Usuń reklamy asrv-a.akamaihd.net pop-up

Instrukcja usuwania reklam asrv-a.akamaihd.net pop-up

Czym jest Reklamy pop-up asrv-a.akamaihd.net?

asrv-a.akamaihd.net wraz ze swoimi reklamami dość często pokazuje reklamy, które mogą się wyświetlać w przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome i innych przeglądarkach. Są one spowodowane obecnością pluginów przeglądarkowych które stosunkowo łatwo przenikają do komputera niezauważone po czym zarażają komputer bez wiedzy użytkownika. W większości przypadków, asrv-a.akamaihd.net zmienia ustawienia systemu aby zarabiać coraz to więcej pieniędzy dla swoich autorów. Jest to spowodowane tym że wyświetla reklamy mówiące o promocjach, kuponach. Jednakże co ważniejsze, służy on przede wszystkim instalowaniu potencjalnie niechcianych programów, mówi o niepotrzebnych aktualizacjach, a także oferuje ich darmowe ściąganie. Proszę nigdy nie dawać się nabrać na tego typu oferty, ponieważ prowadzi to tylko do infiltracji twojego komputera przez bardziej poważne infekcje.

W jaki sposób asrv-a.akamaihd.net wraz ze swoimi reklamami może pojawić się na moim komputerze?

asrv-a.akamaihd.net pojawiają się tak szybko jak tylko wirus asrv-a.akamaihd.net pojawi się w twoim systemie. W większości okazji dzieje się to przy okazji instlacji jakichkolwiek darmowych programów, które w większości przypadków są przepełnione dużą ilością nikomu niepotrzebnych darmowych dodatków. Aby skutecznie unikać tej drogi dystyrbucji która jest wielokrotnie używana przez internetowych hakerów powinieneś zacząć zwracać więcej uwagi na instalację programów freeware. W większości przypadków wystarczy wybrać tylko wybrać instalacje zaawansowaną czy też instalację użytkownika aby wiedzieć jakie dodatki są oferowane razem z programem, który faktycznie cię interesuje. Jak tylko zobaczysz oferowane programy powinieneś je oznaczyć. Jeżeli sądzisz że program asrv-a.akamaihd.net już przeniknał do twojego komputera postaraj się go usunąć za pomocą poradnika podanego poniżej:

W jaki sposób usunąć reklamy pop-up od asrv-a.akamaihd.net?

asrv-a.akamaihd.net, a właściwie jego obecność na twoim komputerze, oznacza tyle że zostałeś ofiarą potencjalnie niechcianego oprogramowania. Podczas gdy większość takich aplikacji właściwie nie ma żadnego wpływu na bezpieczeństwo twojego komputera, nie są w stanie wyrządzić żadnych szkód to jednak jest w stanie przekierowywać użytkownika, spowalniać działanie komputera czy też inne problemy. Aby skutecznie zabezpieczyć się przed tymi rzeczami prosimy o zapoznanie się z poradnikiem poniżej i usunięcie asrv-a.akamaihd.net z twojego komputera:

 1. Przejdź do menu Start -> Panel Sterowania -> Programy (dodaj/ usuń programy) -> Odinstaluj program
 2. Tutaj poszukaj HD-Total-Plus, RemoveThaeAdAopp, UTUobEAdaBlock, SafeSaver, SupTab, ValueApps, Lollipop, Software Updated Version, DP1815, Video Player, Convert Files for Free, Plus-HD 1.3, BetterSurf, Trusted Web, PassShow, LyricsBuddy-1, Yasrv-a.akamaihd.net 1.2, Media Player 1.1, Savings Bull, Feven Pro 1.1, Websteroids, Savings Bull, HD-Plus 3.5, Re-markit i innych podobnych nazw
 3. Wybierz 'odinstaluj/zmień’ i kliknij OK aby zapisać zmiany.

Potem nie zapomnij zresetować swoich przeglądarek.

Internet Explorer:

 1. Otwórz przeglądarkę Interent Explorer, przejdź do 'Narzędzia’ -> Opcje internetowe
 2. Tutaj przejdź do opcji Zaawansowanych, przejdź do przycisku Reset.
 3. Przejdź do Resetowania ustawień programu Internet Explorer -> Usuń dane personalne i wybierz opcję 'Reset’
 4. Na końcu kliknij Reset i kliknij Ok aby zapisać zmiany.

Mozilla Firefox:

 1. Otwórz przeglądarkę Mozilla Firefox, kliknij przycisk Firefox.
 2. Przejdź do sekcji Pomoc -> Rozwiązywanie problemów
 3. Tutaj wybierz opcję Resetuj Firefox, powtórz ją kilkukrotnie po czym wybierz 'Finish’

Google Chrome:

 1. Otwórz przeglądarkę Google Chrome, wejdź do menu
 2. Przejdź do 'Narzędzia’ -> 'Rozszerzenia’ znajdź nieznane rozszerzenia i tym podobne pozycje, pozbądź się ich klikając na kosz.
 3. Teraz przejdź do Ustawień -> Zarządzanie wyszukiwarkami i zmień swoją starą wyszukiwarkę.

Polecamy także sprawdzić swój system sprawdzonym programem antywirusowym aby upewnić się że twój system jest całkowicie czysty. Postaraj się ściągnąć jeden z tych programów antyszpiegujących aby się o tym przekonać: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach