Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń wirusa Yardood.com (Poprawiony poradnik) - Ostatnia aktualizacja, Sty 2021

stworzone przez Lucia Danes - - | Rodzaj: Robak przeglądarkowy

Rzeczy, których jeszcze możesz nie wiedzieć na temat Yardood.com:

Yardood.com virus

Jeśli natrafiasz na problemy z przeglądaniem stron internetowych, możesz być zainfekowany wirusem Yardood.com. W szczególności, atak tego porywacza przejawia się jako zmiany w przeglądarce i ogólne pogorszenie wydajności przeglądania. Może to być długi czas ładowania strony internetowej, zamrażanie lub zamknięcie przeglądarki, losowe przekierowania itp, Dzięki takiemu zachowaniu, Yardood uważane jest za potencjalnie niepożądany program (PUP) i porywacza przeglądarki.

Wirus rozprzestrzenia się w pakiecie z oprogramowaniem darmowym i celuje w popularne przeglądarki internetowe. Użytkownicy mogą podejrzewać, że ich komputery zostały zainfekowane tym wirusem, gdy pewnego dnia otworzą swoje przeglądarki i zobaczą nieznaną wcześniej stronę główną Yardood. Poza tym porywacz przeglądarki ma też inne wersje, które umożliwiają kierowanie ataków do użytkowników poszczególnych krajów : us.yardood.com, fr.yardood.com i uk.yardood.com.

Ta podejrzana wyszukiwarka ma dostarczyć szybsze i lepsze usługi wyszukiwania. Deweloperzy twierdzą, że narzędzie to pomaga szybko znaleźć istotne informacje, zapewnia dostęp do popularnych serwisów internetowych i trendów, które mają zaspokoić potrzeby użytkowników. Jednak te piękne obietnice nie odpowiadają rzeczywistości.

Zamiast dawać dostęp do trendów i odpowiednich stron internetowych, porywacz przeglądarki zachęca do odwiedzania sponsorowanych witryn innych firm. Niestety, porywacz Yardood.com dostarcza zmodyfikowanych wyników wyszukiwania i zawiera w nich treści komercyjne.

Staje się trudne wyszukanie potrzebnych informacji za pomocą skażonej przeglądarki; Poza tym, można przypadkowo wejść do potencjalnie niebezpiecznej witryny internetowej. Problem przekierowań Yardood.com jest dość uciążliwy ponieważ po jednej wizycie na zainfekowanej stronie można złapać poważną infekcję komputera lub utracić dane osobowe.

Po infiltracji, złośliwe oprogramowanie Yardood.com modyfikuje ustawienia przeglądarki i sprawia, że ustawiona zostaje jego domena jako nowa strona główna i domyślna wyszukiwarka. Ponadto, dołącza się do różnych adresów skrótów, może zmodyfikować rejestr Windows , a następnie zainstalować dodatkowe aplikacje, które chronią go przed odinstalowaniem.

Wszystkie te modyfikacje uniemożliwiają użytkownikom zresetowanie ustawień przeglądarki, dzięki czemu użytkownicy mogą usunąć Yardood.com ze swojej przeglądarki tylko wtedy, gdy porywacz zostanie całkowicie usunięty z komputera. 

Jednak, jeśli ta podejrzana wyszukiwarka wydaje się użyteczna i nie zamierzasz się jej pozbyć natychmiast, należy wiedzieć, że to narzędzie jest w stanie śledzić informacje o użytkowniku. To nie jest tylko nasza wyobraźnia, że porywacz jest w stanie szpiegować twoją działalność przeglądania; jest tak napisane w ich polityce prywatności.

Porywacz jest zainteresowany odwiedzanymi stronami, zapytaniami, adresem IP, czasem spędzonym online i na poszczególnych stronach, typem przeglądarki, językiem, itp, co można zobaczyć na poniższym wyciągu:

When you use Yardood’s services, the server will automatically record certain information, including URL, IP address, type of browser, language used, and the date and time of visit, etc., with the sole purpose being to provide you with better services.

Wszystkie te informacje mają zapewnić lepszą jakość usług; jednak nigdy nie możesz być pewien do jakich innych celów deweloperzy mogą je wykorzystać. Z tego powodu, nie zaleca się opóźniać usunięcie Yardood.com zbyt długo. Można wykonać szybkie oczyszczenie systemu za pomocą ReimageIntego lub podobnych renomowanych programów antywirusowych.

Yardood.com virusWirus Yardood.com

Jak zainstalować nowe programy bezpiecznie?

Programiści używają oszukańczych technik marketingu dla dystrybucji oprogramowania porywającego przeglądarki. Metoda ta nazywana jest dystrybucją pakietową i umożliwia dodawanie PUP jako opcjonalny pakiet aplikacji do zwykłego oprogramowania. Tak więc, gdy użytkownicy komputerów instalują nowe programy, mogą się spodziewać porwania Yardood.com.

Porwanie może wystąpić, gdy użytkownicy instalują nowe oprogramowanie za pomocą „zalecanego”, „szybkiego” lub „standardowego ustawienia instalacji. Ustawienia te nie ujawniają otwarcie informacji o dodatkowych aplikacjach i instalują je domyślnie. Z tego powodu ważne jest, aby wybrać „Zaawansowany” lub „niestandardowy” tryb instalacji, który pozwala na monitorowanie i regulację tego procesu.

Kiedy dokładnie wypełnisz każdy krok instalacji, kiedy napotkasz na listę dodatkowych programów, odznacz je. Poza tym, możesz również zobaczyć wybrane wcześniej oświadczenia, twierdzące, że zgadzasz się, aby yardood.com, us.yardood.com, fr.yardood.com lub uk.yardood.com zostało ustawione jako strona główna. Jeśli spieszysz się poprzez proces instalacji, możesz pominąć ta funkcja i pozwolić porywaczowi przeglądarki dostać się wewnątrz komputera.

Proces usuwania Yardood.com wyjaśniony:

Porywacz przeglądarke jest bardziej irytującą niż niebezpieczną infekcją komputera, z tego powodu, można usunąć wirusa Yardood.com ręcznie lub automatycznie. Instrukcja eliminacji ręcznej wymaga więcej czasu i wysiłku, ponieważ trzeba znaleźć i usunąć wszystkie elementy związane z wirusami.

Porywacz mógłby zainstalować „obiekty pomocnicze” i wiele dodatkowych aplikacji do komputera i przeglądarek internetowych, więc trzeba je wszystkie usunąć. To może być dość trudnym zadaniem dla niezbyt doświadczonych użytkowników komputerów, zalecamy więc zdecydować się na automatyczne usuwanie Yardood.com.

Ta metoda wymaga instalacji i aktualizacji niezawodnego programu anty-malware i uruchamienia pełnego skanowania systemu. W ciągu kilku minut, ta infekcja komputera zniknie na dobre, a ty będziesz w stanie zresetować przeglądarki internetowe.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania wirusa Yardood.com:

Usuń Yardood.com z rodziny systemu Windows

Jeśli Twój system operacyjny Windows został porwany przez porywacza Yardood.com, trzeba odinstalować wszystkie wpisy, które mogą być z nim związane.

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Yardood.com oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Yardood.com lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'
 5. Usuń Yardood.com ze skrótu Windows
  Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót Mozilla Firefox i zaznacz Properties. Klknij prawym przyciskiem myszy na ikonę przegladarki i zaznacz 'Properties'
 6. Przejdź do zakładki Shortcut i spójrz na pole Target. Usuń szkodliwy adres URL, który jest powiązany z twoim wirusem Zaznacz zakładkę 'Shortcut' i usuń 'http://isearch.babylon.com...' lub inne podejrzane adresy URL

Powtórz kroki podane powyżej ze wszystkimi skrótami od swoich przeglądarek, na przykład Internet Explorer i Google Chrome. Upewnij się, że sprawdziłeś wszystkie adresy tych skrótów, takich jak Pulpit, Menu Start i pasek zadań.

Usuń Yardood.com z systemu Mac OS X

Jeżeli Mac OS X został zainfekowany wirusem Yardood.com, trzeba znaleźć i usunąć wszystkie wpisy, które mogą być związane z tym porywaczem.

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimYardood.com czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń Yardood.com z Internet Explorer (IE)

Sprawdź listę dodatków i odinstaluj wszystkie wątpliwe wpisy jak pokazano poniżej.

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj Yardood.com oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania Yardood.com. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usuń wirusa Yardood.com z Microsoft Edge

Postępuj zgodnie z instrukcjami i usuń wszystkie podejrzane rozszerzenia z Microsoft Edge.

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Yardood.com powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Yardood.com z Mozilla Firefox (FF)

Sprawdź listę dodatków i wyszukaj wątpliwych rozszerzeń lub wtyczek. Porywacz przeglądarek Yardood.com mógł zainstalować jakieś podejrzane wpisy i trzeba je usunąć.

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Yardood.com oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij na menu (górny prawy róg), wybierz Options General.
 4. W tym miejscu usuń szkodliwy adres URL i wpisz preferowaną stronę lub kliknij w Restore to default.
 5. Kliknij na OK by zapisać zmiany. Kiedy znajdujesz się w zakładce 'General', usuń szkodliwy adres URL z sekcji 'Home Page' lub kliknij na przycisk 'Restore to Default'. Kliknij na 'OK' by zapisać zmiany
 6. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 7. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Yardood.com. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Yardood.com z Google Chrome

W zakładce Rozszerzenia można znaleźć wiele podejrzanych wpisów, które mogą być związane z wirusem Yardood.com. Usuń je bez wahania, ponieważ mogą one zainicjować kolejne porwania lub kontynuować śledzenie danych.

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Yardood.com oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Zmień swoją stronę startową i domyślną przeglądarkę jeśli została zmieniona przez tego wirusa.
  Klknij na ikonę menu i wybierz Settings.
 4. W tym miejscu, znajdź Open a specific page or set of pages pod opcją On startup i kliknij na Set pages. Po kliknięciu w menu oraz 'Settings', zaznacz 'Set pages'
 5. Teraz powinieneś zobaczyć kolejne okno. W tym miejscu usuń szkodliwe strony wyszukiwania i wpisz taką, której chcesz używać jako swoją stronę startową. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 6. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 7. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 8. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 9. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 10. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Yardood.com. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Yardood.com z Safari

Po porwaniu Yardood.com, trzeba sprawdzić listę rozszerzeń i usunąć wszystkie podejrzane wpisy, które mogą być zainstalowane bez Twojej zgody.

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Yardood.com i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Otwórz swoją przeglądarkę Safari i wybierz Safari na liście menu. Tutaj wybierz Preferences tak jak był poprzednio wyświetlany i wybierz General.
 4. Tutaj poszukaj pola Homepage. Jeżeli zostało zmienione przez Yardood.com to usuń stamtąd niechciane linki i wpisz wyszukiwakę której najczęściej używasz do wyszukiwania. Pamiętaj o wpisaniu przed wszystkim protokołu "http://" przed wpisaniem adresu głównego strony. Kiedy już przejdziesz do 'General', usuń podejrzane adresy URL i wpisz stronę docelową
 5. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 6. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Yardood.com. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Lucia Danes
Lucia Danes - Ekspert od wyszukiwania wirusów.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-yardood-com-virus.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: Yardood.com virus