Usuń TuneUp Pro

Instrukcja usuwania TuneUp Pro

Czym jest TuneUp Pro?

Czym jest Tuneup Pro?

Tuneup Pro jest narzędziem optymalizującym, które może powodować różnego rodzaju aktywności na twoim komputerze starając się przekonać ciebie do zakupu licencji. Jak twierdzą jego autorzy, program został zaprojektowany tak aby zwiększać prędkość komputera, stabilizować go a także trzymać z dala od błędów. W rzeczywistości program czasem nawet jest zdolny do usuwania niektórych niepotrzebnych plików, jednakże możesz być pewien że znacząco nie poprawi on działania twojego systemu. Co więcej, program możesz ściągnąć ze swojej oficjalnej strony, w większości przypadków możesz go ściągnąć z jego oficjalnej strony, co nie zmienia tego, że coraz częśćiej jest ściągany na komputery użytkowników bez ich wiedzy. Raz zainstalowany ładuje swoje skanery i rozpoczyna poszukiwanie złych plików, złych wpisów w rejestrze i innych błędów. Później zaczyna wyświetlać na komputerze rezultaty które zawierają długą listę programów które powinieneś usunąć. Mimo tego, że nie jesteśmy w stanie jednoznacznie zadeklarować czy te rezultaty są fałszywe czy też nie to jednak powinieneś być wyjątkowo ostrożny ponieważ to co widzisz może być zainfekowane reklamami, które nie wpływają na prędkość komputera. Dlatego też nigdy nie wierz i nigdy nie klikaj opcji tych programów które odnoszą się do naprawiania lub też usuwania czegokolwiek za ich pośrednictwem. Jeżeli skorzystasz z tych opcji to nie zdziw się jeżeli zostanie przekierowany na Tuneup Pro i jego strone w celu zakupu płatnej licencji i zachęcony do jej zakupu. Jezeli zdecydujesz się ją zakupić to nie tylko stracisz pieniądze, ale także ważne dane takie jak numer karty kredytowej, numer bankowy, hasło a także wiele innych ważnych danych. Dlatego też nigdy nie pozostawiaj Tuneup Pro na swoim komputerze. Jezeli juz program przeniknie do twojego komputera to musisz podjac wlasciwa akcje i jak najszybciej usunac go ze swojego komputera.

W jaki sposób Tuneup Pro może się pojawić na moim komputerze?

Jak już zdarzyło się nam wcześniej wspomnieć, użytkownicy, którzy zostali przekonani do zakupu tego podręcznego narzędzia, często mogą bezproblemowo podbrać go ze strony głównej. Nawet jeżeli dzieje się to dość często to istnieje badzo dużo przypadków, w których to narzędzie do optymalizacji pojawia się w systemie razem z różnego rodzaju oprogramowaniem freeware jak i shareware. Jest to spowodowane tym, że program został zintegrowany z innymi róznymi darmowymi programami takimi jak manadzery sciagania plikow a takze programy do stremowania plikow video. Tym oto sposobem autorzy są zdolni do rozpowszechniania Tuneup Pro jeszcze szerzej i namawiać ludzi na kupowanie tego niepotrzebnego programu. Jeżeli nie chcesz doświadczać tego typu spowolnień i być narażonym na nieustanne przeszkadzanie ze strony denerwujacych programow pop-up, to powinieneś być bardziej ostrożny podczas instalowania nowych programów. Zawsze nalezy korzystac z instalacji zaawansowanej czy też instalacji uzytkownika, dokładnie zapoznać się z każdym procesem instalacji, czytać wszystko dokładnie podczas procesu instalacji i odmawiać nachalnym prośbom autorów na instalacje dodatkowego oprogramowania. Jezeli ten złośliwy optymalizator plików przeniknie do twojego komputera to mozesz spotkać bardzo duze problemy w usuwaniu go i ochronie siebie przed większą ilością niechcianych programów. Oprócz tego powszechnie wiadomo że Tuneup Pro często instaluje razem ze sobą Reimage Plus tak więc pewnei będziesz musiał usunąć oba te programuy. Wysoce polecamy ci skorzystanie ze sprawdzonego oprogramowania antyszpiegującego które będzie w stanie wykryć i usunąć wszystkie potencjalnie niechciane programy

W jaki sposób mogę usunąć wirusa Tuneup Pro z mojego komputera?

Wysoce polecamy skorzystanie z polecanych przez nas programów anty-wirusowych podczas usuwania wirusa Tuneup Pro z systemu który może się ukrywać w dość różnych miejscach. Oprócz tego powinieneś nie tylko usunąć program, ale także rozejrzeć się w poszukiwaniu innych potencjalnie niechcianych programów, które mogą z powodzeniem ukrywać się na twoim komputerze. Postaraj się skorzystać z takich programów antyszpiegujących FortectIntego lub SpyHunter 5Combo Cleaner aby skutecznie wyeliminować ten potencjalnie niechciany program z systemu oczywiście możesz skorzystać także z manualnej instrukcji aby skutecznie usunąć Tuneup Pro ze swojego komputera:

  • Przejdź do menu Start -> Panel Sterowania -> Programy i rozszerzenia (jeżeli jesteś użytkownikiem Windows XP skorzystaj z menu dodaj/usuń programy)
  • Tutaj rozejrzyj się za Tuneup Pro
  • Odinstaluj ten i inne niechciane programy
  • Kliknij OK aby zapisać zmiany.

Jeżeli jesteś użytkownikiem Windowsa 8 naciśnij prawym przyciskiem w lewym dolnym rogu ekranu. Następnie przejdź do menu Access i wybierz Panel Sterowania, tam znajdź złośliwy program i odinstaluj go.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach