Skala niebezpieczeństwa:  
  (46/100)

RegGenie. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Malware

RegGenie jest złośliwym programem, który jest rozprzestrzaniany w internecie jako program do czyszczenia rejestru. Jeżeli plik zdoła wedrzeć się do systemu rozpoczyna pokazywanie niezliczonej ilości reklam stara się przez to przekonać użytkownika, że jest jedynym słusznym rozwiązaniem jeżeli chodzi o czyszczenie rejestru. W nawiązaniu do naszych ekspertów ten program ten wyświetla przekłamane skany systemu które tylko w założeniu są prawdziwe i wiarygodne. Jednakże dość dziwne jest to, że program wyświetla te same błędy na każdym komputerze. Po przetestowaniu RegGenie na naszych komputerach, odkryliśmy, że program wyświetla informacje niepotrzebnych plikach w rejestrze, które nie mają w zasadzie wpływu na szybkość działania komputera. Tak więc jeżeli zauważysz wiadomości od Reggenie na swoim komputerze powinieneś przede wszystkim zignorować go i nie płacić za jego licencję. W innym przypadku tylko stracisz pieniądze.

W jaki sposób RegGenie może zinfiltrować mój komputer?

RegGenie jest w większości przypadków rozprzestrzeniany tak jak każdy inny potencjalnie niechciany program. Jeżeli chcesz uniknąć spotkania z nim powinieneś postarać się ignorować jego reklamy oferujące darmowe sprawdzanie komputera. W większości przypadków jeżeli klikniesz taki komunikat prowadzący do wersji trial jakiegoś programu typu RegGenie lub podobnej aplikacji może to być równoważne z jego ściągnięciem. Jak tylko program dostanie się do komputera to modyfikuje ustawienia systemu i zaczyna wyświetlać reklamy. Jeżeli zauważysz RegGenie i jego report dotyczący setki różnych błędów polecamy jego zignorowanie ponieważ jedyne czemu służą to wykreowanie potrzeby zakupu licencjonowanej wersji oprogramowania. Powinieneś także odinstalować jego wersje trial z systemu.

W jaki sposób skutecznie usunąć RegGenie?

Jeżeli chcesz usunąć RegGenie ze swojego komputera podążaj zgodnie z tą instrukcją:

  1. Wejdź w Start -> Panel Sterowania -> Programy (menu dodaj / usuń programy) -> Odinstaluj program
  2. Tutaj poszukaj RegGenie i innych nieznanych programów, wybierz menu odinstaluj / zmień
  3. Kliknij OK aby zapisać zmiany.

Jeżeli nei uda ci się pozbyć tych denerwujących komunikatów powinieneś przeprowadzić pełny skan systemu programem Reimage lub też Malwarebytes Malwarebytes.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia RegGenie zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania RegGenie. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
RegGenie snapshot
RegGenie snapshotRegGenie snapshot

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-reggenie.html

Poradniki w innych językach