RegCure Pro recenzja, darmowe pobieranie

Aktualizacja: Wsparcie programu RegCure Pro Registry Cleaner od ParetoLogic wygasło. Choć był to potężny optymalizator systemu, który często zalecaliśmy, jego obecne działanie budzi wątpliwości. Eksperci zgodnie przyznają, że zaczął on wyświetlać fałszywe alarmy i nie może zbytnio podnieść wydajności komputera z powodu przestarzałej bazy danych.

RegCure Pro może być pobrany ze swojej oficjalnej strony tak, jak wcześniej. Poza tym, różne inne źródła pobierania wciąż promują jego różnorakie wersje. Różne źródła jednak oferują także darmowego cracka, podkreślając fakt, że praca nad tym narzędziem została już skończona i nie ma możliwości na wsparcie od twórców.

Program sam w sobie nie jest złośliwy. Darmowa wersja uruchamia skan i zgłasza problemy, które można naprawić tylko w wypadku zakupu pełnej wersji. Może jednak ona średnio usprawiać wydajność i stabilność komputera – nie otrzymuje przecież od dawna aktualizacji.

Zalecamy użytkownikom RegCure Pro zmianę optymalizatora na inny program, na przykład FortectIntego. Obecnie, RegCure Pro zajmuje tylko miejsce i źle wykorzystuje zasoby nie powodując zauważalnych usprawnień systemu.

RegCure Pro jest dość skutecznym czyścicielem rejestru wykonanym przez firmę ParetoLogic. Oprócz tego może być także używany do poprawy korzystania z pamięci komputera, przyśpieszenia uruchomiania się komputera, zastopowaniem niechcianych procesów, usuwaniem programów malware oraz pomoc ludziom w poradzeniu sobie z prostymi programami.

W nawiązaniu do autorów tego programu, ReguCure Pro jest w stanie przedostać się bardzo głęboko do systemu, znaleźć i w końcu naprawić nawet najmniejsze błędy twojego systemu.

Oprócz tego oferuje także bonusowe narzędzie, które pozwala objąć opieką wrażliwe informacje o swoich użytkownikach takie jak hasła, loginy, numery karty kredytowych oraz inne tego typu numery. Najnowsza wersja programu 3.1.6 RegCure Pro jest darmowa, kompatybilna systemami operacyjnymi takimi jak Windows XP, Vist, 7 oraz 8.

Opinia o Regcure Pro wykonana przez serwis usunwirusa.pl:

Serwis Usunwirusa miał okazję także testować ten program na kilku komputerach. Instalacja RegCure Pro na twoim systemie wymaga 20MB wolnego miejsca na twardym dysku i dostępu do sieci internet. Oprócz tego powinieneś być zalogowany jako administrator. Jednakże wydawca przypomina o tym aby zwiększyć skuteczność programu powinieneś zaopatrzyć się w lepszy sprzęt.

Jak tylko RegCure Pro zostanie zainstalowany a komputrze to oferuje darmowe skanowanie systemu i sprawdzanie jego stabilności. Musimy powiedzieć o tym, że jego interface jest bardzo intuicyjny, tak więc nie powinieneś mieć żadnych problemów z korzystaniem z tej aplikacji. Często aplikacja zachowuje się w ten sposób że skanuje miejsca w których mogą pojawić się problemy aby znaleźć wszystkie potencjalne zagrożenia. Jak tylko skan zostanie zakończony program wyświetla problematyczne pliki

Co ważne uwagi, twój komputer może znacząco zwolnić podczas kontaktu z programem RegCure Pro.

Tak więc, dlaczego powinienem ściągnąć RegCure Pro?

Podsumowując, jest to bardzo łatwa w użyciu aplikacja, która została zbudowana dla indywidualnych użytkowników komputera. Jednakże może być spokojnie używana do ochrony systemów, ich ochrony przed programami malware, takich jak fałszwe programy antyszpiegujące czy też ransomware. Tak więc powinieneś unikać tego typu programów i skupić się na sprawdzonych programach antywirusowych.

O autorze
Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Inne języki