Skala niebezpieczeństwa:  
  (18/100)

Usuń RegClean Pro

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Malware

Czy RegClean Pro jest wirusem?

Nie, RegClean Pro nie jest wirusem. Jest SPRAWDZONYM programem służącym do czyszczenia rejestru stworzonym przez firmę Sysweak. Ten program jest stworzony do usuwania błędów w systemie które zostały wykryte. Jednakże wielu użytkowników Internetu zastanawiało się czy ufać temu programowi, a także jego powiązania z wirusami. Połączenie tych wahań z wyświetlaniem błędów w dysku twardym jakie znalazł ten wirus i charakterystyczne dla wirusów – usuwanie tylko ich części i domaganie się zakupienia pełnej wersji programu w celu usunięcia reszty. Należy pamiętać że żaden program nie jest pisany charytatywnie i za swoją pracę należy się wynagrodzenie programistom piszącym RegClean Pro. RegClean Pro jest najczęściej reklamowany w reklamach na stronach oferując się jako damrowy odkurzacz do czyszczenia rejestru. Po ściągnięciu programu robi on skan rejestru i zwraca raport o jego stanie, denerwujące może okazać się to, że robi tak niemal za każdym razem po resecie systemu.

Jak możesz się dowiedzieć z naszego testu RegClean Pro jest sprawdzoną aplikacją, jednakże nie zalecamy używania jej. Po przeprowadzeniu krótkich testów okazało się że zostawia w systemie niewykryte błędy i zwraca nieistotne błędy. Jeżeli już pobrałeś płatną wersję, jego autorzy oferują gwarancję odzyskania pieniędzy jeżeli program nie przypanie nam do gustu.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
RegClean Pro snapshot
RegClean Pro snapshot

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-regclean-pro.html
Poradniki w innych językach

 1. kocjan pisze:
  23 października, 2013 at 8:31 pm

  nie bylem zadowolony z produktu Rego Clean Pro delatego rezygnuje po paru dniach

 2. fd pisze:
  8 grudnia, 2013 at 4:34 pm

  ten program powoduje, że system zwalnia i komputer działa o wiele wolniej – tak jak szklarz który bije w okolicy szyby, żeby mieć robotę.
  świństwo a nie program, wg mnie to wirus, powinniście otwarcie napisać że to wirus a nie „sprawdozny” program!

 3. deg pisze:
  4 stycznia, 2014 at 11:26 am

  co za świństwo, w żaden sposób nie mogę go od instalować !! wpycha się na każdą stronę ,nie pobierałem wersji płatnej to wirus i to paskudny

 4. boz pisze:
  5 stycznia, 2014 at 4:17 pm

  co to za gówno komputer działami tak wolno ze wogóle i nie da sie tego usunąć gówna!

 5. boz pisze:
  5 stycznia, 2014 at 4:18 pm

  nie da sie tego usunąc

 6. Wald pisze:
  17 stycznia, 2014 at 8:22 pm

  To jest wirus. Okienko wyskakuje uporczywie wielokrotnie, nie można tego zamknąć ani usunąć. Nawet gdyby działał zgodnie z obietnicą w nim zawartą nie odważyłbym się go wykorzystać. Tak się nie zachęca do korzystania z aplikacji! !

 7. omg pisze:
  17 stycznia, 2014 at 9:02 pm

  ja pierr co za gowno . co mam z tym zrobić LUDZIE NIE INSTALUJCIE TEGO WASZ KOMPUTER ZOSTANIE ROZWALONY NA MAKSA, TO MUSI BYĆ WIRUS!!!!!!!!!!!1

 8. rel pisze:
  20 stycznia, 2014 at 6:58 pm

  zgadzam sie w 100% ze wszystkimi komentujacymi!!!! Microsoft, zrob cos, bos nam zapaskudzil komputery!!!!!

 9. Mysza pisze:
  23 stycznia, 2014 at 11:40 am

  nie chcem tego programu w swoim komputerze

 10. Paweł pisze:
  24 stycznia, 2014 at 6:08 pm

  raz przeskanował mi kompa i od razu zaczął się upominać o kasę za dalsze usługi!!! i zawalił mi kompa…!!!

 11. Regan63 pisze:
  25 stycznia, 2014 at 10:34 am

  Faktycznie poprzednicy mają rację ,od kiedy zainstalowałem ten program laptop chodzi jak żółw a co gorsza nie mogę go odinstalować ,podzielam opinię że to jakiś szajs lub być może program do szpiegowania

 12. paula pisze:
  5 lutego, 2014 at 6:40 pm

  Kto wie jak usunąć to dziadostwo??!!!

 13. as pisze:
  7 lutego, 2014 at 3:05 pm

  Jest taki program „Revo Uninstaller” – w wersji po polsku. Po zainstalowaniu wymiata/odinstalowuje wszystkie programy, szczególnie w trybie „łowcy” wykrywa wszelkie „śmieci” i inne pozostałości po programach .

 14. Jan Grafender pisze:
  8 lutego, 2014 at 10:50 pm

  Reg Clean Pro jest wirusem . Powiadomilem o tym Firmę Micosoft.Jeżeli czegoś z tym złośliwym oprogramowaniem nie zrobią
  to znaczy,ze być może, sami są z tym związaniani.Reg Clean Pro zresztą powoluje się na wspołpracę z Microsotem.
  Co najmniej zagadkowe jest ciagłe istnnniene Reg Clean Pro, pomimo tak powszechnych negatywnych opinii
  Traci się wszelkie zaufanie,że internet zachowuje prywatnośc użytkowników.
  Proszę a nawet blagam Microsoft uwolnijcie nas od tego nieszczęscia!

 15. albert pisze:
  9 lutego, 2014 at 11:42 pm

  nie instalowac naciaga na kase !

 16. NIE HAKER NIE INFORMATYK pisze:
  12 lutego, 2014 at 11:17 pm

  DOBRZE WAM RADZE NIE INSATLUJCIE TEGO PROGRAMU BO WKURZA NIE MIŁOSIERNIE CHCE MI ROBIĆ SKAN PRZY KARZDYM WŁĄCZENIU KOMPUTERA WCHODZE W PANEL STEOWANIA KLIKAM ODINSTALUJ PROGRAM ZNAJDUJE REG CLAN PRO (ŻLE NAPISAŁEM) KLIKAM ODINSTALUJ WYSKAKUJE OKIENKO CZY CHCE KUPIC NOWĄ WERSIE A PO LEWEJ STRONIE NIE WYBIERAM PEŁNĄ DEZINSTALACIE KLIKAM W TO I NIC SIE NIE DZIEJ E OKIENKO ZNKA WCHODZE NA PULPI WYRZUCAM SKRÓT REGCLAN PRO WYŁĄNACZAM KOMPUTER ŁĄNCZAM I ZNOWU NA PULPICIE SKRÓT REGCLAN PRO I ZNOWU SKANOWANIE
  CO MAM Z TYM ZROBIĆ ? POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 17. kanonier pisze:
  18 lutego, 2014 at 3:45 pm

  malware-anty usunal mi reg pro

 18. Darii pisze:
  25 lutego, 2014 at 1:18 pm

  Kto napisał ze nie mozna odinstalowac jest w błędzie , bez problemu usówa sie ten program prubną wersje jak pełną .

 19. ziutek pisze:
  13 marca, 2014 at 8:55 am

  Dziwnie jednogłośne są te „komentarze” alias „opinie” (a raczej czarny PR) – program co prawda w wersji testowej jedynie „czesze” system i rejestr – potem można np. usunąć tylko 15 z wykrytych błędów… zaskoczenie, ale ok – w końcu „Pro” jest wersja płatną; w wersji pełnej – bez zarzutu – wiele osób pisze, że zwalnia komputer… 🙂 widocznie są tacy niecierpliwi, że nie potrafią porzucić serfowania po sieci czy gry na czas diagnostyki systemu/rejestru… pytanie czy np. podczas defragmentacji dysku twardego też „spowalnia im kompa” 🙂 – w trakcie pracy takich programów po prostu nie odpala się innych aplikacji, ot i wszystko; czy program RegCleanPro jest „dokładny”? to zależy od punktu widzenia – stary bezpłatny RegCleaner nie wykrywa tylu błędów w rejestrze ale za to RegCleanPro wykrywa je po dopiero dokonanym „czesaniu” (nie w rejestrze ale w ActiveX i Com), poza tym posiada funkcję „defragmentacji rejestru” (komp zauważalnie przyspieszył po tym zabiegu) i tworzenia kopii rejestru; co do „wyskakiwania” okienka programu po restarcie – wystarczy zmienić opcje w zakładce „Harmonogram” i po kłopocie 🙂 (swoją drogą to poziom przedszkola w obsłudze komputera więc dziwią mnie odnoszące się do tego „problemu” komentarze); program można odinstalować bez problemu – jakoś kurczowo się nie trzyma dysku i nie chowa 🙂

 20. matt pisze:
  22 marca, 2014 at 9:42 am

  Dziadostwo , odrazu po zainstalowaniu kopmuter zaczyna wolniej chodzić i w dodatku blokuje internet !

 21. Yuuta pisze:
  25 marca, 2014 at 7:17 pm

  Ale kłamstwa wypisujecie. Od kad mam ten program juz w pełnej płatnej wersji wszystko chodzi jak nalezy a i jeszczelepiej. Wyskakiwanie przy każdym włączeniu można zmienić w zakładce harmonogramu. Wtedy uruchamia sie go tylko w razie potrzeby. Odinstalowanie to też zaden kłopot. Podejżane moze wydawać się to, ze wskakuje nam z innymi pobieranymi reklamami. to chwyt reklamowy nic innego. Żaden wirus >.>

 22. eryko18 pisze:
  3 kwietnia, 2014 at 10:40 am

  Nwm, o co wam chodzi. Ja to usunolem przez panel sterownia…

 23. Blooczek pisze:
  3 kwietnia, 2014 at 2:11 pm

  Mam pełną wersje i uważam że jest spoko , komputer działa szybciej. Skanowanie trwa max. 1 min. nie widze problemu z „wolniejszym chodzeniem”. Działa szybciej C:.

 24. maruda pisze:
  4 kwietnia, 2014 at 9:28 am

  Dobrze, że są te komentarze, bo już miałam kupić pełną wersję… :((( Ale odinstalować mi się udało 🙂

 25. Ziuta pisze:
  3 maja, 2014 at 1:52 pm

  To wyskakiwanie przy każdym uruchomieniu a zwłaszcza te „jakby wymyślone” blędy systemu i zmuszanie do zakupu jest jawna próbą wydojenia.
  Rozumiem że free nie musi dawać pełnej obsługi wszystkich funkcji, ale wyobraźmy sobie WORD STARTERA gdzie tylko można wpisać 15 wyrazów potem trzeba kupić pełną wersję.;) albo samochóddostajemy do jazdy testowej tyle, że po 2 metrach staje bo trzeba zatankować, uzupełnić olej, wymienić akumulator i poduszki powietrzne (oczywiście zawrócić nie można -ten program nie pozwala zwyczajnie być zamknięty -trzeba menadżerem zadań)

 26. Kombinator-Z pisze:
  22 maja, 2014 at 1:13 pm

  Witam .Wcześniejsze wersje RCP wtranżalały się tylko w autostart , obecnie należy ich szukać w zaplanowanych zadaniach ( aktywacja przy każdym logowaniu ) . Program był dobry -KIEDYŚ , teraz jest b. niedokładny . Do deinstalacji , osobiście , polecam ” Uninstaller 3 ” prod . IObit – bezpłatny ( uważam go za poważną konkurencję dla REVO ) .

 27. kasiopeja pisze:
  30 sierpnia, 2014 at 12:28 pm

  a ja używam RegClean Pro v 6.21 (zarejestrowana wersja z serialem
  pobranym z netu) od ponad pół roku i wszystko śmiga i jest ok. Program
  skanowałem przy pomocy skanerów online (nie pamiętam teraz adresu ale na
  takiej stronie gdzie jest w sumie ok 20-30 antywirów) i żaden nie
  pokazał że to wirus. Sam program nie uruchama się przy starcie systemu i
  nie wyskakują reklamy. Czyści dobrze rejestr i robi kopię kiedy tylko
  mam życzenie. Sam bez mojej zgody nic nie robi. Ja ten program polecam.

Twoja opinia na temat: RegClean Pro