Ocena:  
  (89/100)

OSHI Defender recenzja, darmowe pobieranie

stworzone przez Olivia Morelli - - | Rodzaj: Anti-spyware

AKTUALIZACJA: Bazując na raportach od twórców OSHI Defender, prace nad tym programem nie są kontynuowane. Chociaż większość zewnętrznych źródeł wciąż pokazuje go wśród programów anty-malware jego oficjalna strona nie jest już aktywna.

Jeśli wciąż korzystasz z OSHI Defendera zauważ, że stara wersja tego narzędzia nie rozpoznaje oraz nie neutralizuje cyberzagrożeń. Dodatkowo, wiele programów zaczęło umieszczać tą aplikację w grupie niepożądanych ze względu na fałszywe alarmy dotyczące wykrywania niebezpiecznych elementów w wolnych od wirusów urządzeniach.

Gdy kilka lat temu OSHI Defender był użytecznym narzędziem, jego obecny stan, wsparcie oraz możliwości budzą zaniepokojenie. Zalecam więc skorzystać z innego narzędzia, by zapewnić pełną ochronę systemu. Naszą propozycją jest Reimage Reimage Cleaner Intego.

OSHI jest niedrogim rozwiązaniem anty-malware, które zostało opracowane przez OSHI LIMTED i okazało się być korzystnym narzędziem, które zapewnia doskonałą ochronę przed programami szpiegującymi i złośliwym oprogramowaniem, plus ma uproszczony interfejs użytkownika, który sprawia, że ​​jest łatwym do użytkowania narzędziem. W przeciwieństwie do innych programów antywirusowych, nie przeciąża użytkownika ilością przycisków i ustawień konfigurowalnych, co oznacza, że ​​użytkownicy nie mający żadnego doświadczenia będą mogli z niego łatwo korzystać.

Program ma trzy główne panele – Skanowanie, które dzieli się na sekcje skanowania i kwarantanny, a następnie Ustawienia, które dzieli się na Ustawienia i panele wykluczeń, a na końcu – sekcja licencyjna. Interfejs jest bardzo prosty i łatwy w użyciu. Użytkownik może wybrać, czy chce przeskanować cały system za pomocą pełnej funkcji skanowania lub po prostu sprawdzić najważniejsze elementy za pomocą funkcji szybkiego skanowania. Co więcej, użytkownik może dostosować skanowanie i sprawdzić, czy dany folder lub plik jest niebezpieczny, czy nie.

Oprócz tego, użytkownik może ustawić pożądany poziom bezpieczeństwa, który kontroluje czułość OSHI Defender. Wszystkie te ustawienia dają możliwość, aby użytkownik mógł szybko sprawdzić obszary szczególnego zainteresowania w pośpiechu lub uruchomić pełne skanowanie i pozwolić sprawdzić system przez Defendera dokładnie. Oczywiste jest, że OSHI Defender to konfigurowalne narzędzie anty-malware, ale jest bardzo łatwe w użyciu w tym samym czasie.

Oczywiście, przyjazny interfejs użytkownika nie jest jedyną korzystną cechą OSHI Defender. Inną korzystną cechą jest ochrona dostępu zewnętrznego, która buduje bariery przed atakami hakerów, lub po prostu przed programami szpiegującymi i złośliwym oprogramowaniem, które czają się na niezaufanych witrynach internetowych. Należy pamiętać, że wiele programów anty-malware nie ma tej funkcji, co sprawia, że OSHI Defender wyróżnia się spośród innych programów bez dodatków.

Mówiąc wprost, program ten może blokować złośliwe ataki i chronić w przypadku kliknięcia na zainfekowane łącza lub próby otworzenia złośliwej witryny, a co więcej, zapewnia bezpieczeństwo przy płatności online użytkownika, życiu cyfrowym, a także ochrania dane osobowe, które dzięki niemu pozostają prywatne. Program jest w stanie wykryć programy szkodliwe, takie jak adware, porywacze przejmujący kontrolę nad przeglądarką i inne potencjalnie niechciane programy, jak i złośliwe programy komputerowe, takie jak trojany i tak dalej.

