Czym jest cli.exe? Czy powinienem go usunąć?

cli.exe

cli.exe jest sprawdzonym plikiem, który został zainstalowany na twoim komputerze jako część produktów karty graficznej ATI i jej sterowników. Raz uruchomiony, program wyświetla swoją ikonę w szufladzie tray. Używanie tej ikony może ci dać dostęp do ustawień wideo w krótkim czasie reakcji. Większość użytkowników komputerów nie konfiguruje kart graficznych każdego dnia, tak więc rekomendowanym postępowaniem będzie wyłączenie cli.exe zaraz po zresetowaniu komputera. W przeciwnym wypadku może zauwazyć spowolnienia systemu i tym podobne problemy. Jednakże nigdy nie powinieneś usuwać pliku cli.exe ponieważ jest on wymagany do prawidłowej pracy karty graficznej. Podsumowując, cli.exe jest dość ważnym plikiem systemowym, który powinien zostać pozostawiony na komputerze i nigdy nie powinien zostać odinstalowany.

UWAGA!

Każdy wirus może otrzymać dowolną nazwę i być wciągniętym w te nieczyste biznesy. Jeżeli znajdziesz ten plik w folderze C:\Windows lub C:\Windows\System32 to istnieje dość duże ryzyko tego, że ściągniesz na swój komputer ten złośliwi plik należący do hakerów. Jeżeli masz jakiekolwiek podejrzenia odnośnie tego że twój komputer został zainfekowany przze cli.exe to powinieneś sprawdzić go na obecność sparwdzonych programów antywirusowych ponieważ może się okazać że masz na swoim komputerze wirusa o tożsamej nazwie. Aby sprawdzić wiarygodność pliku cli.exe polecamy skorzystanie z programu RegCure Pro.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-cli-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj