Usuń wirusa Search.hemailaccessonline.com (Poradnik usuwania) - Ostatnia aktualizacja, Sty 2021

stworzone przez Olivia Morelli - - | Rodzaj: Robak przeglądarkowy

Instrukcja usuwania wirusa Search.hemailaccessonline.com

Czym jest Wirus search.hemailaccessonline.com?

Hemailaccessonline to porywacz przeglądarki kierujący użytkowników na podejrzane witryny

Wirus search.hemailaccessonline.com

Hemailaccessonline to kolejne podejrzane narzędzie przeglądania wydane przez niesławną firmę Polarity Technologies, Ltd. Spółka ta wydała serię identycznych porywaczy przeglądarek. Jest to pierwszym powodem do usunięcia HemailAccessOnline. Nawet jeśli nie jest to program tak agresywny, jak inne aplikacje z kategorii, ta potencjalnie niechciana aplikacja zawiera wystarczająco negatywów.

Wirus hemailaccessonline zmienia stronę domową i domyślną wyszukiwarkę na stronę http://search.hemailaccessonline.com/, zawierającą złośliwą przeglądarkę. Dostarcza ona masę reklam SaferBrowser pomiędzy wynikami wyszukiwania, które mogą oszołomić uzytkownika.

Czasem te banery i reklamy nie są nawet powiązane z wyszukiwanym hasłem; może to zdenerwować użytkownika, ponieważ musi on marnować czas na przewijanie bezużytecznej zawartości przy wyszukiwaniu okreslonych informacji w sieci.

Ten porywacz przeglądarki spodziewa się łapać użytkowników na odwiedzaniu reklamowanych witryn i generowania w taki sposób przychodu na kliknięcie. Niestety, zewnętrzne strony promowane przez aplikację potrafią być bardzo niebezpieczne i sugerujemy przemyślenie dwa razy przed wejściem na nie. Usunięcie hemailaccessonline jest potrzebne w wypadku, w którym nie chcesz już więcej korzystać z tego narzędzia; możesz usunąć je ręcznie lub z pomocą takich programów, jak ReimageIntego lub Malwarebytes.

Jakie zagrożenia ukrywają przekierowania Search.hemailaccessonline.com? Po pierwsze, twórcy tej kwestionowanej wyszukiwarki są znani z tworzenia oprogramowania przejmującego przegądarki. Po drugie, zbierają informacje na temat preferencji użytkowników, wliczając w to wyniki wyszukiwania, odwiedzane witryny, spędzony na nich czas, kliknięte reklamy i powiązane z tym informacje. Zastanawiasz się może, czemu tych informacji potrzebują?

Są one niezwykle przydatne w wypadku potrzeby zanalizowania potrzeb rynku i dostarczania odpowiednio nakierowanych reklam. Poza tym, mimo że aplikacja twierdzi że na podstawie zebranych informacji nie można zidentyfikować użytkownika, część informacji (takich, jak wyniki wyszukiwania) MOŻE zawierać informacje, które wolałbyć zachować dla siebie. By zapobiec ich śledzeniu, usuń Search.hemailaccessonline.com tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wirus przekierowań search.hemailaccessonline.comWirus search.hemailaccessonline.com zapewnia wyniki wyszukiwania SaferBrowser Yahoo. Znaczy to, że są one wypełnione opłaconymi linkami prowadzoącymi do prawdopodobnie nieprzyjaznych witryn.

Rozwój sieci porywaczy przeglądarek

Porywacze przeglądarek, tak samo jak adware i inne podejrzane aplikacje, rozpowszechniają się zwykle poprzez bundling oprogramowania. Jest to technika pozwalająca na rozpowszechnianie kilku programów pod nazwą najpopularniejszego z nich. Z tego powodu przy instalacji darmowych aplikacji z sieci, powinieneś zwracać uwagę na dane zapewnione przez instalatory.

 • Nie licz na Standardowe lub Domyslne ustawienia instalacji wydające się zaufane na poerwszy rzut oka. Zwykle takie ustawienia zawierają ukryte pozwolenie na instalację wszystkich dodatkowych aplikacji, w tym tych z reklamami.
 • By zapobiec instalację porywaczy przeglądarki i innych niechcianych aplikacji, wybierz instalację Zaawansowaną lub Użytkownika i wyłącz sugerowane, dodatkowe programy.

Usuń z powodzeniem Hemail Access Online

Szybkim sposobem na usunięcie wirusa hemailaccessonline.com jest sprawdzenie ostatnio zainstalowanych aplikacji i usunięcie tych najbardziej podejrzanych. Powiniene także usunąć rozszerzenia dodane do Chrome'a, Firefoksa, Safari oraz innych przeglądarek bez twojej wiedzy i/lub zgody.

Zamieszczony poniżej poradnik usunięcia search.hemailaccessonline.com powinien pomóc Tobie usunąć z łatwością problem. Zauważ, że dla tego programu nie ma znaczenia, czy mieszkasz w Norwegii, czy np. w Polsce. Zwróć uwagę więc na strony, które odwiedzasz.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania wirusa Search.hemailaccessonline.com

Usuń Search.hemailaccessonline.com z rodziny systemu Windows

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić jest pozbycie się wszelkiego oprogramowania, które zostało zainstalowane w Twoim komputerze BEZ Twojej wiedzy. Nie wahaj się więc usunąć każdy program czy grę, która pojawiła się na liście Programów i Funkcji bez Twojej zgody. Powinienes także usunąć wszystkie programy wydane przez Polarity Technologies, Ltd.

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Search.hemailaccessonline.com oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Search.hemailaccessonline.com lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń Search.hemailaccessonline.com z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimSearch.hemailaccessonline.com czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń wirusa Search.hemailaccessonline.com z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Search.hemailaccessonline.com powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Search.hemailaccessonline.com z Mozilla Firefox (FF)

Wyczyść Firefoksa z pomocą przygotowanego przez nasz zespół poradnika:

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Search.hemailaccessonline.com oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Search.hemailaccessonline.com. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Search.hemailaccessonline.com z Google Chrome

Rozszerzenie mogące kontrolować Chrome'a może się nazywać zarówno Hemail Access Online,jak i Email Access Online. Bu je usunąć, skorzystaj z następującego poradnika:

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Search.hemailaccessonline.com oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Search.hemailaccessonline.com. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Search.hemailaccessonline.com z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Search.hemailaccessonline.com i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Search.hemailaccessonline.com. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Po odnstalowaniu tego potencjalnie niechcianego programy i naprawieniu swoich przeglądarek polecamy ci przeskanowanie swojego komputera sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym. Z pewnoscia pomoże ci to pozbyć się Search.hemailaccessonline.com i jego wpisów w rejestrze, program dodatkowo będzie w stanie rozpoznać powiązane pasożyty i inne infekcje malware na twoim kompterze. Aby tak się stało polecamy skorzystanie z wysoko ocenianego przez nas programu zdolnego do usuwania oprogramowania malware: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Olivia Morelli
Olivia Morelli

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach