Skala niebezpieczeństwa:  
  (63/100)

Błąd "The Requested Resource is in Use". Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Lucia Danes - - | Rodzaj: Trojany

Co należy zrobić z błędem „The Requested Resource is in Use” ?

Oglądanie błędu „Zasób wymagany w użyciu” w systemie Windows nie jest dobrym znakiem. To ostrzeżenie informuje, że koń trojański zdołał wejść do wnętrza komputera. Jeśli nie masz pewności co to jest, trojany są złośliwymi programami, które są powszechnie używane do atakowania komputerów osobistych. Istnieje wiele trojanów; Jednak ten, który jest odpowiedzialny za wywołanie tego błędu, znany jest jako Trojan SmartService.To cyberprzestępstwo jest bardzo niebezpieczne i może być trudne do usunięcia. Jest w stanie blokować programy antywirusowe i uniemożliwić użytkownikom dostęp do narzędzi zabezpieczających. Jeśli zdecydujesz się przeskanować komputer za pomocą programu zabezpieczającego po otrzymaniu ostrzeżenia „Ostrzeżenie o potrzebie użycia zasobów”-(ang.”The Requested Resource is in Use”), nie będzie to możliwe.Ten komunikat o błędzie pojawia się zawsze, gdy użytkownicy próbują uzyskać dostęp do oprogramowania zabezpieczającego zainstalowanego na swoich komputerach.Mały komunikat o błędzie wskazuje również, jaki program Trojan został zablokowany i daje ścieżkę do zablokowanego pliku wykonywalnego. Oprócz blokowania programu antywirusowego, złośliwe oprogramowanie chroni także różne procesy w systemie, którego dotyczy luka, i umożliwia potencjalnie niepożądanym programom pozostanie lub wejście do systemu. Dlatego „The Requested Resource is in Use” ostrzega, że komputer jest w dużym stopniu zagrożony, i niektóre działania muszą zostać podjęte natychmiastowo. 

Usunięcie „The Requested Resource is in Use” wymaga usunięcia Trojana SmartService. Większość infekcji cybernetycznych zostaje zakończona z systemu przy pomocy narzędzi zabezpieczających, takich jak Reimage lub Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus. Niemniej jednak, ta cyberprzestępczość ma na celu blokowanie programów antywirusowych; Należy spróbować usunąć tego wirusa za pomocą programów służących do usuwania potencjalnie groźnych programów. Sugerujemy próbę ponownego uruchomienia komputera w trybie awaryjnym z siecią internetową. Powinno to pomóc w instalacji lub dostępie do programu bezpieczeństwa. Pamiętaj, że bardzo niebezpieczne jest usunięcie ręcznie „Prośby o użycie zasobów”. Próby zakończenia działania trojana na własną rękę mogą doprowadzić do całkowitego uszkodzenia komputera. 

Jak ten trojan może przenikać do systemu?

Najczęstszym sposobem, aby Trojan SmartService mógł wejść do systemu, jest pobieranie nieoryginalnego oprogramowania. Może ono pochodzić z różnych bezpłatnych programów, które pobierasz, z torrentów, stron udostępniania plików i innych źródeł online. Dlatego ważne jest, by wybierać niezawodne źródła instalacji oprogramowania, jeśli chcesz uniknąć porwania przez SmartService. Co więcej, zwrócenie uwagi na instalację pomaga również uniknąć potencjalnie niechcianych programów lub złośliwych aplikacji. Przede wszystkim podczas pobierania programu upewnij się, że możesz polegać na jego programistach. Czytaj EULA i politykę prywatności. Znajdziesz tam informacje na temat partnerstwa z osobami trzecimi oraz innych programów, na których instalację możesz się zgodzić. Jeśli wybrany program nie dostarcza tych dokumentów, należy pamiętać, że nie jest wiarygodny. Wraz z nim można zainstalować trojana, który odpowiada za błąd „The Requested Resource is in Use”. Po drugie, wybierz odpowiednie ustawienia instalacji. Zamiast konfiguracji Quick (szybka) lub Standard (standardowa) wybierz Advanced (Zaawansowane) lub Custom (Niestandardowe). Po trzecie, wybranie Kreatora instalacji zaawansowanej / niestandardowej nie wystarczy. Powinno się postępować zgodnie z każdym krokiem i zrezygnować z wszystkich aplikacji innych firm, które mogą oferować pliki do pobrania.

Jak potraktować błąd „The Requested Resource is in Use” ?

Poces usuwania „The Requested Resource is in Use” powinien być przeprowadzony razem z usunięciem koniatrojańskiego, odpowiedzialnego za ten błąd. Chcemy przypomnieć, że trojany stanowią zagrożenie dla cyberbezpieczeństwa, które mogą powodować różne programy komputerowe lub kraść dane osobowe. Jak już wiesz, SmartService Trojan chroni potencjalnie niechciane programy; Może też zainstalować inne niechciane lub nawet złośliwe aplikacje. Dlatego należy go natychmiast usunąć. Niemniej jednak, trudne może być usunięcie ręczne  „The Requested Resource is in Use” , należy spróbować Reimage lub Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus. Spróbuj ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym i wyłączyć tego Trojana. Wtedy będziesz w stanie zainstalować narzędzia zabezpieczające. Jeśli SmartService blokuje wymienione wcześniej programy, spróbuj Malwarebytes Anti Malware. Chcielibyśmy ostrzec cię, że próby wyeliminowania trojana ręcznie mogą prowadzić do nieodwracalnych szkód.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Błąd "The Requested Resource is in Use" zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Błąd "The Requested Resource is in Use". Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage

O autorze

Lucia Danes
Lucia Danes - Ekspert od wyszukiwania wirusów.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-the-requested-resource-is-in-use-error.html

Poradniki w innych językach