Skala niebezpieczeństwa:  
  (46/100)

Usuń RegGenie

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Malware

RegGenie jest złośliwym programem, który jest rozprzestrzaniany w internecie jako program do czyszczenia rejestru. Jeżeli plik zdoła wedrzeć się do systemu rozpoczyna pokazywanie niezliczonej ilości reklam stara się przez to przekonać użytkownika, że jest jedynym słusznym rozwiązaniem jeżeli chodzi o czyszczenie rejestru. W nawiązaniu do naszych ekspertów ten program ten wyświetla przekłamane skany systemu które tylko w założeniu są prawdziwe i wiarygodne. Jednakże dość dziwne jest to, że program wyświetla te same błędy na każdym komputerze. Po przetestowaniu RegGenie na naszych komputerach, odkryliśmy, że program wyświetla informacje niepotrzebnych plikach w rejestrze, które nie mają w zasadzie wpływu na szybkość działania komputera. Tak więc jeżeli zauważysz wiadomości od Reggenie na swoim komputerze powinieneś przede wszystkim zignorować go i nie płacić za jego licencję. W innym przypadku tylko stracisz pieniądze.

W jaki sposób RegGenie może zinfiltrować mój komputer?

RegGenie jest w większości przypadków rozprzestrzeniany tak jak każdy inny potencjalnie niechciany program. Jeżeli chcesz uniknąć spotkania z nim powinieneś postarać się ignorować jego reklamy oferujące darmowe sprawdzanie komputera. W większości przypadków jeżeli klikniesz taki komunikat prowadzący do wersji trial jakiegoś programu typu RegGenie lub podobnej aplikacji może to być równoważne z jego ściągnięciem. Jak tylko program dostanie się do komputera to modyfikuje ustawienia systemu i zaczyna wyświetlać reklamy. Jeżeli zauważysz RegGenie i jego report dotyczący setki różnych błędów polecamy jego zignorowanie ponieważ jedyne czemu służą to wykreowanie potrzeby zakupu licencjonowanej wersji oprogramowania. Powinieneś także odinstalować jego wersje trial z systemu.

W jaki sposób skutecznie usunąć RegGenie?

Jeżeli chcesz usunąć RegGenie ze swojego komputera podążaj zgodnie z tą instrukcją:

  1. Wejdź w Start -> Panel Sterowania -> Programy (menu dodaj / usuń programy) -> Odinstaluj program
  2. Tutaj poszukaj RegGenie i innych nieznanych programów, wybierz menu odinstaluj / zmień
  3. Kliknij OK aby zapisać zmiany.

Jeżeli nei uda ci się pozbyć tych denerwujących komunikatów powinieneś przeprowadzić pełny skan systemu programem Reimage Reimage Cleaner lub też SpyHunter 5Combo Cleaner.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage Cleaner Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Reimage Cleaner, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Reimage Cleaner posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Reimage Cleaner oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage Cleaner, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
RegGenie snapshot
RegGenie snapshotRegGenie snapshot

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-reggenie.html

Poradniki w innych językach