Skala niebezpieczeństwa:  
  (5/100)

SpeedMaxPc. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Ugnius Kiguolis - - | Rodzaj: Wirusy

SpeedMaxPc (znany także jako Speed Max Pc) jest programem, który jest prezentowany jako narzędzie do optymalizacji pracy komputery. Cytując jego twórców, program jest zaprojektowany dla przeciętnego użytkownika komputera i ma ułatwiać pracę i zwiększać produktywność i efekty wykonywanej pracy. Jednakże przyczyną dla jakiej zawarliśmy ten program w naszej bazie wirusów jest to że ten program, tak jak wiele innych z jego rodzaju jest to, że nie jest w stanie znaleźć największej ilości wirusów komputerowych i czasem zwraca błąd, który sam sobie stworzył. Śmiało możemy powiedzieć, że program nie był zbyt przydatny dla nas podczas małego testu na naszym komputerze parę dni temu. Oprócz tego program spowalnia działanie maszyny zamiast spowodować, aby praca na niej była wydajniejsza. Jeśli już zapłaciłeś za licencję dla programu SpeedMaxPc polecamy skontaktowanie się z jego właścicielem w celu odzyskania pieniędzy. Jednakże biorąc pod uwagę doświadczenia osób, które chciały odzyskać swoje pieniądze jest to niemalże niemożliwe.

Skąd Speed Max Pc może się znaleźć na moim komputerze?

Speed Max PC może być sciągnięty na komputer przez użytkownika. Jest on promowany przez reklamy tupu pop-up pojawiające się na bardzo wielu stronach. Nieważne, że większość reklam informuje o niesamowitych efektach pracy z takim programem. W rzeczywistości program jedynie spowalnia komputer zamiast przyspieszać jego działanie i zwiększać wydajność. Nie polecamy używania tego programu jeśli naprawdę chcemy usprawnić pracę komputera. Jednakże jest to oparte tylko na naszej personalnej opinii. Jeśli potrzebujesz pomocy z usunięciem SpeedMaxPc ze swojego komputera podążaj za tą instrukcją:

Jak usunąć Speed Max PC?

W celu usunięcia Speed Max PC zrób co następuje:

  1. Kliknij start, wybierz panel sterowania.

  2. Kliknij „Dodaj/Usuń programy”

  3. Wybierz Speed Max PC i wybierz odinstaluj/zmień

  4. Zatwierdź wybór, kliknij OK aby zapisać zmiany

Na końcu, po usunięciu wirusa zaleca się przeskanowanie systemu dobrym programem antywirusowym w celu upewnienia się że komputer jest wolny od wirusów i programów spowalniających pracę komputera i inne problemy, które nie zostały rozwiązane przez Speed Max PC. Zalecamy użycie programu antyszpiegowskiego o nazwie Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus albo Reimage.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia SpeedMaxPc zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania SpeedMaxPc. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
SpeedMaxPc snapshot
SpeedMaxPc snapshot

O autorze

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach