Skala niebezpieczeństwa:  
  (75/100)

Andromeda AntiVirus. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Gabriel E. Hall - - | Rodzaj: Malware

Andromeda AntiVirus jest osobliwą nazwą dla nowego nieuczciwego programu. AndromedaAntiVirus jest identyczny z innymi uszkodzonymi narzędziami bezpieczeństwa: nie jest narzędziem bezpieczeństwa i stara się przyciągnąć ludzi do zakupu jego pełnej licencji.

AndromedaAntiVirus wyświetla liczne sfabrykowane ostrzeżenia zabezpieczeń i alarmy systemowe; nawet symuluje skanowanie komputera. Te fałszywe komunikaty służą jedynie do straszenia ludzi i nakłaniania ich do zakupu narzędzia Andromeda AntiVirus. Nie ufaj temu programowi! Andromeda AntiVirus czyni komputer prawie bezużytecznym, ponieważ ładuje wiele pop-upów i regularnie przerywa każdą działalność zachęcając ludzi do płacenia od 50 do 80 dolarów za usunięcie nieistniejących zagrożeń.

Czasami złośliwe oprogramowanie prezentuje się jako Andromeda AntiVirus 2009 lub AndromedaAntiVirus 2009. Kilka dni po pojawieniu się w Internecie, Andromeda AntiVirus zmieniła nazwę na AndromedaAV. Nie ma znaczenia, czy nazwa jest AndromedaAntiVirus 2009 lub Andromeda AV, aplikacja nadal jest złośliwym oprogramowaniem i oszustwem.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Andromeda AntiVirus zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Andromeda AntiVirus. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Andromeda AntiVirus (2014-09-21)
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Andromeda AntiVirus (2014-09-21)

Andromeda AntiVirus ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
AndromedaAntiVirus.exe
bprint.exe
vclipsrv.exe

Usuń wpisy rejestru:
HKEY_CURRENT_USERSoftwareAntivirus
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREAntivirus
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun?�?Antivirus?�? = ?�?%ProgramFiles%AndromedaAntiVirusAntvrs.exe?�?

Wyrejestruj bliblioteki DLL:
hinetres.dll
rpthreadVC.dll
thunk.dll
cpifmgr.dll
tmswdat10.dll
hinetres.dll

Skasuj pliki:
AndromedaAntiVirus.exe
bprint.exe
vclipsrv.exe

O autorze

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Pasjonat wyszukiwania wirusów komputerowych.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-andromeda-antivirus.html

Poradniki w innych językach