Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń reklamy TechSnab (Poradnik usuwania)

stworzone przez Julie Splinters - - | Rodzaj: Adware

Najwazniejsze informacje na temat wirusa TechSnab:

Jezeli jeszcze nie poznales wirusa TechSnab to powinienes czuc sie szczesliwy. Aplikacja zostala przez nas zakwalifikowana jako agresywny program, ktory promuje podejrzane domeny i strony internetowe. Dlatgo tez moze on bombardowac cie bardzo duza iloscia reklam, kuponow i innych komercyjnych ofert wypelniajac je linkami do obcych programow. Inna nazwa oprogramowania jest TechSnab chrome launcher. Program dolacza sie jako plugin do twojej przegladarki i rozpoczyna wyswietlanie sponsorowanych reklam. Ze wzgledu na to karygodne zachowanie predkosc twojego komputera moze gwaltownie spasc. Jest to jeden z powodow dla ktorych polecamy usuniecie tego programu tak szybko jak tylko znajdziesz go na swoim komputerze. Jednakze bedziesz potrzebowal do tego dosc silnego narzedzia. Przemysl skorzystanie z oprogramowania SoyHunter

Powszechnie wiadomo ze TechSnab Ltd jest spolka odpowiedzialna za dzialanie tego oprogramowania adware, która to ma swoja siedzibe na Białorusi. Specjalnosci z zakresu IT podejrzewaja ze firma ktora odpowiada za te aplikacje wypuscila szereg podobnych rozniacych sie tylko nazwa. Pamietaj o tym ze mozesz zostac jednym z ich klientow nawet o tym nie wiedzac. Jak? Mozesz zainstalowac oprogramowanie adware TechSnab lub tez inny potencjalnie niechciany program jezeli tylko sciagniesz ten program na swoj komputer. Jednakze po jakims czasie z pewnsocia zauwazysz jego aktywnosc w zakresie generowania reklam. Co wiecej TechSnab moze zastapic komercyjne oferty generowane przez platformy marketingowe. W rezultacie jezeli jestes pasjonatem zakupow to tego typu oprogramowanie wcale nie musi ci sie przysluzyc. Dodatkowo program jest dosc problematyczny ze wzgledu na jego sklonnosci do przekierowania uzytkownika, ktore dosc czesto sa wywolywane wlasnei przez reklamy. Chcemy cie ostrzec ze mozesz znalezc sie nie tylko na stronie danego produktu, ale takze na stronie zawierajacej duze ilosci wirusow. Innym zachowaniem tego oprogramowania jest sprowadzanie duzej ilsoci zlosliwego oprogramowania takiego jak trojany, robaki przegladarkowe czy tez nawet oprogramowanie ransomware. Jezeli twoj komputer zostanie nimi zarazony bedzie wymagal specjalistyczej opieki w zakresie walki z oprogramowaniem wirusowym.

The picture displaying TechSnab ads

Dodatkowo powinienes obawiac sie reklam TechSnab ktore moga ci oferowac aktualizacje istniejacych aplikacji na twoim komputerze. Oprogramowanie adware moze cie przekierowywac na strony ktore oferuje zlosliwe aktualizacje popularnych programow, takich jak na przyklad oprogramowanie Java, ktore jest dosc czestym celem dla oszustow, ktorzy dolaczaja niechciane aplikacje do popularnych plikow. Mowiac innymi slowy powinienes pobierac aktualizacje jak i same programy tylko z oficjalnych stron, niz z nieznanych zakatkow internetu. Jezeli masz jakies podejrzenia zawsze mozesz usunac niechciane aplikacje czy tez podejrzane programy z twojego komputera. Tak czy inaczej powinienes przeprowadzic proces usuwania TechSnab celem zabezpieczenia twojego komputera przed dalszym atakiem ze strony wirusow.

W jaki sposób TechSnab moze przeniknac do mojego komputera?

Najczesciej potencjalnie niechciane oprogramowanie takie jak wirus TechSnab moze rozpowszechniac sie dzieki technice bundling. Mowiac innymi slowy oprogramowanie moze przeniknac do komputera uzytkownika razem z darmowym oprogramowaniem. Moze przeniknac do komputera razem z kreatorami plikow pdf, konwerterami plikow audio, manadzerami pobierania plikow i innymi aplikacjami. Jezeli ostatnio sciagnales je na swoj komputer to powinienes poszukac zalacznika TechSnab, ktory z pewnoscia znajdzie droge do twojego systemu. Z tego powodu oferujemy ci alternatywna droge do instalacji aplikacji na twoim komputerze. Dobrze bedzie jezeli skorzystasz z opcji instalacji zaawansowanej czy tez instalacji zaawansowanej czy tez instalacji uzytkownika i odznaczysz niechciane aplikacje. Dodatkowo polecamy ci niekorzystanie z opcji instalacji standardowej/podstawowej czy tez ogolnej. Na koncu doradzamy troche uwagi przed wlaczeniem jakiegokolwiek instalatora jakiejkolwiek aplikacji.

Techniki usuwania oprogramowania TechSnab

Istnieja dwie rozne drogi usuwania wirusa TechSnab. Mozesz odinstalowac go manualnie lub tez automatycznie. Jezeli jestes doswiadczonym uzytkownikiem mozesz dosc latwo usunac tego intruza manualnie. Ponizej podajemy pelny poradnik usuwania tego oprogramowania aby ulatwic ci walke z tym oprogramowaniem. Jednakze jezeli czujesz ze nie podolasz temu zadaniu zawsze mozesz skorzystac z opcji usuwania automatycznego. Idac ta droga uzyskasz ten sam efekt w mozliwie efektywny sposob – wszystko co potrzebujesz to program antyszpiegujacy, rozpoczecie skanowania systemu a takze usuniecie oprogramowania z pomcao tylko jednego klikniecia. Na koncu powinienes pamietac o tym ze oprogramowanie antyszpiegujace zapewnia ochrone w czasie rzeczywistym, co ulawia zapewnienei bezpieczenstwa podczas serfowania w internecie.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania reklam TechSnab:

Usuń TechSnab z rodziny systemu Windows

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj TechSnab oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj TechSnab lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń TechSnab z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimTechSnab czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń TechSnab z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj TechSnab oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania TechSnab. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usun reklamy TechSnab z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to TechSnab powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń TechSnab z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz TechSnab oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie TechSnab. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń TechSnab z Google Chrome

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz TechSnab oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie TechSnab. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń TechSnab z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj TechSnab i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania TechSnab. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Julie Splinters
Julie Splinters - Specjalistka od usuwania oprogramowania malware

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-techsnab-ads.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: TechSnab ads