Plumbytes recenzja, darmowe pobieranie

12

Plumbytes Anti-Malware jest korzystnym oprogramowaniem zabezpieczającym komputer, które jest rozwijane przez Plumbytes Software, LP. Ta firma z Wielkiej Brytanii stworzyła rozwiązanie anty-malware dla użytkowników komputerów, którzy starają się znaleźć oprogramowanie zabezpieczające, które może nie tylko wyeliminować szkodliwe oprogramowanie, ale również spyware. To jest dokładnie to, co robi ten program – może usuwać wirusy, trojany, ransomware, keyloggery, dzikie anti-spyware, robaki, adware, porywacze przejmujący kontrolę nad przeglądarką i inne niebezpieczne programy, które stwarzają zagrożenie dla systemu komputerowego i prywatności użytkownika. Oprócz tego, program ten może zapewnić jeszcze dużo korzystnych funkcji.

Wydaje się, że oprogramowanie Plumbytes Anti-Malware posiada zintegrowaną przeglądarkową „anty-porwaniową” technologię ochrony, która jest co najmniej bardzo pomocną funkcją w dzisiejszych czasach. Programy przejmujące kontrolę nad przeglądarką są potencjalnie niepożądanymi programami, które są dystrybuowane za pomocą oprogramowania dystrybucji techniką pakietową, co oznacza, że mogą one być zainstalowane obok innych darmowych programów. Aby zablokować porywaczowi możliwość wślizgnięcia się do systemu komputerowego po cichu użytkownicy muszą wykonywać dodatkowe czynności podczas instalacji każdego programu, mimo tego, że jest to proces czasochłonny. „Anty-porywacz” pomaga zatrzymać te programy przed porwaniem twoich przeglądarek internetowych.

Inną korzystną cechą jest „wykrywanie zagrożeń bezpieczeństwa”, która pomaga czuć się bezpiecznie podczas przeglądania Internetu. Nie ma wątpliwości, że Internet jest pełen stron phishingowych, które starają się wyłudzić dane osobowe od użytkowników lub szkodliwych stron internetowych, które dostarczają fałszywych informacji i próbują przekonać niedoświadczonych użytkowników do instalowania programów krytycznych na swoich komputerach. Może okazać się trudne identyfikowanie takich stron samemu, i to jest ten moment, gdy funkcja wykrywania zagrożeń dla bezpieczeństwa się przydaje.

Warto też wspomnieć, że ten program anty-malware przewyższa inne programy bezpieczeństwa, ze względu na jego funkcję szybkiego skanowania. W porównaniu z innymi narzędziami anty-malware, Plumbytes Anti-Malware przeprowadzi proces skanowania systemu do pięciu razy szybciej. Poza tym, musimy powiedzieć, że oprogramowanie zabezpieczające Plumbytes zapewnia przyjazny dla użytkownika interfejs, który został zaprojektowany tak, aby szybko pomóc użytkownikowi komputera oczyścić komputer przed zagrożeniami bez żadnych kłopotów. Użytkownik może również mieć możliwość ustawienia tego programu, aby uruchamiał się i przeprowadzał skanowanie systemu przy starcie systemu. Można znaleźć pełną instrukcję dotyczącą sposobu obsługi w tutorialu Plumbytes.

Tutorial Plumbytes

Pobieranie Plumbytes

Możesz pobrać darmową wersję Plumbytes Anti-Malware tutaj i przeskanować swój komputer pod kątem zagrożeń. Program ten jest kompatybilny z Windows 10/8/7 (zarówno 32 oraz 64 bit), Vista (z SP2, tylki 32 bit) oraz XP (SP3, tylko 32 bit). Będzie on automatycznie identyfikować, lokalizować i dostarczać informacje na temat infeksji programów szpiegujących i złośliwego oprogramowania w systemie komputerowym. Jednak cały zestaw przydatnych funkcji znaleźć możesz w pełnej wersji tego oprogramowania. Pełną licencją można kupić za 34,99 euro, z wyłączeniem podatku VAT. Jest to ważność na okres sześciu miesięcy, ale może być również przedłużana automatycznie. Oczywiście, można zrezygnować z automatycznego odnawiania licencji. Jest to koniecznie, żeby wspomnieć, że za pomocą tego produktu, zawsze będziesz w stanie uzyskać indywidualną pomoc od doświadczonych specjalistów IT. W przypadku, gdy produkt nie może automatycznie wykryć zagrożenia, albo jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy używając go, możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej 24/7 i otrzymać poprawkę dostosowaną dla twojego komputera za darmo.

