Usuń Fast And Safe

Instrukcja usuwania Fast And Safe

Czym jest Fast And Safe?

Fast And Safe (znany też jako Fast&Safe) jest kolejną podejrzaną aplikacją, która jest promowana jako przydatne narzędzie dla użytkowników internetu. Fast And Safe, a właściwie jego autorzy reklamują swoje dzieło jako program skuteczny do walki z niechcianym oprogramowaniem, który jest w stanie monitorować twoje bezpieczeństwo w sieci a także blokować podejrzane dane a takze zwiększać mozliwości twojej przeglądarki. Brzmi to zapewne niewiarygodnie, prawda? Niestety, autorzy tej aplikacji to kolejni oszuści którzy tylko robią dobre wrażenie aby użytkownicy samodzielnie pobrali Fast And Safe. W rezultacie, ten niebezpieczny program jest faktycznie oprogramowaniem adware i moze powodowac duzo problemow za twoimi plecami. Tego typu aplikacja przenika do twojego komputera i pokazuje denerwujace reklamy w kazdej wolnej chwili. Nienalezy ufac tego typu programom i nie dać się nabrać na tani marketing ponieważ konsekwencje moga byc straszne.

W jaki sposób Fast And Safe może przeniknąć do mojego komputera?

Ściąganie na swój komputer tej aplikacji jest dość łatwe, dużo trudniej się potem jej pozbyć. Po pierwsze, musisz wiedzieć że Fast And Safe jest dystrybuowany na swojej oficjalnej stronie. Dlatego też stamtąd możesz go ściągnąć, mimo tego kanału dystrybucji aplikacja jest dosc czesto zalaczana jako dodatek do roznorakiego oprogramowania freeware. Jest to jeden z powodó dla których powinienes sprawdzac kazdy program który chcesz zainstalowac poniewaz mozesz przez nieuwage zarazic swoj komputer oprogramowaniem Fast And Safe. Jezeli nie chcesz tego powinienes zawsze korzystac z instalacji zaawansowanej lub tez instalacji uzytkownika jezeli sciagasz program z nieznanych źródeł. Da ci to mozliwość zapoznania sie z całym procesem instalacji i szybkiego wykluczenia niechcianych dodatków. Jeżeli to możliwe powinieneś wykluczać z procesu instalacji niechciane załączniki. Niestety ludzie dość często nie zauważają niechcianych dodatków. Jeżeli tobie też się to przytrafiło kontynuuj lekturę i zapoznaj się ze sposobem usuwania.

W jaki sposób usunąć wirusa Fast And Safe z mojego komputera?

Zapoznaj się z tym prostym poradnikiem sporządzonym przez naszych ekspertów do spraw bezpieczeństwa i zatrzymaj reklamy Fast And Safe aby dłużej nie pojawiały się na twoim komputerze.

  • Usuń Fast And Safe ze swojego komputera

1. Przejdź do menu Start -> Panel Sterowania -> Odinstaluj program
2. Kiedy już przejdziesz do menu Dodaj/Usuń programy poszukaj ostatnio instalowanych lub też nieznanych sobie aplikacji takich jak Fast And Safe (autor: Globaldev) i innych nieznanych aplikacji
3. Wciśnij 'Odinstaluj’ a nastepnie Ok aby zapisać zmiany.

  • Zresetuj swoje przeglądarki (Internet Explorer, Mozilla Firefox and Google Chrome):

Internet Explorer:
1. Otwórz przeglądarkę Internet Explorer, przejdź do ikony opcji lub „Narzędzia” -> Opcje internetowe
2. Tutaj przejdź do zakładki 'Zaawansowane’ i wybierz opcje 'reset’
3. Przejdź do Ustawień resetowania Internet Explorer -> usuń dane personalne i wybierz opcję 'reset’
4. Na końcu wybierz opcję zakończ i kliknij OK aby zapisać zmiany.

Mozilla Firefox:
1. Otwórz przeglądarkę Mozilla Firefox, przejdź do sekcji pomoc -> rozwiązywanie problemów
2. Wybierz wybierz 'Resetuj Firefox’ a nastepnie zakończ.

Google Chrome:
1. Otwórz przeglądarkę Google Chrome a następnie wybierz 'Narzędzia’ -> 'Rozszerzenia’
2. Tutaj poszukaj nieznanych rozszerzeń takich jak Fast And Safe
3. Znajdź każde rozszerzenie i wybierz usunięcie ich.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Alice Woods
Alice Woods

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach