Skala niebezpieczeństwa:  
  (7/100)

SpeedUpMyComputer. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Julie Splinters - - | Rodzaj: Malware

SpeedUpMyComputer jest potencjalnie niechcianym programym, do którego każdy szanujący się użytkownik komputera przeglądający nasze artykuły powinien podchodzić ze szczególną ostrożnością, jeżeli nie chce aby jego komputer miał do czynienia z programem inferującym w jego ustawienia. Autorzy programu SpeedUpMyComputer zgodnie twierdzą, że został zaprojektowany w celu zwiększenia efektywności pracy komputera i zminimalizowanie efektu spowolnienia z powodu zabrudzenia go niepotrzebnymi aplikacjami i programami. Jednakże w wiekszości przypadków ten program nie usuwa, a nawet sam powoduje spowolnienia systemu w taki sposób że ciężkie jest namierzenie ich źródła i skuteczne usunięcie ich z systemu. Najważniejszą rzeczą dotyczącą tego narzędzia optymalizacyjnego jest fakt że jego działanie służy tylko i wyłącznie wyłudzaniu pieniędzy od użytkowników. Program ten służy także do rozpowszechniania takich programów jak DealBulldog, Ask, Movies Toolbar i tym podobne. Jeżeli chcesz za wszelką cene unikać kontaktu z takimi programami powinieneś być bardzo uważny podczas instalowania SpeedUpComputer na swoim komputerze, najbardziej rozsądnym rozwiązaniem z pewnością okaże się wybranie programu o bardziej nieposzlakowanej opnii wśród internautów.

W jaki sposób SpeedUpMyComputer najczęściej dostaje się do komputera użytkownika?

SpeedUpMyComputer jest dostępny na stronie smarttweak.us, cnet i innych stron oferujących programy do ściągania. Jeżeli ciągle chcesz zainstalować ten program powinieneś zwrócić szczególną ostrożność na proces jego instalacji, a zwłaszcza na pola gdzie decydujesz o tym jakim dodatkom pozwalasz dostać się do komputera, jeżeli zgodzisz się na zainstalowanie dodatków to niektóre z nich mogą być na tyle sprytne że zmienią ustawienia strony startowej i domyślnej wyszukiwarki jakiej używasz na swoim komputerze, a także wiele innych, bardziej poważnych rzeczy. Jeżeli zauważysz że twoja domyslna przeglądarka zmieniła domene na nieznaną dotąd stronę: ask.com albo też wyświetla dane z takich stron jak DeallBulldog może to być spowodowane obecnością programy SpeedUpMyComputer. Wysoce zalecamy przeprowadzenie pełnego skanu systemu sprawdzonym i zaaktualizowanym programem antywirusowym i antyszpiegującym a nastepnie pozbycie się podejrzanych plików programów i aplikacji z systemu w celu jego optymalizacji i przyśpieszenia jego działania. Jeszcze raz przypominamy, że program SpeedUpMycomputer nie jest wirusem, jednakże może spodować problemy bezpośrednio niezwiązane z jego obecnością w systemie.

W jaki sposób skutecznie i szybko usunąć program SpeedUpMyComputer z mojego komputera?

Aby skutecznie usunąć program SpeedUpMyComputer zapoznaj i zastosuj się do tej instrukcji:

  1. Wciśnij start i przejdź do panelu sterowania.
  2. Wybierz odinstalowywanie programów w menu dodaj / usuń programy.
  3. Wybierz program o nazwie SpeedUpMyComputer (zaznacz go) i kliknij obok niego przycisk „odinstaluj/zmień”.
  4. Odinstaluj program i wszystkiego jego komponenty, zatwierdź swój wybór i kliknij OK aby zapisać zmiany.

Po usunięciu niechcianych programów polecamy przeprowadzenie pełnego skanu systemu sprawdzonym i zaktualizowanym programem antyszpiegujacym i antywirusowym w celu upewnienia się że naszej maszynie nie grożą już programy spamujące, programy adware, malware i inne niechciane aplikacje, polecamy posłużeniem się programami z naszego działu download: Reimage, Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner, Plumbytes Anti-MalwareMalwarebytes Malwarebytes

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
SpeedUpMyComputer snapshot
SpeedUpMyComputer snapshot

O autorze

Julie Splinters
Julie Splinters - Specjalistka od usuwania oprogramowania malware

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-speedupmycomputer.html

Poradniki w innych językach