Musimy ostrzec, aby nie szukać darmowych kluczy licencyjnych Plumbytes Anti-Malware lub klucz aktywacyjnych Plumbytes Anti-Malware on-line – nie znajdziesz ich tam. Musisz być świadomy, że oszuści, którzy obiecują ci darmowe i pirackie wersje tego oprogramowania – mogą być powiązani ze szkodliwymi wirusami, oprogramowaniem śledzącym, trojanami i innymi szkodliwymi programami. Jeśli planujesz pobrać crack Plumbytes Anti-Malware, lepiej dwa razy to przemyśleć. Instalacja pirackiej wersji legalnego oprogramowania jest przestępstwem i można dostać za to karę. Jednak najgorsze jest to, że oszuści mogą wykorzystać swoje pragnienie, aby zainstalować programy płatne za darmo i podrzucić złośliwe oprogramowanie na komputer. Proszę być ostrożnym – tylko legalnym wersjom oprogramowania można zaufać!

Czy Plumbytes jest wiarygodny?

Otrzymaliśmy to pytanie dość już wiele razy, a odpowiedź jest twierdząca – Plumbytes jest całkowicie legalnym oprogramowaniem. Jest to zupełnie nowy produkt, i jest normalne, że niektórzy badacze bezpieczeństwa komputerowego raczej nie ufają takim programom. Jednak zespół 2-spyware przetestował ten produkt i możemy twierdzić, że jest bezpiecznym w użyciu programem, którym można usunąć spyware i zagrożenia z systemu szybko i sprawnie. Dlatego, jeśli masz jakieś wahania dotyczące niezawodności Plumbytes – zapomnij o nich. Jeśli kiedykolwiek spotkasz się z artykułem w internecie wzywającym to narzędzie do usuwania programów szpiegujących jako potencjalnie niepożądany program lub krytyczny program, najprawdopodobniej odwiedzasz witrynę konkurencyjnego przedsiębiorstwa, które promuje inny produkt. Plumbytes jest bezpiecznym oprogramowaniem do ochrony komputera i jest w 100% niegroźny.

Porównania z Plumbytes

Plumbytes vs SpyHunter

Plumbytes Anti-Malware i SpyHunter są bardzo podobnymi programami do usuwania spyware / malware. Oba oferują wersje, które pozwalają na skanowanie systemu komputerowego i wykrywanie infekcji komputerowych za darmo. Jednak za zastosowanie poprawki, użytkownik musi zakupić pełne wersje tych programów. Oba programy oferują klucz licencyjny w tej samej cenie – 34,99 Euro z wyłączeniem podatku od wartości dodanej. Programy te mogą usunąć zarówno szkodliwe i potencjalnie niechciane programy. Naszym zdaniem Plumbytes zapewnia bardziej przyjazny interfejs użytkownika, ponieważ w przeciwieństwie do SpyHunter, sugeruje funkcję Smart Scan, która automatycznie sprawdza wymagane obszary systemowe. SpyHunter pozwala użytkownikowi dostosować różne ustawienia skanowania, a ta opcja może zmylić niedoświadczonych użytkowników komputerów PC. Zauważyliśmy również, że Plumbytes kończy skanowanie systemu szybciej niż robi SpyHunter. Możesz zapoznać się z pełnym porównaniem Plumbytes vs SpyHunter w tym miejscu.

Plumbytes vs Malwarebytes AntiMalware

Pomimo tego, że jest nowszym programem anty-malware, Plumbytes Anti-Malware jest tak samo dobry jak oprogramowanie Malwarebytes Anti-Malware. Zauważyliśmy, że Malwarebytes promuje się jako darmowy produkt, choć jego darmowa wersja może tylko usunąć szkodliwe oprogramowanie i nie zapewnia żadnej stałej ochrony. Plumbytes nie reklamuje się jako darmowy produkt, ale zapewnia bezpłatną funkcję skanowania. Dlatego użytkownicy mogą skanować system komputerowy za darmo i wykrywać zagrożenia bez płacenia złotówki. Płatne wersje tych programów dostarczają zestaw przydatnych funkcji. Należy zauważyć, że Plumbytes przeprowadza skanowanie systemu szybciej niż Malwarebytes; Poza tym zapewnia gwarancję zwrotu pieniędzy przez 60 dni od daty zakupu oprogramowania, a Malwarebytes umożliwia złożenie wniosku o zwrot w terminie zaledwie 30 dni. Zapoznaj się z pełnym porównaniem Plumbytes versus Malwarebytes AntiMalware w tym miejscu.

