Skala niebezpieczeństwa:  
  (20/100)

Usuń ClientMan.bho1

| Rodzaj: Dodatki do przeglądarek

ClientMan.bho1 jest jednym z rodzajów wirusa ClientMan

Od dostawcy:
V -Użytkownik rozumie i ma wiedze odnośnie tego, że aplikacja i jej komponenty mogą się od czasu do czasu komunikować z systemem Odysseus Marketing, serwerami Inc oraz/lub jego partnerami i dawać im natychmiastowe pozwolenie na komunikację oraz transmisję między innymi danych i każdego rodzaju komponentów powiązanych i oferowanych przez daną aplikację.

VI -Użytkownik rozumie i przyjmuje do wiadomości oraz co najważniejsze zgadza się na to że aplikacja wraz ze swoimi składnikami może zmieniać ustawienia przeglądarki komputerowej oraz/lub wyniki wyszukiwania w zakresie przewidzianym przez Odysseus Marketing to znaczy: wyniki wyszukiwania w przeglądarce, wyswietlanie reklam typu pop-up, podświetlanie lub też linkowanie słów na stronach internetowych, przekierowywanie na strony, które zawierają błędy, zmiany strony domowej użytkownika, dodawanie zakładek bez wiedzy uzytkownika lub też dodawanie innych dodatków i modyfikacji

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-clientman-bho1.html

Poradniki w innych językach


Twoja opinia na temat: ClientMan.bho1