Skala niebezpieczeństwa:  
  (82/100)

S.M.A.R.T. Repair. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Programy do Kradzieży

S.M.A.R.T. Repait podobnie jak Data Recovery jest fałszywym narzędziem mającym służyć do optymalizacji system I mającym przekonać użytkowników że mają niezliczoną ilość wirusów na swoich komputerach. Powinieneś się przekonać że to wszystko służy tylko w jednym celu – przekonanie użytkownika do wykupienia licencji programu S.M.A.R.T. Repair która obiecuje że jest w stanie naprawić niemalże każde zło na komputerze. Mimo tego że wygląda na sprawdzony i stabilny program powinieneś pamiętać że jest to program który rząda pieniędzy za swój „super” serwis i wkurza użytkownika od samego pojawienia się na komputerze. S.M.A.R.T. Repair Data Recovery znajduje zastosowanie w przepuszczaniu dużych ilości wirusów do komputera użytkownika w celu zarobienia jak największych pieniędzy. W celu zabezpieczenia się przed takimi szkodnikami eksperci polecają zainstalowanie sprawdzonego programu antyszpiegującego oraz antywirusowego. Dodatkowo zaleca się używanie ich do usunięcia wirusa S.M.A.R.T. Repair Data Recovery z twojego komputera zanim zrobi coś nieodpowiedzialnego.

S.M.A.R.T. Repair jest całkiem groźnym, złośliwym programem który jest rozpowszechniany za pomocą trojanów. Oznacza to tyle że program samodzielnie isntaluje się w systemie bez żadnych notyfikacji czy pozwolenia użytkownika, dodatkowo ustawia się do startu razem z systemem operacyjnym. Jest to związane z podmienianiem wpisów w rejestrze. Jeżeli przeanalizować jego dodatkową aktywność możemy z łatwością znaleźć komunikaty o kontynuującym wyświetlaniem błędów i alertów. Informuje to użytkownika o błędach na dysku twardym. Program S.M.A.R.T. Repair stara się wyglądać jak standardowy program służący do defragmentacji, wyświetla komunikaty i ostrzeżenia podobne do tych:

Hard Drive Boot Sector Reading Error
During I/O system initialization, the boot device driver might have failed to initialize the boot device. File system initialization might have failed because it did not recognize the data on boot device.

System blocks were not found
This is most likely occurred because of hard disk failure.
This may also lead to a potential loss of data.

Pozostawianie tego programu w systemie to dość duży błąd ponieważ S.M.A.R.T. Repair jest w stanie sparaliżować pracę systemu i prowadzi do nieustannej aktywności reklam popup. Dodatkowo zostaniesz także narażony na nieustanne wyświetlanie raportów zawirusowania komputera i kuszony na zakup płatnej wersji. Jeżeli otrzymujesz potwarzające się komunikaty od tego programu uważaj, ponieważ twoja anonimowość może zostać naruszona. Tak więc zamiast narażać się na utratę danych oraz pieniędzy za sprawą wirusa S.M.A.R.T. Repair powinieneś go usunąć tak szybko jak to tylko możliwe. W tym celu należy przeprowadzić pełny skan systemu sprawdzonym oraz zaktualizowanym do najnowszej wersji programem antywirusowym, w tym celu polecamy użycie SpyHunter lub STOPzilla lub też Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security.

2. Jeżeli nie jesteś w stanie uruchomić programu antyszpiegującego wpisz ten fałszywy kod aktywacyjny aby program myślał że zakupiłeś pełną wersję. 08869246386344953972969146034087 następnie zaleca się przeprowadzenie pełnego skanu systemu

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia S.M.A.R.T. Repair zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania S.M.A.R.T. Repair. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa S.M.A.R.T. Repair (2013-12-17)
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa S.M.A.R.T. Repair (2013-12-17)

S.M.A.R.T. Repair ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
[random].exe

Usuń wpisy rejestru:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main "Use FormSuggest" = 'Yes'
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings "CertificateRevocation" = '0'
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings "WarnonBadCertRecving" = '0'
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\ActiveDesktop "NoChangingWallPaper" = '1'
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Associations "LowRiskFileTypes" = '/{hq:/s`s:/ogn:/uyu:/dyd:/c`u:/bnl:/ble:/sdf:/lrh:/iul:/iulm:/fhg:/clq:/kqf:/`wh:/lqf:/lqdf:/lnw:/lq2:/l2t:/v`w:/rbs:'
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Attachments "SaveZoneInformation" = '1'
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer "NoDesktop" = '1'
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System "DisableTaskMgr" = '1'
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run ".exe"
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run ""
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\system "DisableTaskMgr" = '1'
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Download "CheckExeSignatures" = 'no'
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced "Hidden" = '0'
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced "ShowSuperHidden" = '0'

Skasuj pliki:
%LocalAppData%\
%LocalAppData%\.exe
%LocalAppData%\~
%LocalAppData%\~
%StartMenu%\Programs\Data Recovery\
%StartMenu%\Programs\Data Recovery\Data Recovery.lnk
%StartMenu%\Programs\Data Recovery\Uninstall Data Recovery.lnk
%Temp%\smtmp\
%Temp%\smtmp\1
%Temp%\smtmp\1
%Temp%\smtmp\2
%Temp%\smtmp\3
%Temp%\smtmp\4
%UserProfile%\Desktop\Data Recovery.lnk

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-s-m-a-r-t--repair.html

Poradniki w innych językach