Usuń wirusa Comet Arcade

Instrukcja usuwania wirusa Comet Arcade

Czym jest Wirus Comet Arcade?

Co to jest Comet Arcade?

Comet Arcade może wyglądać na zabawną aplikację, która pozwala zagrać w znakomicie znaną grę planetoid na każdej stronie, którą odwiedzasz. Mimo, że brzmi to jak fajna zabawa, warto pomyśleć dwa razy przed zainstalowaniem tego programu. W rzeczywistości, jeśli przeczytasz jego punkt polityki prywatności, od razu zauważysz, że program ten jest obsługiwany przez reklamy. Dlatego też, w celu skorzystania z bezpłatnej gry, być może trzeba będzie znosić mnóstwo ogłoszeń Comet Arcade. Poza tym, ta aplikacja wygląda niemal identycznie do takich programów jak Blasteroids, Disasteroids, RedSteroids i Websteroids. Staraj się nie nabrać się na to oszustwo i unikaj pobierania tego programu. Chociaż Comet Arcade nie jest złośliwym zakażeniem, to z pewnością może działać jak jedno i zainicjować wiele niepożądanych działań za plecami użytkownika .

W jaki sposób może Comet Arcade porwać mój komputer?

Można łatwo pobrać Virus Comet Arcade samodzielnie. Jednak, nie jest to jedyny sposób, w jaki ten adware może znaleźć się na komputerze. Program ten może się pojawić na komputerze zaraz po instalacji darmowego programu z nieznanego źródła pobierania. Większość adware polega na tym sposobie dystrybucji w celu docierania do ich docelowych użytkowników Internetu. W celu wykazania wątpliwości co do tego programu, tutaj jest część jego oświadczenia o warunkach użytkowania: „Aplikacje mogą być wspierane przez reklamy, które mogą zawierać reklamy graficzne (banery), reklamy tekstowe, reklamy w tekście (na przykład podświetlanie słów kluczowych), reklamy w zawartości, reklamy pop-up, pop-under, lub reklamy innych rodzajów. Użytkownicy mogą zobaczyć dodatkowe reklamy przy użyciu swojej przeglądarki internetowej lub innych aplikacji.”. Nie martw się, jeśli masz zainstalowany ten program, po prostu trzeba przestrzegać instrukcji usuwania zamieszczonej poniżej.

Jak pozbyć się wirusa Comet Arcade z mojego komputera?

Jak można sobie wyobrazić, przekierowania i reklamy Comet Arcade mogą sprawić, że twoje przeglądanie internetu stanie się nie do zniesienia. Nie wolno pozwolić temu brzydkiemu adware manipulować swoją przeglądarką. Wykonaj następujące kroki, przedstawione przez naszych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa i wyeliminuj wirusa Comet Arcade.

 • Pozbądź się Comet Arcade ze swojego komputera
 1. Kliknij przycisk Start -> Panel sterowania -> Odinstaluj program.
 2. Gdy znajdujesz się w oknie Dodaj/Usuń Programy/Odinstaluj program, poszukaj ostatnio zainstalowanych/nieznanych aplikacji, takich jak Comet Arcade i innych nieznanych wpisów.
 3. Wybierz „Odinstaluj” i kliknij przycisk OK, aby zapisać zmiany.
 • Pozbądź się podejrzanych rozszerzeń powiązanych z Comet Arcade ze swoich przegladarek internetowych (Internet Explorer, Mozilla Firefox, i Google Chrome):

Internet Explorer:
1. Otwórz program Internet Explorer, przejdź w okno „Narzędzia” → „Zarządzanie dodatkami” → „Paski narzędzi i rozszerzenia”.
2. Tutaj, poszukaj wpisów nieznanych, takich jak Comet Arcade i kliknij przycisk „Odinstaluj”.
3. Po ich usunięciu, zmień stronę startową.

Zresetuj swój program Internet Explorer (Dodatkowe):

 1. Otwórz program Internet Explorer, kliknij ikonę koła zębatego lub „Narzędzia” -> „Opcje internetowe”.
 2. W tym miejscu przejdź do zakładki „Zaawansowane” i kliknij przycisk „reset”.
 3. Idź do „Resetowanie ustawień programu Internet Explorer” -> „Usuń ustawienia osobiste” i kliknij na opcję „Reset”.
 4. Na koniec kliknij przycisk „Zamknij”, a następnie przycisk OK, aby zapisać zmiany.

Mozilla Firefox:
1. Otwórz przeglądarkę Mozilla Firefox, przejdź w okno „Narzędzia” → „Dodatki” → „Rozszerzenia”.
2. Znajdź wpisy nieznane, takie jak Comet Arcade i kliknij przycisk „Odinstaluj”.
3. Następnie, zmień stronę startową.

Zresetuj swój program Mozilla Firefox (Dodatkowe)

 1. Otwórz Mozilla Firefox, przejdź do sekcji „Pomoc” -> „Rozwiązywanie problemów”.
 2. Tutaj wybierz „Reset Firefox” kliknij kilka razy i „Zakończ”.

Google Chrome:
1. Kliknij przycisk menu Chrome w przeglądarce Google Chrome, wybierz Narzędzia → Rozszerzenia.
2. Tutaj, poszukaj nieznanych rozszerzeń, takich jak Comet Arcade i ich pozbądź się ich klikając ikonę Kosza.
3. Nie zapomnij zmienić strony startowej.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Pasjonat wyszukiwania wirusów komputerowych.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach