Skala niebezpieczeństwa:  
  (86/100)

CyberSitter. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Gabriel E. Hall - - | Rodzaj: Malware

CyberSitter to kolejne uszkodzone narzędzie bezpieczeństwa. Jeśli uważasz, że, już wcześniej słyszałeś tę nazwę, masz rację. Istnieje komercyjny keylogger o dokładnie takiej samej nazwie, który umożliwia atakującemu monitorować swoje ofiary.

Nowy CyberSitter (lub CyberSitter version 10.0) jest innym typem pasożyta komputerowego. Udaje anti-spyware, w nadziei, że ludzie będą się nabierać na jego słaby projekt graficzny programu i zdecydują się na zakup tego oszukańczego programu. Jeśli masz zamiar kupić pełną wersję CyberSitter, pomyśl przez chwilę, czy pamiętasz, jak wyglądał on na komputerze. Cyber ​​Sitter jest zazwyczaj instalowany przez trojany; każdy program rozprowadzany w ten sposób nie powinien być obdarzony zaufaniem.

CyberSitter donosi o ogromnej ilości wykrytych infekcji na komputerze, podczas gdy tylko jedynym problemem na pokładzie systemu jest sam CyberSitter. Powoduje to spowolnienie systemu i ogranicza dostęp do Internetu. CyberSitter może spowodować poważne obrażenia, ponieważ oznacza istotne pliki systemowe jako złośliwe i zachęca użytkowników do wyeliminowania ich.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia CyberSitter zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania CyberSitter. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes

CyberSitter ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
WVCSRT.exe
WVCSCR.exe
WVCSWD.exe
setupCS10.exe
MSLSPC.exe
WVCSDG.exe
CComSvc.exe
WVCSUH.exe

Usuń wpisy rejestru:
MimarSinan\InstallAware\Ident.Cache\{87F93AA6-C062-40AC-970F-DEE3628548D9}
Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{87F93AA6-C062-40AC-970F-DEE3628548D9}

Wyrejestruj bliblioteki DLL:
lspcs.dll

Skasuj pliki:
CYB10.EXE
WVCSRT.exe
WVCSCR.exe
lspcs.dll
WVCSWD.exe
setupCS10.exe
MSLSPC.exe
WVCSDG.exe
CComSvc.exe
WVCSUH.exe

O autorze

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Pasjonat wyszukiwania wirusów komputerowych.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-cybersitter.html

Poradniki w innych językach