Skala niebezpieczeństwa:  
  (1/100)

Usuń Wikibuy add-on (Darmowy poradnik) - Darmowe instrukcje

stworzone przez Olivia Morelli - - | Rodzaj: Narzędzia systemowe

Wikibuy – rozszerzenie Chrome'a, które porównuje ceny między sklepami internetowymi

Wikibuy

Wikibuy to innowacyjne rozszerzenie przeglądarki Chromr, które rzeczywiscie podnosi jakość zakupów online. Jest ono dziełem Impossible Ventures, LLC działającego też jako Wikibuy, LLC.

To narzędzie jest rozszerzeniem przeglądarki na chwilę obecną kompatybilnym tylko z Google Chrome – znaczy to, że będzie działać na przeglądarkach Chrome zainstalowanych w systemach Windows i Mac.

Aplikacja działa też na iPhone, co jest niezwykle dobrą funkcją dla osób zabieganych. Teraz możesz oszczędzać przez internet! Możesz pobrać Wikibuy z oficjalnej strony bądź z App Store.

Jeśli zastanawia Cię, jak dużo pieniędzy możesz zaoszczędzić z pomocą Wikibuy, moemy tylko powiedzieć, że program mile Cię zaskoczy. Możemy zapewnić, że ta aplikacja jest w 100% prawdziwa, zaufana oraz nie wspierana reklamami – nie jest ona w ogóle taka, jak irytująe i bezużyteczne programy typu adware, obiecujące funkcje tylko po to,b y dostarczać fałszywe reklamy i generować przychód z kliknięć. Po więcej informacji na temat takich programów, zalecamy skorzystanie ze strony VirusActivity.

Z tym rozszerzeniem, możesz oszczędzać. Ten dodatek do przeglądarki korzysta z algorytmu, który sprawdza takie sklepy internetowe, jak Target, Walmart, Jet, eBay, Amazon, i wiele innych.

Aplikacja porównuje wiele atrybutów takich, jak rozmiar przedmiotu, kolor, dostępność, no i oczywiście cenę. Oblicza też ostateczny koszt produktu po dolizeniu podatków i kosztów wysyłki. Na koniec przeszukuje sieć w poszukiwaniu dostępnych zniżek na produkt.

Bez wątpienia taka masa przydatnych funkcji sprawia, że to rozszerzenie mocno zaoszczędzi czas ludziom lubiącym korzystać ze sklepów online.

Rozszerzenie do Chrome'a, Wikibuy
Rozszerzenie Wikibuy jest w 100% darmowe i pomaga zaoszczędzić pieniądze podczas zakupów online.

Główne zalety i wady WikiBuy

Rozszerzenie Wikibuy jest w miarę nowe. Już teraz jedanak ma ponad 1 milion użytkowników na całym świecie. Poza tym, masa pozytywnych opinii w Sklepie Google mówi o wielu pozytywnych funkcjach dostarczanych przez to narzędzie. Spójrzmy więc na główne zalety urządzenia oraz przedyskutujmy parę rzeczy, jakie twórcy aplikacji mogą jeszcze poprawić.

Zalety Wikibuy:

 1. Rozszerzenie nie pyta się o żadne intruzywne pozwolenia.
  Działa też szybko i dostarcza gwarantowaną najniższą cenę w ciągu 15 sekund od otwarcia strony na sklepie online.
 2. Narzędzie posiada przyjazny inerfejs użytkownika, pozwalając wszystkim na korzystanie z niego bez problemów
 3. Narzdzie to jest partnerem Ebates, co pomaga w jeszcze większych ozczędnościach. Pomaga też odzyskać pieniądze w wypadku zakuów w wybranych sklepach.
 4. Wikibuy płaci sprzedawcom z własnej karty kredytowej, zachowując w sekrecie informacje o kupującym. Użytkownik musi tylko udostępnić informacje o swojej karcie systemowi. Podczas składania zamówienia, użytkownik po protu potwierdza sposób dostawy i zapłaty, a następnie wciska przycisk „Złóź Zamówienie”.
 5. Zwroty przychodzą bezpośrednio od firmy, nie od sprzedawcy. Tak szybko, jak sprzedawca orzyma zwrócony produkt, Wikibuy uruchamia proedurę zwrotu kosztów na kartę uużytkownika. Zwrot ten jest dostarczany w ciągu 1-3 dni.

Wady Wikibuy:

 1. Część użytkowników informuje o tym, że aplikacja zaoszczędziła mniejszą liczbę pieniędzy niż planowaną. To pokazuje, że narzędzie może być jeszcze bardziej rozwijane, ale już teraz daje pozytywne rezultaty. Z tego powodu zalecamy sprawdzić ofertę przed złożeniem zamówienia. Możemy mieć tylko nadzieję, że twórcy Wikibuy rozwiążą ten problem w przyszłości.
 2. Ten wirtualny asystent zwykle dostarcza oferty tylko ze sklepów cieszących się dobrą opinią na eBayu i podobnych platformach handlowych. Jednakże, że względu na branie odpowiedzialności przez Wikibuy, czas potrzebny na rozwiązanie problemu może być wydłużony. Innymi słowy, narzędzie to obniża ryzyko związane z zakupami na eBayu. Nie eliminuje go jednak kompletnie.
 3. Rozszerzenie to może czasem podawać nieprawidłowe dane. Może na przykład mylić się co do najbliższego magazynu sklepu, przez co w konsekwencji użytkownik musi czekać dłużej na przybycie produktu.
 4. Niestety, aplikacja jest przydatne tylko, gdy mieszkasz w Stanach Zjednoczonych – aplikacja potrafi znajdować zniżki itp tylko dla amerykańskich adresów. Twórcy jednak obiecują rozwój aplikacji, by zapewniała wszystkie funkcje także i użytkownikom z innych krajów.

Ostateczna decyzja na temat WikiBuy

Wikibuy jest cudownym narzędziem, które może pozytywnie wpłynąć na życie każdego zakupoholika. Nie irytuje użytkownika komputera, nie przeszkadza w surfowaniu po sieci i nie wyświetla uporczywych reklam podczas oglądania normalnych stron internetowych.

Jeśli chcesz zaoszczędzić pare baksów, zachęcamy do sprawdzenia tego rozszerzenia na przeglądarkę Chrome. W przyszłości mogą się też pojawić konwersję rozszerzenia na inne przeglądarki.

Jeśli zaś rozszerzenie nie przypadło Ci do gustu i zastanawiasz się, jak je usunąć, możesz to zrobi w łatwy sposób – po prostu wpisz chrome://extensions w adresie Chrome i usuń odpowiedni wpis z panelu Dodatków.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

O autorze

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-wikibuy.html

Poradniki w innych językach