Pytania często zadawane na termat Plumbytes Anti-Malware:

Pytanie: Witam. Szukam programu do ochrony komputera, który może zabezpieczyć mój komputer przed wirusami, a także tymi programami, które wyświetlają setki reklam. Zauważyłem, że moje dzieci mają tendencję do częstego ściągania takich aplikacji na komputer. Odkryłem program Plumbytes Anti-Malware; nie jest on tak drogi w porównaniu do innych programów antywirusowych, ale chciałbym wiedzieć, czy to jest wiarygodnym programem.

Odpowiedź: Plumbytes Anti-Malware jest całkowicie bezpiecznym i legalnym programem anty-malware, który może zidentyfikować infekcje oprogramowaniem szpiegującym i złośliwym i wyeliminować je szybko. Ten program jest zupełnie nowy na rynku programów antywirusowych, ale nasze badania wykazały, że to jest po prostu tak dobry, jak każdy inny program anty-malware; Poza tym zapewnia bogaty zestaw korzystnych cech, których inne programy nie mogą zapewnić.

Pytanie: Zainstalowałem PlumBytes Anti-Malware, ale wydaje się, że nie może on znaleźć programu adware, którym jest spowolnienie komputera i wyświetlanie uciążliwych reklam pop-up. Co powinienem zrobić?

Odpowiedź: Drogi użytkowniku, jeżeli Plumbytes Anti-Malware nie może określić, co powoduje te niedogodności dla Ciebie, upewnij się, że posiadasz jego najnowszą wersję. Proponujemy aktualizację programu do najnowszej wersji i ponowne przeskanowanie systemu komputerowego. Jeżeli problem nie ustąpi, masz inną opcję – wystarczy skontaktować się z 24/7 specjalistami Plumbytes po to, aby uzyskać indywidualną pomoc.

Pytanie: Podejrzewam, że mój komputer jest zainfekowany jakimś złośliwym oprogramowaniem, ale nie jestem tego pewien. Chciałbym się tego dowiedzieć, ale nie chcę kupować pełnej wersji Plumbytes żeby się tym zająć. Co byś polecił?

Odpowiedź: Jeśli podejrzewasz, że komputer jest zainfekowany złośliwym oprogramowaniem, zalecamy przeskanowanie systemu komputerowego za pomocą wersji próbnej Plumbytes Anti-Malware, którą można pobrać za darmo. Wersja testowa tego oprogramowania wykrywa zagrożenia i pokazuje je tobie, ale aby je usunąć, trzeba uzyskać licencjonowaną wersję Plumbytes.

Pytanie: Widziałem kilka negatywnych opinii o Plumbytes Anti-Malware kiedy szukałem informacji na temat tego programu w Internecie. Skąd mogę wiedzieć, czy ten program jest bezpieczny i nie jest oszustwem? Czy Plumbytes jest wiarygodne?

Odpowiedź: Mówiąc o programach komputerowych, zwłaszcza oprogramowaniu do ochrony komputera, zawsze można znaleźć dobre i złe komentarze na ich temat w Internecie. Nie możemy powiedzieć, że ten program jest oszustwem, ponieważ usunął zagrożenia, które mamy zainstalowane na komputerze, na którym testowaliśmy Plumbytes Anti-Malware. Poza tym, jeśli strona, która prezentuje ujemną ocenę Plumbytes natrętnie sugeruje użycie innego programu komputerowego, to najprawdopodobniej promuje program konkurencyjny, więc taka krytyka nie powinna być traktowana poważnie.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Plumbytes Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Plumbytes Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Plumbytes Anti-Malware, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Plumbytes Anti-Malware posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Plumbytes Anti-Malware oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
O autorze
Olivia Morelli
Olivia Morelli

Analityk oprogramowania malware...

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Inne języki