Wreszcie OSHI Defender posiada funkcję skanowania w chmurze, co czyni ten program anty-malware, lekkim produktem, który przeskanuje system, nie powodując żadnych spowolnień. To oprogramowanie anty-malware jest samo w sobie lekkie oraz przekazuje większość kalkulowania danych do infrastruktury deweloperów OSHI Defender.

Następnie informacje o analizowanych plikach są odsyłane do komputera klienta i oprogramowanie OSHI Defender przedstawia listę tych niebezpiecznych dla użytkownika. Taka technika pozwala oprogramowaniu anty-malware skanować system szybciej, zapewnić dokładniejsze zabezpieczenie wykrywania złośliwego oprogramowania w czasie rzeczywistym, oraz, oczywiście, uniknąć nieprzyjemnych efektów skanowania, takich jak spowolnienie pracy komputera.

Pobieranie OSHI Defender

Użytkownicy, którzy chcą uzyskać OSHI Defender mogą pobrać ten program, klikając na ten odnośnik pobierania programu. Zainstalowanie programu jest bardzo łatwe – łatwy w obsłudze interfejs konfiguracji prowadzi użytkownika przez proces instalacji i wymaga tylko kilku kliknięć, aby zakończyć instalację. Program jest kompatybilny z systemami Windows XP, 7, 8 i 10. W tej chwili nie ma wersji dla użytkowników komputerów Mac, ale może się pojawić wkrótce. Program można pobrać za darmo i przeskanować system dokładnie.

Po zapoznaniu się z systemem, dostarcza listę wykrytych zagrożeń. Każdy wpis pokazuje miejsce, w którym podejrzany lub niebezpieczny plik został znaleziony. Darmowa wersja OSHI Defender nie zawiera usługi usuwania spyware i malware, ale w pełnej wersji OSHI Defender takowa jest. Można kupić klucz seryjny OSHI Defender za $ 39,99 USD (lub 38,02 EUR + 7,98 EUR VAT dla mieszkańców każdego kraju UE). Subskrypcja oprogramowania jest ważna przez okres sześciu miesięcy, a jeśli użytkownik nie zrezygnouje z usługi automatycznego odnawiania, dostawca oprogramowania automatycznie odnawia licencję na oprogramowanie.

To nie jest jakaś podejrzania technika marketingu – wszystkie informacje na ten temat znajdują się na stronie OSHI Defender pod zakładką „kup”. Użytkownicy, którzy są niezadowoleni z produktu mogą odzyskać swoje pieniądze nie później niż 30 dni od daty zakupu, dzięki czemu użytkownicy mogą swobodnie przetestować pełną wersję oprogramowania do ochrony komputera i otrzymać zwrot pieniędzy w przypadku, gdy im się nie spodoba.

Strzeżcie się fałszywych lub pirackich wersji oprogramowania anty-spyware!

OSHI Defender jest produktem wysokiej jakości, więc nie jest zaskoczeniem, że użytkownicy komputerów starają się go zdobyć. Chcemy jednak ostrzec, że próba uzyskania pełnej wersji tego programu może prowadzić do poważnych konsekwencji.

