Data Recovery Pro recenzja, darmowe pobieranie

Data Recovery Pro jest skutecznym programem do przywracania wcześniej utraconych maili oraz plików przeróżnych rozszerzeń I przeznaczeń. Użytkownik jest w stanie odzyskać utracone maile, załączniki do nich, zgubione pliki a nawet odzyskać pliki muzyczne dawno temu instalowane na urządzeniach przenośnych takich jak iPod Shuffle, iPod Nano oraz iPodo Classic (niestety nie dotyczy to urządzeń iPhone oraz iPhone Touch). Data Recovery Pro może być używana w systemach Windows XP oraz Windows Vista. Do normalnego funkcjoniwania potrzebuje 50MB miejsc na twardym dystku oraz połączenia z internetem.

Data Recovery Pro ma stosunkowo prosty w użyciu inferface, który pomaga ludziom znajdwać pliki i przywracać je bez żadnej wiedzy specjalistyczej z tego zakresu. Oprócz tego oferuje także podgląd większości plików bez otwierania ich. Nie możemy nie wspomnieć o zaktualizowanym filtrze technologicznym, który pozwala ludziom odnaleźć ‘zagubione’ pliki poprzez proste wpisanie ich nazwy lub też frazy.

Podsumowując: jest to świetny program, który jest dość przystępny dla użytkownika i świetnie sprawdza się w swojej roli przywracania utraconych danych.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Data Recovery Pro Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Data Recovery Pro Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Data Recovery Pro, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Data Recovery Pro posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Data Recovery Pro oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Inne języki