Skala niebezpieczeństwa:  
  (98/100)

Usuń Smart Guard Protection

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Programy do Kradzieży

Smart Guard Protection jest niebezpieczną infekcją, która jest w stanie zinfiltrować twój komputer poprzez braki w jego systemie zabezpieczeń, czy też nieuwagę użytkownika. W większości przypadków o jakich słyszymy na co dzień infiltracja komputera przez złego wirusa to poważny problem dla użytkowników komputerów, jednym z powodów dlaczego tak jest może być niekończące się wyśweitlanie komunikatów oraz alarmów dotyczących niedawno odkrytych tak naprawdę nieistniejących wirusów. Uważaj! Te małe złośliwe programy robią wszystko żeby tylko wyglądać wiarygodnie: pokazuje jak sprawdzić komputer na obecność wirusów po czym zwraca logi o stanie komputera wraz z wykrytymi infekcjami. W rzeczywistości te programy są bardzo niebezpieczne podobnie do innych fałszywych programów antywirusowych: Antivirus Security Pro, Attentive Antivirus, System Doctor 2014, System Care Antivirus i wiele innych wirusów. Proszę trzymaj się z daleka od program Smart Guard Protection i jego podobnych ponieważ ten program nie ma w sobie nawet bazy antywirusowej. Stanowi poważne zagrożenie i powinien być usunięty z maszyny użytkownika tak szybko jak to tylko możliwe,

W jaki sposób aplikacja Smart Guard Protection może wtargnąć na mój komputer?

Smart Guard Protection może zostać ściągnięty na komputer podobnie jak każdy inny wirus. Jeżeli używasz na co dzień nielegalnych programów z podejrzanych źródeł, odwiedzasz nielegalne strony i ignorujesz to, że twoja przeglądarka nie zawsze prowadzi cię tam gdzie być chciał, możesz z łatwością ściągnąć na swój komputer podejrzany plik zawierający konia trojańskiego. Jak tylko dostanie się do komputera ściąga pliki powiązane z Smart Guard Protection i modyfikuje komputer tak, aby Smart Guard Protection uruchamiał się wraz z systemem. Jak tylko to się stanie rozpoczyna pokazywać fałszywe komunikaty i skany systemu, które w większości przypadków wyglądają w ten sposób:

Warning!
Network attack attempt detected. To keep the computer safe, the threat must be blocked.

Warning!
The site you are trying visit may harm your computer!
Your security setting level puts your computer at risk!
Activate Smart Guard Protection, and enable safe web surfing (recommended).Ignore warnings and visit that site in the current state (not recommended).

Proszę trzymać się z daleka od tego zagrożenia, jest ono wyjątkowo złośliwe. Jeżeli ulegniesz i zgodzisz się i zapłacisz za licencję tego oprogramowania może zostać narażony nie tylko na utratę pieniędzy. Możesz także udostępnić dane swojej karty kredytowej szerszej grupie ludzi, a także inne prywatne informacje, którymi z pewnością byś się nie dzielił. Proszę nie zostawiaj Smart Guard Protection na swoim komputerze i usuń go tak szybko jak to tylko możliwe.

W jaki sposób mogę skutecznie usunąć program Smart Guard Protection?

Jeżeli twój komputer ostał zainfekowany programem Smart Guard Protection powinieneś niemalże natychmiast zeskanować go jednym ze sprawdzonych i zaktualizowanych programów takich jak SpyHunter 5Combo Cleaner, Reimage Reimage Cleaner Intego albo też innymi znamymi tobie o potwierdzonej skuteczności. Jak skończysz skan systemu powinieneś usunąć wszystkie podejrzane pliki które zostały złapane przez te programy. Jeżeli nie możesz uruchomić tych programów podążaj za tą instrukcją:

1. Zresetuj swój komputer do trybu awaryjnego. W tym celu po prostu wciśnij mały przycisk na stacji dysków odpowiedzialny za reset i jak tylko system zaczie się ładować (boot) zacznij wciskać nieprzerwanie F8.
2. Zaloguj się na to samo hasło, którego zawsze używasz w normalnym trybie.
3. Teraz otwórz przeglądarkę Internet Explorer, postaraj się uruchomić ją jako administrator, w tym celu kliknij na ikonkę prawym przyciskiem myszy i wybierz ‚uruchom jako adminstrator’ po czym wpisz swoje hasło o ile jest to wymagane.
4. Przejdź do tego adresu w swojej przeglądarce internetowej: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe i ściągnij ten program na swój komputer. Uruchom go aby pozbyć się wszystkich złośliwych działających procesów i usunąć stamtąd pliki powiąane z Smart Guard Protection.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Smart Guard Protection snapshot
Smart Guard Protection snapshot

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-smart-guard-protection.html

Poradniki w innych językach


  1. Gosc pisze:
    2 lutego, 2014 at 9:55 pm

    Gdy wlaczam tryb awaryjny, smart guard protection
    automatycznie go wylacza, co robic?

Twoja opinia na temat: Smart Guard Protection