Ocena:  
  (73/100)

Data Recovery Pro recenzja, darmowe pobieranie

Data Recovery Pro jest skutecznym programem do przywracania wcześniej utraconych maili oraz plików przeróżnych rozszerzeń I przeznaczeń. Użytkownik jest w stanie odzyskać utracone maile, załączniki do nich, zgubione pliki a nawet odzyskać pliki muzyczne dawno temu instalowane na urządzeniach przenośnych takich jak iPod Shuffle, iPod Nano oraz iPodo Classic (niestety nie dotyczy to urządzeń iPhone oraz iPhone Touch). Data Recovery Pro może być używana w systemach Windows XP oraz Windows Vista. Do normalnego funkcjoniwania potrzebuje 50MB miejsc na twardym dystku oraz połączenia z internetem.

Data Recovery Pro ma stosunkowo prosty w użyciu inferface, który pomaga ludziom znajdwać pliki i przywracać je bez żadnej wiedzy specjalistyczej z tego zakresu. Oprócz tego oferuje także podgląd większości plików bez otwierania ich. Nie możemy nie wspomnieć o zaktualizowanym filtrze technologicznym, który pozwala ludziom odnaleźć ‘zagubione’ pliki poprzez proste wpisanie ich nazwy lub też frazy.

Podsumowując: jest to świetny program, który jest dość przystępny dla użytkownika i świetnie sprawdza się w swojej roli przywracania utraconych danych.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Data Recovery Pro Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Data Recovery Pro Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Data Recovery Pro, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Data Recovery Pro. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Data Recovery Pro ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Data Recovery Pro snapshot
Data Recovery Pro snapshotData Recovery Pro snapshot
Źródło: https://www.2-spyware.com/review-data-recovery-pro.html
Inne języki

Twoja opinia na temat: Data Recovery Pro