Skala niebezpieczeństwa:  
  (8/100)

TuneUp Pro. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

Jake Doe - - | Rodzaj: Adware
12

Czym jest Tuneup Pro?

Tuneup Pro jest narzędziem optymalizującym, które może powodować różnego rodzaju aktywności na twoim komputerze starając się przekonać ciebie do zakupu licencji. Jak twierdzą jego autorzy, program został zaprojektowany tak aby zwiększać prędkość komputera, stabilizować go a także trzymać z dala od błędów. W rzeczywistości program czasem nawet jest zdolny do usuwania niektórych niepotrzebnych plików, jednakże możesz być pewien że znacząco nie poprawi on działania twojego systemu. Co więcej, program możesz ściągnąć ze swojej oficjalnej strony, w większości przypadków możesz go ściągnąć z jego oficjalnej strony, co nie zmienia tego, że coraz częśćiej jest ściągany na komputery użytkowników bez ich wiedzy. Raz zainstalowany ładuje swoje skanery i rozpoczyna poszukiwanie złych plików, złych wpisów w rejestrze i innych błędów. Później zaczyna wyświetlać na komputerze rezultaty które zawierają długą listę programów które powinieneś usunąć. Mimo tego, że nie jesteśmy w stanie jednoznacznie zadeklarować czy te rezultaty są fałszywe czy też nie to jednak powinieneś być wyjątkowo ostrożny ponieważ to co widzisz może być zainfekowane reklamami, które nie wpływają na prędkość komputera. Dlatego też nigdy nie wierz i nigdy nie klikaj opcji tych programów które odnoszą się do naprawiania lub też usuwania czegokolwiek za ich pośrednictwem. Jeżeli skorzystasz z tych opcji to nie zdziw się jeżeli zostanie przekierowany na Tuneup Pro i jego strone w celu zakupu płatnej licencji i zachęcony do jej zakupu. Jezeli zdecydujesz się ją zakupić to nie tylko stracisz pieniądze, ale także ważne dane takie jak numer karty kredytowej, numer bankowy, hasło a także wiele innych ważnych danych. Dlatego też nigdy nie pozostawiaj Tuneup Pro na swoim komputerze. Jezeli juz program przeniknie do twojego komputera to musisz podjac wlasciwa akcje i jak najszybciej usunac go ze swojego komputera.

W jaki sposób Tuneup Pro może się pojawić na moim komputerze?

Jak już zdarzyło się nam wcześniej wspomnieć, użytkownicy, którzy zostali przekonani do zakupu tego podręcznego narzędzia, często mogą bezproblemowo podbrać go ze strony głównej. Nawet jeżeli dzieje się to dość często to istnieje badzo dużo przypadków, w których to narzędzie do optymalizacji pojawia się w systemie razem z różnego rodzaju oprogramowaniem freeware jak i shareware. Jest to spowodowane tym, że program został zintegrowany z innymi róznymi darmowymi programami takimi jak manadzery sciagania plikow a takze programy do stremowania plikow video. Tym oto sposobem autorzy są zdolni do rozpowszechniania Tuneup Pro jeszcze szerzej i namawiać ludzi na kupowanie tego niepotrzebnego programu. Jeżeli nie chcesz doświadczać tego typu spowolnień i być narażonym na nieustanne przeszkadzanie ze strony denerwujacych programow pop-up, to powinieneś być bardziej ostrożny podczas instalowania nowych programów. Zawsze nalezy korzystac z instalacji zaawansowanej czy też instalacji uzytkownika, dokładnie zapoznać się z każdym procesem instalacji, czytać wszystko dokładnie podczas procesu instalacji i odmawiać nachalnym prośbom autorów na instalacje dodatkowego oprogramowania. Jezeli ten złośliwy optymalizator plików przeniknie do twojego komputera to mozesz spotkać bardzo duze problemy w usuwaniu go i ochronie siebie przed większą ilością niechcianych programów. Oprócz tego powszechnie wiadomo że Tuneup Pro często instaluje razem ze sobą Reimage Plus tak więc pewnei będziesz musiał usunąć oba te programuy. Wysoce polecamy ci skorzystanie ze sprawdzonego oprogramowania antyszpiegującego które będzie w stanie wykryć i usunąć wszystkie potencjalnie niechciane programy

W jaki sposób mogę usunąć wirusa Tuneup Pro z mojego komputera?

Wysoce polecamy skorzystanie z polecanych przez nas programów anty-wirusowych podczas usuwania wirusa Tuneup Pro z systemu który może się ukrywać w dość różnych miejscach. Oprócz tego powinieneś nie tylko usunąć program, ale także rozejrzeć się w poszukiwaniu innych potencjalnie niechcianych programów, które mogą z powodzeniem ukrywać się na twoim komputerze. Postaraj się skorzystać z takich programów antyszpiegujących Reimage lub Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus aby skutecznie wyeliminować ten potencjalnie niechciany program z systemu oczywiście możesz skorzystać także z manualnej instrukcji aby skutecznie usunąć Tuneup Pro ze swojego komputera:

  • Przejdź do menu Start -> Panel Sterowania -> Programy i rozszerzenia (jeżeli jesteś użytkownikiem Windows XP skorzystaj z menu dodaj/usuń programy)
  • Tutaj rozejrzyj się za Tuneup Pro
  • Odinstaluj ten i inne niechciane programy
  • Kliknij OK aby zapisać zmiany.

Jeżeli jesteś użytkownikiem Windowsa 8 naciśnij prawym przyciskiem w lewym dolnym rogu ekranu. Następnie przejdź do menu Access i wybierz Panel Sterowania, tam znajdź złośliwy program i odinstaluj go.

Automatyczne usuwanie wirusa TuneUp Pro

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia TuneUp Pro zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X

Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania TuneUp Pro. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Plumbytes Anti-Malware
Przetestowaliśmy program Plumbytes Anti-Malware jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa TuneUp Pro (2014-10-12)
Malwarebytes Anti Malware
Przetestowaliśmy program Malwarebytes Anti Malware jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa TuneUp Pro (2014-10-12)
Hitman Pro
Przetestowaliśmy program Hitman Pro jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa TuneUp Pro (2014-10-12)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Przetestowaliśmy program Webroot SecureAnywhere AntiVirus jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa TuneUp Pro (2014-10-12)
TuneUp Pro snapshot
TuneUp Pro snapshot
źródło: http://www.2-spyware.com/remove-tuneup-pro.html

Poradniki w innych językach