  • Przede wszystkim, używanie pirackiego oprogramowania jest naruszeniem praw autorskich i wyraźnie wiadomo, że jest to przestępstwo, które pociąga za sobą odpowiedzialność karną.
  • Po drugie, istnieje ryzyko dodania ukrytego pliku malware do komputera. Na przykład, niewinnie wyglądający crack OSHI Defender może zawierać nowe i krytycznie złośliwe oprogramowanie, takie jak trojany, ransomware, a nawet RAT (narzędzia administracji zdalnej). Programy te mogą być tak zaprojektowane, aby wyłączyć pirackie wersje oprogramowania anty-malware i rozpocząć nielegalne działania na zainfekowanym komputerze od razu.
  • Trzecim powodem, aby unikać wersji pirackich OSHI jest to, że takie fałszywe oprogramowanie nie może być aktualizowane. Jest rzeczą oczywistą, że aktualizacje są niezbędne dla programów antywirusowych, ponieważ malware poszerza bazę danych z nowymi definicjami wirusów, które sprawiają, że program zdolny jest do wykrywania i usuwania najnowszych przykładów szpiegującego i złośliwego oprogramowania. Wyraźnie nie ma sensu utrzymywania pirackich wersji anty-malware na komputerze, ponieważ najprawdopodobniej nie będą one w stanie zidentyfikować i usunąć większości zagrożeń komputerowych.

Najczęściej zadawane pytania na temat OSHI Defender

Pytanie zadane przez Martę, 19: Witam. Właśnie kupiłam nowy komputer osobisty, a mój znajomy polecił mi, aby ochronić go jakimś programem anty-malware lub antywirusowym. Słyszałem wiele pozytywnych opinii na temat OSHI Defender, ale nie jestem pewna, jakiego typu jest to program. Czy to jest anty-malware, antywirus czy program anty-spyware?

Odpowiedź: Witam, moja droga Marto. Twój przyjaciel miał rację – jest wysoce wskazane, aby chronić system za pomocą potężnego oprogramowania od samego początku – jest to istotny krok w utrzymaniu komputera bezpiecznym i utrzymaniu go przy jego maksymalnej wydajności. OSHI Defender jest oprogramowaniem anty-spyware, co oznacza, że jest zdolny do usuwania złośliwego oprogramowania zarówno pod postacią programów typu spyware i typu malware. Można więc usunąć potencjalnie niechciane programy, które inicjują działania szkodliwe w systemie komputerowym, a także krytyczne wirusy, które wykonują działania nielegalne.

Pytanie zadane przez Ryszarda, 47: Chcę zakupić kod aktywacyjny OSHI Defender, ale nie jestem pewien, co ten program faktycznie robi. Co otrzymam w zamian za wydanie $ 39.99?

Odpowiedź: Drogi Ryszardzie, pełna wersja OSHI Defender daje dostęp do wszystkich korzystnych cech OSHI Defender. Oznacza to, że ten program będzie chronić twoją przeglądarkę i komputer przed złośliwym oprogramowaniem i atakami cybernetycznymi, blokować nieautoryzowane próby dostępu do komputera z zewnątrz, zapewniać bezpieczeństwo płatności online i ochronę danych osobowych. Poza tym będzie można skontaktować się z doświadczonymi ekspertami w dowolnym momencie i poprosić o pomoc w przypadku awarii oprogramowania, aby usunąć pewnego wirusa lub niechciany program.

Pytanie zadane przez Jordyn, 25: Czy mogę liczyć na OSHI Defender? Jak mogę sprawdzić, czy ten program może faktycznie usunąć wirusy z komputera?

Odpowiedź: Droga Jordyn, to jest bardzo proste. Wystarczy zainstalować OSHI Defender i uruchomić skanowanie systemu za jego pomocą. Skanowanie systemu jest bezpłatne – nie trzeba płacić, aby sprawdzić, czy system jest zainfekowany. Jednak, aby usunąć wirusy, trzeba uzyskać licencjonowaną wersją oprogramowania. Wszyscy użytkownicy mogą otrzymać zwrot pieniędzy w przypadku, gdy nie spodoba się im funkcjonalność tego oprogramowania – jednak jesteśmy pewni, że będziesz zadowolona z tego produktu i słusznie ocenisz jego możliwości.

Oferta
O autorze
Olivia Morelli
Olivia Morelli

Analityk oprogramowania malware...

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Inne języki

Twoja opinia na temat: OSHI Defender