Usuń „The Requested Resource is in Use” error (Darmowe instrukcje) - Poradnik

Instrukcja usuwania „The Requested Resource is in Use” error

Czym jest Błąd "The Requested Resource is in Use"?

Co należy zrobić z błędem „The Requested Resource is in Use” ?

Oglądanie błędu „Zasób wymagany w użyciu” w systemie Windows nie jest dobrym znakiem. To ostrzeżenie informuje, że koń trojański zdołał wejść do wnętrza komputera. Jeśli nie masz pewności co to jest, trojany są złośliwymi programami, które są powszechnie używane do atakowania komputerów osobistych. Istnieje wiele trojanów; Jednak ten, który jest odpowiedzialny za wywołanie tego błędu, znany jest jako Trojan SmartService.To cyberprzestępstwo jest bardzo niebezpieczne i może być trudne do usunięcia. Jest w stanie blokować programy antywirusowe i uniemożliwić użytkownikom dostęp do narzędzi zabezpieczających. Jeśli zdecydujesz się przeskanować komputer za pomocą programu zabezpieczającego po otrzymaniu ostrzeżenia „Ostrzeżenie o potrzebie użycia zasobów”-(ang.”The Requested Resource is in Use”), nie będzie to możliwe.Ten komunikat o błędzie pojawia się zawsze, gdy użytkownicy próbują uzyskać dostęp do oprogramowania zabezpieczającego zainstalowanego na swoich komputerach.Mały komunikat o błędzie wskazuje również, jaki program Trojan został zablokowany i daje ścieżkę do zablokowanego pliku wykonywalnego. Oprócz blokowania programu antywirusowego, złośliwe oprogramowanie chroni także różne procesy w systemie, którego dotyczy luka, i umożliwia potencjalnie niepożądanym programom pozostanie lub wejście do systemu. Dlatego „The Requested Resource is in Use” ostrzega, że komputer jest w dużym stopniu zagrożony, i niektóre działania muszą zostać podjęte natychmiastowo.

Usunięcie „The Requested Resource is in Use” wymaga usunięcia Trojana SmartService. Większość infekcji cybernetycznych zostaje zakończona z systemu przy pomocy narzędzi zabezpieczających, takich jak FortectIntego lub SpyHunter 5Combo Cleaner. Niemniej jednak, ta cyberprzestępczość ma na celu blokowanie programów antywirusowych; Należy spróbować usunąć tego wirusa za pomocą programów służących do usuwania potencjalnie groźnych programów. Sugerujemy próbę ponownego uruchomienia komputera w trybie awaryjnym z siecią internetową. Powinno to pomóc w instalacji lub dostępie do programu bezpieczeństwa. Pamiętaj, że bardzo niebezpieczne jest usunięcie ręcznie „Prośby o użycie zasobów”. Próby zakończenia działania trojana na własną rękę mogą doprowadzić do całkowitego uszkodzenia komputera.

Błąd "Żądany zasób jest w użyciu"Błąd "Żądany zasób jest w użyciu" jest uruchamiany przez niebezpiecznego Konia Trojańskiego o nazwie SmartService.

Jak ten trojan może przenikać do systemu?

Najczęstszym sposobem, aby Trojan SmartService mógł wejść do systemu, jest pobieranie nieoryginalnego oprogramowania. Może ono pochodzić z różnych bezpłatnych programów, które pobierasz, z torrentów, stron udostępniania plików i innych źródeł online. Dlatego ważne jest, by wybierać niezawodne źródła instalacji oprogramowania, jeśli chcesz uniknąć porwania przez SmartService. Co więcej, zwrócenie uwagi na instalację pomaga również uniknąć potencjalnie niechcianych programów lub złośliwych aplikacji. Przede wszystkim podczas pobierania programu upewnij się, że możesz polegać na jego programistach. Czytaj EULA i politykę prywatności. Znajdziesz tam informacje na temat partnerstwa z osobami trzecimi oraz innych programów, na których instalację możesz się zgodzić. Jeśli wybrany program nie dostarcza tych dokumentów, należy pamiętać, że nie jest wiarygodny. Wraz z nim można zainstalować trojana, który odpowiada za błąd „The Requested Resource is in Use”. Po drugie, wybierz odpowiednie ustawienia instalacji. Zamiast konfiguracji Quick (szybka) lub Standard (standardowa) wybierz Advanced (Zaawansowane) lub Custom (Niestandardowe). Po trzecie, wybranie Kreatora instalacji zaawansowanej / niestandardowej nie wystarczy. Powinno się postępować zgodnie z każdym krokiem i zrezygnować z wszystkich aplikacji innych firm, które mogą oferować pliki do pobrania.

Jak potraktować błąd „The Requested Resource is in Use” ?

Poces usuwania „The Requested Resource is in Use” powinien być przeprowadzony razem z usunięciem koniatrojańskiego, odpowiedzialnego za ten błąd. Chcemy przypomnieć, że trojany stanowią zagrożenie dla cyberbezpieczeństwa, które mogą powodować różne programy komputerowe lub kraść dane osobowe. Jak już wiesz, SmartService Trojan chroni potencjalnie niechciane programy; Może też zainstalować inne niechciane lub nawet złośliwe aplikacje. Dlatego należy go natychmiast usunąć. Niemniej jednak, trudne może być usunięcie ręczne „The Requested Resource is in Use” , należy spróbować FortectIntego lub SpyHunter 5Combo Cleaner. Spróbuj ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym i wyłączyć tego Trojana. Wtedy będziesz w stanie zainstalować narzędzia zabezpieczające. Jeśli SmartService blokuje wymienione wcześniej programy, spróbuj Malwarebytes. Chcielibyśmy ostrzec cię, że próby wyeliminowania trojana ręcznie mogą prowadzić do nieodwracalnych szkód.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Lucia Danes
Lucia Danes - Ekspert od wyszukiwania wirusów.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach