Skala niebezpieczeństwa:  
  (20/100)

Usuń ClientMan.bho1

| Rodzaj: Dodatki do przeglądarek

ClientMan.bho1 jest jednym z rodzajów wirusa ClientMan

Od dostawcy:
V -Użytkownik rozumie i ma wiedze odnośnie tego, że aplikacja i jej komponenty mogą się od czasu do czasu komunikować z systemem Odysseus Marketing, serwerami Inc oraz/lub jego partnerami i dawać im natychmiastowe pozwolenie na komunikację oraz transmisję między innymi danych i każdego rodzaju komponentów powiązanych i oferowanych przez daną aplikację.

VI -Użytkownik rozumie i przyjmuje do wiadomości oraz co najważniejsze zgadza się na to że aplikacja wraz ze swoimi składnikami może zmieniać ustawienia przeglądarki komputerowej oraz/lub wyniki wyszukiwania w zakresie przewidzianym przez Odysseus Marketing to znaczy: wyniki wyszukiwania w przeglądarce, wyswietlanie reklam typu pop-up, podświetlanie lub też linkowanie słów na stronach internetowych, przekierowywanie na strony, które zawierają błędy, zmiany strony domowej użytkownika, dodawanie zakładek bez wiedzy uzytkownika lub też dodawanie innych dodatków i modyfikacji

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-clientman-bho1.html

Poradniki w innych językach