Skala niebezpieczeństwa:  
  (80/100)

Update your browser. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Gabriel E. Hall - - | Rodzaj: Dodatki do przeglądarek

„Update your browser” jest fałszywym zgłoszeniem mającym na celu nakłonienie użytkowników do instalacji złośliwego oprogramowania. Fałszywe powiadomienie wydaje się być od Google, jest to jednak podstępem stosującym socjotechnikę, aby przekonać użytkowników, że to fałszywe zgłoszenie jest legalne, gdy faktycznie nie jest.

Update your browser
This page does not support your version of browser. Please update your software.

Jeśli klikniesz przycisk aktualizacji w końcu pobierze i zainstaluje złośliwe oprogramowanie na komputerze. To może być cokolwiek, spyware, trojany, rootkity i inne szkodniki. Jeśli widzisz fałszywe powiadomienie przeglądarki Zaktualizuj, jak pokazano na rysunku poniżej, zamknij stronę internetową i pobierz odpowiednie oprogramowanie typu anty-spyware. Zalecamy stosowanie STOPzilla. Należy również używać TDSSKiller.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Update your browser zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Update your browser. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Update your browser (2014-09-18)
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Update your browser (2014-09-18)
Update your browser snapshot
Update your browser snapshot

O autorze

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Pasjonat wyszukiwania wirusów komputerowych.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-update-your-browser.html

Poradniki w innych językach