Skala niebezpieczeństwa:  
  (67/100)

Facebook Antivirus. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Programy do Kradzieży

Facebook Antyvirus jest programem rozprzestrzeniejącym się głównie za pomocą Facebooka, chociaż z antywirusem ma mało wspólnego. Tak jak wiele innych programów wirusowych ten wirus informuje użytkownika o zainfekowaniu komputera przez programy malware i problemy z ochroną prywatnych danych. Jeśli wcześniej miałeś do czynienia z Panda Cloud Antyvirus z pewnością zauważysz podobne działanie tego programu. Oprócz tego oszuści pozwolili sobie ukraść interfejs użytkownika z dość znanego i uznanego programu. Proszę pamiętać że Facebook Antyvirus rozprzestrzenia się tylko za pomocą portalu o tej samej nazwie i nie stanowi zagrożenia dopóki nie ściągniemy jakiegoś pliku wskazanego przez ten program.

Ten program pochodzi z facebookowej aplikacji zwanej Antyvirus in Facebook. Jak tylko twój profil zostanie zainfekowany, złośliwy program otagowuje twoje zdjęcie 20 znajomymi i potem publikuje zdjęcie na tablicy. W tym samym czasie twoi znajomi otrzymują wiadomość o oznaczeniu ich na zdjęciu. Jeśli zostałeś otagowany na zdjęciu z łatwością możesz usunąć tag. Jak usunąć tag z obrazka:

1. Otwórz swoje zdjęcie.

2. Przejdź do otagowanego zdjęcia.

3. Poszukaj swojego nazwiska w liście otagowanych osób.

4. Kliknij „Usuń tag” link pojawi się pod twoim imieniem.

Jednakże jeśli zostałeś oszukany przez Facebook Antyvirus powinieneś ściągnąć sprawdzony program antyszpiegujący i przeskanować swój komputer pod kątem programów malware. Serdecznie polecamy użycie narzędzia specjalnie do tego przeznaczonego, link poniżej

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Facebook Antivirus snapshot
Facebook Antivirus snapshot
Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-facebook-antivirus.html

Poradniki w innych językach