Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń DriverAgent Plus (Instrukcj usuwania) - Ostatnia aktualizacja, Paź 2017

stworzone przez Olivia Morelli - - | Rodzaj: Narzędzia systemowe

Błędne podejście aplikacji DriverAgent Plus

Przykład DriverAgenta Plus

DriverAgent Plus to rzeczywisty program optymalizacyjny stworzony przez eSupport.com, Inc. Program ten jest stworzony do sprawdzania systemu komputerowego i wykrywania zaginionych lub przedawnionych sterowników. Program ten jest kompatybilny z systemami Windows, począwszy od systemu XP, skończywszy na Windows 10.

Możesz pobrać tą aplikację z jej oficjalnej strony. Jednakże, mogłeś ją też wcześniej zobaczyć przy instalacji innego oprogramowania. Z tego powodu użytkownicy nie instalujący poprawnie aplikacji mogą przeoczyć ofertę instalacji tego opgramowania i pomyśleć, że zinfiltrował on system. Z tego powodu często mówi się o nim jako o potencjalnie niechcianej aplikacji.

Główną rzeczą jaką chcemy podkreślić jest informacja, że DriverAgent Plus NIE jest wirusem komputerowym. Program ten nie jest złośliwy i nie może dostać się do systemu bez zgody użytkownika. Jedynym problemem jest fakt, że użytkownicy nie instalują poprawnie aplikacji i dają często takie pozwolenia nieświadomie. 

Jeśli nie chcesz instalować różnych aplikacji (w tym aplikacjie potencjalnie niepożądanych), musisz zawsze korzystać z ustawień instalacji „Zaawansowanej” lub „Użytkownika”, by zobaczyć dodatkowe aplikacje oraz by oddrzucić ich instalację.

Użytkownicy raportują też o tym, że instalacja DriverAgent Plus prowadzi do zwiększonej liczby reklam online, przekierowań na podejrzane witryny i innych problemów związanych z komputerem. Głównym problem jest jednak instlacja aplikacji z niepewnego źródła pobierania zamiast z oficjalnej strony.

Nieoficjalne strony pobierania aplikacji często zawierają adware, porywaczy przeglądarek i inne potencjalnie niechciane plikacje mogące być odpowiedzialne za sprowadzanie niechcianych reklam na komputer, nie mających nic wspólnego z Driver Agentem.

Jednakże, jeśli pobrałeś to narzędzie celowo i teraz myślisz, że chcesz je odinstalować, możesz tego dokonać tak, jak inną aplikację. Jeśli zainstalowałeś paczkę oprogramowania – jest możliwe, że znajdował się tam niechciany program, który teraz powoduje problemy na komputerze. DriverAgent Plus nie ma nic do tego.

DriverAgent Plus

Instalacja optymalizatorów PC

Program DriverAgent Plus ma swoją oficjalną stronę i jest dostępny do pobrania poprzez różne serwisy. Z tego powodu użytkownicy szukający narzędzia do naprawy sterowników na komputerze, mogą pobrać go bezpośrednio.

Dodatkowo program ten może być promowany poprzez różne instalatory oprogramowania. Jest to rzeczywisty chwyt marketingowy, który może być ciężki do wykrycia dla użytkowników nie zwracających uwagi na instalację oprogramowania.

Gdy pobierasz i instalujesz określone oprogramowanie z Internetu, często masz do wybory opcję Zaawansowaną/Użytkownika oraz opcję Szybką/Zalecaną. Jeśli wybierzesz drugą opcję, dajesz pośrednie przyzwolenie na instalację całej paczki programów. W taki sposób DriverAgent Plus także może dostać się do Twojego komputera.

By uniknąć instalacji niechcianej aplikacji powinieneś zawsze polegać na instalacji Zaawansowanej/Użytkownika oraz przeczytać uważnie wszystkie jej kroki. Jeśli widzisz domyślnie zaznaczone opcje mówiące o instalacji dodatkowych programów, powineneś je zawsze odznaczyć. W taki sposób dodatkowe programy nie dostaną pozwolenia na instalację w komputerze.

Z tego powodu powinieneś zrozumieć, że DriverAgent Plus NIE MOŻE dostać się do systemu bez pozwolenia użytkownika. Powinieneś być bardziej uważny przy instalacji następnym razem.

Deinstalacje Driver Agenta Plus

Chcemy przypomnieś, że ten program nie jest złośliwy i NIE należy do grona wirusów komputerowych. Z tego powodu usunięcie Driver Agenta Plus jest proste. Możesz się jego po prostu pozbyć z pomocą menedżera Programy i Funkcje w twoim Panelu Sterowania:

  1. Przejdź do menu ''Start'' i wybierz ''Panel Sterowania'';
  2. Kliknij ''Odinstaluj program'' w menu ''Programy'';
  3. Wybierz 'DriverAgent Plus' oraz wybierz opcje ''Odinstaluj/zmień'';
  4. Kliknij ''Tak'' a następnie ''OK'' celem zapisania zmian.

Jeśli zainstalowałeś ten program przypadkowo podczas instalacji freeware lub shareware, powinieneś podjąć takie same kroki.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

O autorze

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-driveragent-plus.html

Poradniki w innych językach


Twoja opinia na temat: DriverAgent Plus