uważnie wszystkie jej kroki. Jeśli widzisz domyślnie zaznaczone opcje mówiące o instalacji dodatkowych programów, powineneś je zawsze odznaczyć. W taki sposób dodatkowe programy nie dostaną pozwolenia na instalację w komputerze.

Z tego powodu powinieneś zrozumieć, że DriverAgent Plus NIE MOŻE dostać się do systemu bez pozwolenia użytkownika. Powinieneś być bardziej uważny przy instalacji następnym razem.

Deinstalacje Driver Agenta Plus

Chcemy przypomnieś, że ten program nie jest złośliwy i NIE należy do grona wirusów komputerowych. Z tego powodu usunięcie Driver Agenta Plus jest proste. Możesz się jego po prostu pozbyć z pomocą menedżera Programy i Funkcje w twoim Panelu Sterowania:

  1. Przejdź do menu ''Start'' i wybierz ''Panel Sterowania'';
  2. Kliknij ''Odinstaluj program'' w menu ''Programy'';
  3. Wybierz 'DriverAgent Plus' oraz wybierz opcje ''Odinstaluj/zmień'';
  4. Kliknij ''Tak'' a następnie ''OK'' celem zapisania zmian.

Jeśli zainstalowałeś ten program przypadkowo podczas instalacji freeware lub shareware, powinieneś podjąć takie same kroki.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Olivia Morelli
Olivia Morelli

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach