Usuń SpeedMaxPc

Instrukcja usuwania SpeedMaxPc

Czym jest SpeedMaxPc?

SpeedMaxPc (znany także jako Speed Max Pc) jest programem, który jest prezentowany jako narzędzie do optymalizacji pracy komputery. Cytując jego twórców, program jest zaprojektowany dla przeciętnego użytkownika komputera i ma ułatwiać pracę i zwiększać produktywność i efekty wykonywanej pracy. Jednakże przyczyną dla jakiej zawarliśmy ten program w naszej bazie wirusów jest to że ten program, tak jak wiele innych z jego rodzaju jest to, że nie jest w stanie znaleźć największej ilości wirusów komputerowych i czasem zwraca błąd, który sam sobie stworzył. Śmiało możemy powiedzieć, że program nie był zbyt przydatny dla nas podczas małego testu na naszym komputerze parę dni temu. Oprócz tego program spowalnia działanie maszyny zamiast spowodować, aby praca na niej była wydajniejsza. Jeśli już zapłaciłeś za licencję dla programu SpeedMaxPc polecamy skontaktowanie się z jego właścicielem w celu odzyskania pieniędzy. Jednakże biorąc pod uwagę doświadczenia osób, które chciały odzyskać swoje pieniądze jest to niemalże niemożliwe.

Skąd Speed Max Pc może się znaleźć na moim komputerze?

Speed Max PC może być sciągnięty na komputer przez użytkownika. Jest on promowany przez reklamy tupu pop-up pojawiające się na bardzo wielu stronach. Nieważne, że większość reklam informuje o niesamowitych efektach pracy z takim programem. W rzeczywistości program jedynie spowalnia komputer zamiast przyspieszać jego działanie i zwiększać wydajność. Nie polecamy używania tego programu jeśli naprawdę chcemy usprawnić pracę komputera. Jednakże jest to oparte tylko na naszej personalnej opinii. Jeśli potrzebujesz pomocy z usunięciem SpeedMaxPc ze swojego komputera podążaj za tą instrukcją:

Jak usunąć Speed Max PC?

W celu usunięcia Speed Max PC zrób co następuje:

  1. Kliknij start, wybierz panel sterowania.

  2. Kliknij „Dodaj/Usuń programy”

  3. Wybierz Speed Max PC i wybierz odinstaluj/zmień

  4. Zatwierdź wybór, kliknij OK aby zapisać zmiany

Na końcu, po usunięciu wirusa zaleca się przeskanowanie systemu dobrym programem antywirusowym w celu upewnienia się że komputer jest wolny od wirusów i programów spowalniających pracę komputera i inne problemy, które nie zostały rozwiązane przez Speed Max PC. Zalecamy użycie programu antyszpiegowskiego o nazwie SpyHunter 5Combo Cleaner albo FortectIntego.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach