Czym jest Dwm.exe? Czy powinienem go usunąć?

Dwm.exe

Dwm.exe jest sprawdzonym plikiem Windows, który można znaleźć także pod nazwą Desktop Window Manager (DWM). Można go znaleźć w systemach Windows Vista, Windows 7 i innych systemach Windows. Właściwie jego proces należy do interfejsu graficznego i jest odpowiedzialny za wyświetlanie graficznego motywu Windows Aero. Mówiąc innymi słowy, jest odpowiedzialny za efekty graficzne takie jak wyglądająca jak szkło ramka podczas ładowania Windowsa. Podobnie jak inny pliki systemowe dwm.exe może zostać znaleziony w folderze C:\Windows\System32. Zauważ, że czasami tego typu programy pobierają zdecydowanie za dużo pamięci. Jeżeli to zauważysz powinieneś wyłączyć Windows Aero Glass korzystając z tych prostych kroków:

1. Przejdź do menu Start i wybierz menu wyszukiwania. 2. Tutaj wpisz serwis i przejdź do jego linku
3. Jak tylko serwis Windows ukaże się to kliknij podwójnie na Desktop Windows Manager
4. Tutaj kliknij Stop aby zatrzymać jego działanie

UWAGA!

Każdy plik malware może otrzymać dowolną nazwę, Dwm.exe nie jest wyjątkiem. Jeżeli widzisz ten plik zlokalizowanym w innym folderze niż C:\Windows\System32 to zaleca się sprawdzić system programem RegCure Pro.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage Cleaner Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Reimage Cleaner, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Reimage Cleaner posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Reimage Cleaner oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage Cleaner, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-dwm-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj