Usuń RegGenie

Instrukcja usuwania RegGenie

Czym jest RegGenie?

RegGenie jest złośliwym programem, który jest rozprzestrzaniany w internecie jako program do czyszczenia rejestru. Jeżeli plik zdoła wedrzeć się do systemu rozpoczyna pokazywanie niezliczonej ilości reklam stara się przez to przekonać użytkownika, że jest jedynym słusznym rozwiązaniem jeżeli chodzi o czyszczenie rejestru. W nawiązaniu do naszych ekspertów ten program ten wyświetla przekłamane skany systemu które tylko w założeniu są prawdziwe i wiarygodne. Jednakże dość dziwne jest to, że program wyświetla te same błędy na każdym komputerze. Po przetestowaniu RegGenie na naszych komputerach, odkryliśmy, że program wyświetla informacje niepotrzebnych plikach w rejestrze, które nie mają w zasadzie wpływu na szybkość działania komputera. Tak więc jeżeli zauważysz wiadomości od Reggenie na swoim komputerze powinieneś przede wszystkim zignorować go i nie płacić za jego licencję. W innym przypadku tylko stracisz pieniądze.

W jaki sposób RegGenie może zinfiltrować mój komputer?

RegGenie jest w większości przypadków rozprzestrzeniany tak jak każdy inny potencjalnie niechciany program. Jeżeli chcesz uniknąć spotkania z nim powinieneś postarać się ignorować jego reklamy oferujące darmowe sprawdzanie komputera. W większości przypadków jeżeli klikniesz taki komunikat prowadzący do wersji trial jakiegoś programu typu RegGenie lub podobnej aplikacji może to być równoważne z jego ściągnięciem. Jak tylko program dostanie się do komputera to modyfikuje ustawienia systemu i zaczyna wyświetlać reklamy. Jeżeli zauważysz RegGenie i jego report dotyczący setki różnych błędów polecamy jego zignorowanie ponieważ jedyne czemu służą to wykreowanie potrzeby zakupu licencjonowanej wersji oprogramowania. Powinieneś także odinstalować jego wersje trial z systemu.

W jaki sposób skutecznie usunąć RegGenie?

Jeżeli chcesz usunąć RegGenie ze swojego komputera podążaj zgodnie z tą instrukcją:

  1. Wejdź w Start -> Panel Sterowania -> Programy (menu dodaj / usuń programy) -> Odinstaluj program
  2. Tutaj poszukaj RegGenie i innych nieznanych programów, wybierz menu odinstaluj / zmień
  3. Kliknij OK aby zapisać zmiany.

Jeżeli nei uda ci się pozbyć tych denerwujących komunikatów powinieneś przeprowadzić pełny skan systemu programem FortectIntego lub też SpyHunter 5Combo Cleaner.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach