Usuń Facebook Antivirus

Instrukcja usuwania Facebook Antivirus

Czym jest Facebook Antivirus?

Facebook Antyvirus jest programem rozprzestrzeniejącym się głównie za pomocą Facebooka, chociaż z antywirusem ma mało wspólnego. Tak jak wiele innych programów wirusowych ten wirus informuje użytkownika o zainfekowaniu komputera przez programy malware i problemy z ochroną prywatnych danych. Jeśli wcześniej miałeś do czynienia z Panda Cloud Antyvirus z pewnością zauważysz podobne działanie tego programu. Oprócz tego oszuści pozwolili sobie ukraść interfejs użytkownika z dość znanego i uznanego programu. Proszę pamiętać że Facebook Antyvirus rozprzestrzenia się tylko za pomocą portalu o tej samej nazwie i nie stanowi zagrożenia dopóki nie ściągniemy jakiegoś pliku wskazanego przez ten program.

Ten program pochodzi z facebookowej aplikacji zwanej Antyvirus in Facebook. Jak tylko twój profil zostanie zainfekowany, złośliwy program otagowuje twoje zdjęcie 20 znajomymi i potem publikuje zdjęcie na tablicy. W tym samym czasie twoi znajomi otrzymują wiadomość o oznaczeniu ich na zdjęciu. Jeśli zostałeś otagowany na zdjęciu z łatwością możesz usunąć tag. Jak usunąć tag z obrazka:

1. Otwórz swoje zdjęcie.

2. Przejdź do otagowanego zdjęcia.

3. Poszukaj swojego nazwiska w liście otagowanych osób.

4. Kliknij „Usuń tag” link pojawi się pod twoim imieniem.

Jednakże jeśli zostałeś oszukany przez Facebook Antyvirus powinieneś ściągnąć sprawdzony program antyszpiegujący i przeskanować swój komputer pod kątem programów malware. Serdecznie polecamy użycie narzędzia specjalnie do tego przeznaczonego, link poniżej

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

Poradniki w innych językach