Czym jest Dwm.exe? Czy powinienem go usunąć?

Dwm.exe

Dwm.exe jest sprawdzonym plikiem Windows, który można znaleźć także pod nazwą Desktop Window Manager (DWM). Można go znaleźć w systemach Windows Vista, Windows 7 i innych systemach Windows. Właściwie jego proces należy do interfejsu graficznego i jest odpowiedzialny za wyświetlanie graficznego motywu Windows Aero. Mówiąc innymi słowy, jest odpowiedzialny za efekty graficzne takie jak wyglądająca jak szkło ramka podczas ładowania Windowsa. Podobnie jak inny pliki systemowe dwm.exe może zostać znaleziony w folderze C:\Windows\System32. Zauważ, że czasami tego typu programy pobierają zdecydowanie za dużo pamięci. Jeżeli to zauważysz powinieneś wyłączyć Windows Aero Glass korzystając z tych prostych kroków:

1. Przejdź do menu Start i wybierz menu wyszukiwania. 2. Tutaj wpisz serwis i przejdź do jego linku
3. Jak tylko serwis Windows ukaże się to kliknij podwójnie na Desktop Windows Manager
4. Tutaj kliknij Stop aby zatrzymać jego działanie

UWAGA!

Każdy plik malware może otrzymać dowolną nazwę, Dwm.exe nie jest wyjątkiem. Jeżeli widzisz ten plik zlokalizowanym w innym folderze niż C:\Windows\System32 to zaleca się sprawdzić system programem RegCure Pro.

werdykt - status pliku:
wymagana dodatkowa diagnoza
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Malwarebytes
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-dwm-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj