Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń zmianę ustawień generowaną przez Viceice.com

stworzone przez Gabriel E. Hall - - | Rodzaj: Dodatki do przeglądarek

W jaki sposób mogę usunąć wiursa Viceice.com?

Jeżeli nieustannie od dłuższego czasu męczy cię pytanie ” w jaki sposób mogę usunąć wirusa Viceice.com” to powinieneś wiedzieć że masz do czynienia z robakiem przeglądarkowym. W nawiązaniu do ekspertów portalu UsunWirusa.pl tego typu wyszukiwarka jest z całą pewnością złośliwym oprogramowaniem. Jednakze wyglada na to ze moze ona sledzic to co robisz na komputerze i nastepnie sprzedac tego typu informacje dalej abys widzial reklamy dopasowane do tego czego szukasz. Jak tylko wirus przeniknie do systemu, Viceice.com moze zaczac sledzic strony ktore przegladasz, to czego szukasz takze moze stac sie obiektem pozadania. Oprocz tego program jest szczegolnie zainteresowany twoim adresem email. Uwazaj poniewaz nie powinienes ujawniac swojego adresu email podejrzanym podmiotom. Moze sie wydawac ze informacje, które ujawniasz nie są personalne, jednakze moze to prowadzic do zwiekszonej ilosci wiadomosci (tak zwany spam). Jezeli nie podoba ci sie pomysl sledzenia cie, powinienes usunc oprogramowanie Viceice.com z twojego komputera. Mozesz pozbyc sie go z pomoca manualnego lub tez automatycznego usuwania.

Dodatkowo udało się nam ustalić że tego typu wyszukiwarka rozpowszechnia się w formie oprogramowania freeware jako dodatkowy program. Uważaj, ponieważ w większości okazji jest to główny powód dla którego tak wielu uzytkownik pobiera tego typu niechciane dodatki. Zaraz po tym jak Viceice.com przedostanie się do twojego komputera moze pozostawic w nim swoj dodatek do przegladarki, który moze zmieniac wpisy w rejestrze a takze ustawic sie jako twoja strona startowa czy tez domyslna wyszukiwarka. Nie brzmi to podejrzanie? W rezultacie zaraz po tym jak twoja przegladarka zostanie opanowana mozesz zaczac widziec zmodyfikowane wyniki wyszukiwania, które beda starac sie przypodobac twoim zainteresowaniom celem zwiekszenia klikalnosci reklam bez twojej wiedzy. Niestety nie jest to koniec. Mimo tego ze wyszukiwarki takie jak Viceice.com dosc czesto korzystaja z AdSense – aplikacja firmy Google stworzona z mysla wyswietlania reklam. To powszechnie nam wiadomo, że tego typu reklamy mogą także generować przekierowania na podejrzane strony z obietnicą aktualizacji oprogramowania na twoim komputerze. Sprawdź swój komputer za darmo, weź udział w badaniu, sprawdź prędkość swojego komputera – to tylko niektóre hasła zachęcające na wejście na stronę cyber oszustów. Jezeli chcesz pozostac bezpieczny lepiej bedzie jezeli bedziesz unikac strony Viceice.com, unikniesz wtedy takze przekierowan z nia zwiazanych. Jezeli twoj komputer zostal juz zainfekowany dobrym pomyslem moze sie okazac przeskanowanie go z pomoca oprogramowania ReimageIntego, który będzie w stanie skutecznie wykryć i usunąć wszelkei robaki przeglądarkowe.

Viceice.com hijack

W jaki sposób mogę chronić swój komputer przed robakami przeglądarkowymi?

Jak już wspomnieliśmy, Viceice.com może generować przekierowania, które w znacznym stopniu mogą ci uprzykrzyć życie. Czy właśnie to stało się z twoim komputerem i czujesz ze powinienes cos z tym zrobic? Nie martw się. Ta wyszukiwarka nie jest złośliwa, oczywiście – wtargnęła na twój komputer korzystając z podejrzanych metod rozpowszechniania, jednakże nie musisz szukać ich w przeglądarce google, ponieważ większość tego typu programów rozpowszechnia się w podobny sposób – podłącza się pod oprogramowanie freeware. Tak więc najczęściej możesz zainstalować tego typu programy poprzez odtwarzacze muzyki, filmów i inne tego typu aplikacje. Celem ochrony na przyszłość polecamy ci sprawdzenie oprogramowania freeware w opcjach instalacji zaawansowanej czy tez instalacji uzytkownika. Idąc tą drogą będziesz mieć szanse zauważenia wszelkich dodatkowych aplikacji które pragną zostać zainstalowane na twoim komputerze. Przy okazji – polecamy ci wykonanie małego badania na własną ręke – przejrzyj warunki użytkowania, politykę prywatności i inne tego typu informacje gdzie znajdziesz informacje na temat polityki prywatnosci, ciasteczek i innych problemow. Jezeli twoj komputer zostal juz zainfekowany to upewnij sie ze mozesz szybko i sprawnie usunac ten program bez straty cennego czasu.

W jaki sposób usunąć wirusa Viceice.com?

Usuwanie oprogramowania Viceice.com jest przez nas wręcz rekomendowane jezeli chcesz aby twoj komputer pozostal bezpieczny i stabilny. Procedure możesz wykonać z powodzeniem na dwa sposoby – manualny lub tez automatyczny. Pierwsza opcja wymaga przejścia przez szczególowy poradnik podany ponizej. Prosze uwazaj i przejdz przez kolejne kroki usuwania w odpowiedniej kolejności celem ochrony przed stratą danych i innymi problemami. Jeżeli nie sądzisz abyś dobrze poradził sobie z usunięciem tego typu oprogramowania powinienes pomysle o automatycznym sposobie usuwania tego typu oprogramowania. W tym wypadku upewnij sie ze oprogramowanie SpyHunter lub tez inny sprawdzony program antywirusowy na twoim komputerze został zaaktualizowany do najnowszej wersji celem skutecznego usuniecia Viceice.com i jego plikow. Wiecej informacji (dokładny poradnik i programy wykorzystane do usuwania robaków przeglądarkowych automatycznie) znajdziesz poniżej.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania porywacza Viceice.com:

Usuń Viceice.com z rodziny systemu Windows

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj Viceice.com oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj Viceice.com lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń Viceice.com z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimViceice.com czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

usuń robaka Viceice.com z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to Viceice.com powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń Viceice.com z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz Viceice.com oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Viceice.com. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń Viceice.com z Google Chrome

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz Viceice.com oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Viceice.com. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń Viceice.com z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj Viceice.com i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Viceice.com. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Po odnstalowaniu tego potencjalnie niechcianego programy i naprawieniu swoich przeglądarek polecamy ci przeskanowanie swojego komputera sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym. Z pewnoscia pomoże ci to pozbyć się Viceice.com i jego wpisów w rejestrze, program dodatkowo będzie w stanie rozpoznać powiązane pasożyty i inne infekcje malware na twoim kompterze. Aby tak się stało polecamy skorzystanie z wysoko ocenianego przez nas programu zdolnego do usuwania oprogramowania malware: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes.

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Pasjonat wyszukiwania wirusów komputerowych.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach