Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Reklamy pop-up asrv-a.akamaihd.net. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Linas Kiguolis - - | Rodzaj: Adware

asrv-a.akamaihd.net wraz ze swoimi reklamami dość często pokazuje reklamy, które mogą się wyświetlać w przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome i innych przeglądarkach. Są one spowodowane obecnością pluginów przeglądarkowych które stosunkowo łatwo przenikają do komputera niezauważone po czym zarażają komputer bez wiedzy użytkownika. W większości przypadków, asrv-a.akamaihd.net zmienia ustawienia systemu aby zarabiać coraz to więcej pieniędzy dla swoich autorów. Jest to spowodowane tym że wyświetla reklamy mówiące o promocjach, kuponach. Jednakże co ważniejsze, służy on przede wszystkim instalowaniu potencjalnie niechcianych programów, mówi o niepotrzebnych aktualizacjach, a także oferuje ich darmowe ściąganie. Proszę nigdy nie dawać się nabrać na tego typu oferty, ponieważ prowadzi to tylko do infiltracji twojego komputera przez bardziej poważne infekcje.

W jaki sposób asrv-a.akamaihd.net wraz ze swoimi reklamami może pojawić się na moim komputerze?

asrv-a.akamaihd.net pojawiają się tak szybko jak tylko wirus asrv-a.akamaihd.net pojawi się w twoim systemie. W większości okazji dzieje się to przy okazji instlacji jakichkolwiek darmowych programów, które w większości przypadków są przepełnione dużą ilością nikomu niepotrzebnych darmowych dodatków. Aby skutecznie unikać tej drogi dystyrbucji która jest wielokrotnie używana przez internetowych hakerów powinieneś zacząć zwracać więcej uwagi na instalację programów freeware. W większości przypadków wystarczy wybrać tylko wybrać instalacje zaawansowaną czy też instalację użytkownika aby wiedzieć jakie dodatki są oferowane razem z programem, który faktycznie cię interesuje. Jak tylko zobaczysz oferowane programy powinieneś je oznaczyć. Jeżeli sądzisz że program asrv-a.akamaihd.net już przeniknał do twojego komputera postaraj się go usunąć za pomocą poradnika podanego poniżej:

W jaki sposób usunąć reklamy pop-up od asrv-a.akamaihd.net?

asrv-a.akamaihd.net, a właściwie jego obecność na twoim komputerze, oznacza tyle że zostałeś ofiarą potencjalnie niechcianego oprogramowania. Podczas gdy większość takich aplikacji właściwie nie ma żadnego wpływu na bezpieczeństwo twojego komputera, nie są w stanie wyrządzić żadnych szkód to jednak jest w stanie przekierowywać użytkownika, spowalniać działanie komputera czy też inne problemy. Aby skutecznie zabezpieczyć się przed tymi rzeczami prosimy o zapoznanie się z poradnikiem poniżej i usunięcie asrv-a.akamaihd.net z twojego komputera:

 1. Przejdź do menu Start -> Panel Sterowania -> Programy (dodaj/ usuń programy) -> Odinstaluj program
 2. Tutaj poszukaj HD-Total-Plus, RemoveThaeAdAopp, UTUobEAdaBlock, SafeSaver, SupTab, ValueApps, Lollipop, Software Updated Version, DP1815, Video Player, Convert Files for Free, Plus-HD 1.3, BetterSurf, Trusted Web, PassShow, LyricsBuddy-1, Yasrv-a.akamaihd.net 1.2, Media Player 1.1, Savings Bull, Feven Pro 1.1, Websteroids, Savings Bull, HD-Plus 3.5, Re-markit i innych podobnych nazw
 3. Wybierz ‚odinstaluj/zmień’ i kliknij OK aby zapisać zmiany.

Potem nie zapomnij zresetować swoich przeglądarek.

Internet Explorer:

 1. Otwórz przeglądarkę Interent Explorer, przejdź do ‚Narzędzia’ -> Opcje internetowe
 2. Tutaj przejdź do opcji Zaawansowanych, przejdź do przycisku Reset.
 3. Przejdź do Resetowania ustawień programu Internet Explorer -> Usuń dane personalne i wybierz opcję ‚Reset’
 4. Na końcu kliknij Reset i kliknij Ok aby zapisać zmiany.

Mozilla Firefox:

 1. Otwórz przeglądarkę Mozilla Firefox, kliknij przycisk Firefox.
 2. Przejdź do sekcji Pomoc -> Rozwiązywanie problemów
 3. Tutaj wybierz opcję Resetuj Firefox, powtórz ją kilkukrotnie po czym wybierz ‚Finish’

Google Chrome:

 1. Otwórz przeglądarkę Google Chrome, wejdź do menu
 2. Przejdź do ‚Narzędzia’ -> ‚Rozszerzenia’ znajdź nieznane rozszerzenia i tym podobne pozycje, pozbądź się ich klikając na kosz.
 3. Teraz przejdź do Ustawień -> Zarządzanie wyszukiwarkami i zmień swoją starą wyszukiwarkę.

Polecamy także sprawdzić swój system sprawdzonym programem antywirusowym aby upewnić się że twój system jest całkowicie czysty. Postaraj się ściągnąć jeden z tych programów antyszpiegujących aby się o tym przekonać: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Reklamy pop-up asrv-a.akamaihd.net zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Reklamy pop-up asrv-a.akamaihd.net. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Reklamy pop-up asrv-a.akamaihd.net snapshot
Reklamy pop-up asrv-a.akamaihd.net snapshot

O autorze

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach