Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Usuń Fast And Safe

stworzone przez Alice Woods - - | Rodzaj: Adware

Fast And Safe (znany też jako Fast&Safe) jest kolejną podejrzaną aplikacją, która jest promowana jako przydatne narzędzie dla użytkowników internetu. Fast And Safe, a właściwie jego autorzy reklamują swoje dzieło jako program skuteczny do walki z niechcianym oprogramowaniem, który jest w stanie monitorować twoje bezpieczeństwo w sieci a także blokować podejrzane dane a takze zwiększać mozliwości twojej przeglądarki. Brzmi to zapewne niewiarygodnie, prawda? Niestety, autorzy tej aplikacji to kolejni oszuści którzy tylko robią dobre wrażenie aby użytkownicy samodzielnie pobrali Fast And Safe. W rezultacie, ten niebezpieczny program jest faktycznie oprogramowaniem adware i moze powodowac duzo problemow za twoimi plecami. Tego typu aplikacja przenika do twojego komputera i pokazuje denerwujace reklamy w kazdej wolnej chwili. Nienalezy ufac tego typu programom i nie dać się nabrać na tani marketing ponieważ konsekwencje moga byc straszne.

W jaki sposób Fast And Safe może przeniknąć do mojego komputera?

Ściąganie na swój komputer tej aplikacji jest dość łatwe, dużo trudniej się potem jej pozbyć. Po pierwsze, musisz wiedzieć że Fast And Safe jest dystrybuowany na swojej oficjalnej stronie. Dlatego też stamtąd możesz go ściągnąć, mimo tego kanału dystrybucji aplikacja jest dosc czesto zalaczana jako dodatek do roznorakiego oprogramowania freeware. Jest to jeden z powodó dla których powinienes sprawdzac kazdy program który chcesz zainstalowac poniewaz mozesz przez nieuwage zarazic swoj komputer oprogramowaniem Fast And Safe. Jezeli nie chcesz tego powinienes zawsze korzystac z instalacji zaawansowanej lub tez instalacji uzytkownika jezeli sciagasz program z nieznanych źródeł. Da ci to mozliwość zapoznania sie z całym procesem instalacji i szybkiego wykluczenia niechcianych dodatków. Jeżeli to możliwe powinieneś wykluczać z procesu instalacji niechciane załączniki. Niestety ludzie dość często nie zauważają niechcianych dodatków. Jeżeli tobie też się to przytrafiło kontynuuj lekturę i zapoznaj się ze sposobem usuwania.

W jaki sposób usunąć wirusa Fast And Safe z mojego komputera?

Zapoznaj się z tym prostym poradnikiem sporządzonym przez naszych ekspertów do spraw bezpieczeństwa i zatrzymaj reklamy Fast And Safe aby dłużej nie pojawiały się na twoim komputerze.

  • Usuń Fast And Safe ze swojego komputera

1. Przejdź do menu Start -> Panel Sterowania -> Odinstaluj program
2. Kiedy już przejdziesz do menu Dodaj/Usuń programy poszukaj ostatnio instalowanych lub też nieznanych sobie aplikacji takich jak Fast And Safe (autor: Globaldev) i innych nieznanych aplikacji
3. Wciśnij ‚Odinstaluj’ a nastepnie Ok aby zapisać zmiany.

  • Zresetuj swoje przeglądarki (Internet Explorer, Mozilla Firefox and Google Chrome):

Internet Explorer:
1. Otwórz przeglądarkę Internet Explorer, przejdź do ikony opcji lub „Narzędzia” -> Opcje internetowe
2. Tutaj przejdź do zakładki ‚Zaawansowane’ i wybierz opcje ‚reset’
3. Przejdź do Ustawień resetowania Internet Explorer -> usuń dane personalne i wybierz opcję ‚reset’
4. Na końcu wybierz opcję zakończ i kliknij OK aby zapisać zmiany.

Mozilla Firefox:
1. Otwórz przeglądarkę Mozilla Firefox, przejdź do sekcji pomoc -> rozwiązywanie problemów
2. Wybierz wybierz ‚Resetuj Firefox’ a nastepnie zakończ.

Google Chrome:
1. Otwórz przeglądarkę Google Chrome a następnie wybierz ‚Narzędzia’ -> ‚Rozszerzenia’
2. Tutaj poszukaj nieznanych rozszerzeń takich jak Fast And Safe
3. Znajdź każde rozszerzenie i wybierz usunięcie ich.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Fast And Safe snapshot
Fast And Safe snapshot

O autorze

Alice Woods
Alice Woods

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-fast-and-safe.html

Poradniki w innych językach