Ocena:  
  (81/100)

Defender Pro Ultimate Security Suite recenzja, darmowe pobieranie

| Rodzaj: Programy Anty-Spyware

Defender Pro Ultimate Security Suite został zastąpiony przez Defender Pro Ultimate. przeczytaj o tym tutaj.

Defender Pro Ultimate Security Suite jest kolejną zaufaną aplikacją stworzoną przez Defender Pro. Program ten jest w stanie zagwarantować całkowitą ochronę użytkownika przed wszystkimi wirusami, mówiąc wszystkie mamy na myśli programy szpiegujące, malware, a także robaki przeglądarkowe. Jego lekki wagowo skaner gwarantuje szybkie i skuteczne przeskanowanie systemu bez gwałtownego obniżenia komfortu i szybkości pracy. Jednakże Defender Pro ultimate Security Suite może mieć problemy jeżeli na twoim komputerze będzie występowała inna aplikacja służąca do ochrony antywirusowej, taka jak na przykład programy antywirusowe czy też antyszpiegujące. Firma Virus Solutions Lab gwarantuje nieustanną pracę na rzec aktualizacji oprogramowania dla swoich klientów.

Defender Pro Ultimate Security Suite oferuje kilka dobry produktów: program antywirusowy, antyszpiegujący, Firewall, ochrona prywatności, ochrona komputera. Tak więc program ten nie tylko znajduje zastosowanie w ochronie komputera przed problemami w sieci, tj wirusami, ale także chroni jego prywatne dane, broni komputer przed nieuprawnionym dostępem do niego i pozwala na wymianę informacji bez pośredników. Oprócz tego opcja Computer Persormance pomaga wykryć ustawienia systemu, które są potrzebne do zmaksymalizowania wydajności komputera.

Kiedy już zainstalujesz i włączysz Defender Pro Ultimate Security Suite rozpocznie pracę zacznie on monitorować wpisy rejestru Windows, procesy i pluginy, ciasteczka stron www i pliki lokalne na twardym dysku. Jego raporty nie wymagają potężnej wiedzy z zakresu informatyki, są czytelne nawet przez laików, którzy nie mają codziennej styczności z komputerem i problemami które ich dotykają.

Oficjalną stroną programu jest defender-pro.com. Zamówienia można składać poprzez sprawdzone serwisy zajmujące się płatnościami poprzez zaszyfrowany protokół.

Rekomendowane wymagania systemowe

System operacyjny: Microsoft Windows XP SP3 (32 bit), Microsoft Windows Vista SP2, Microsoft Windows 7 SP1, Microsoft Windows 8
CPU – Processor: Intel Core Duo (1.66 GHz) lub wyższy
Pamięć– RAM: 1GB Microsoft Windows XP, 1.5GB Microsoft Windows Vista and Microsfot Windows 7 & 8
Wolna pamięć na dysku: 2.8GB

Oferta
Źródło: https://www.2-spyware.com/review-defender-pro-ultimate-security-suite.html
Inne języki

Twoja opinia na temat: Defender Pro Ultimate Security Suite