Czym jest cli.exe? Czy powinienem go usunąć?

cli.exe jest sprawdzonym plikiem, który został zainstalowany na twoim komputerze jako część produktów karty graficznej ATI i jej sterowników. Raz uruchomiony, program wyświetla swoją ikonę w szufladzie tray. Używanie tej ikony może ci dać dostęp do ustawień wideo w krótkim czasie reakcji. Większość użytkowników komputerów nie konfiguruje kart graficznych każdego dnia, tak więc rekomendowanym postępowaniem będzie wyłączenie cli.exe zaraz po zresetowaniu komputera. W przeciwnym wypadku może zauwazyć spowolnienia systemu i tym podobne problemy. Jednakże nigdy nie powinieneś usuwać pliku cli.exe ponieważ jest on wymagany do prawidłowej pracy karty graficznej. Podsumowując, cli.exe jest dość ważnym plikiem systemowym, który powinien zostać pozostawiony na komputerze i nigdy nie powinien zostać odinstalowany.

UWAGA!

Każdy wirus może otrzymać dowolną nazwę i być wciągniętym w te nieczyste biznesy. Jeżeli znajdziesz ten plik w folderze C:\Windows lub C:\Windows\System32 to istnieje dość duże ryzyko tego, że ściągniesz na swój komputer ten złośliwi plik należący do hakerów. Jeżeli masz jakiekolwiek podejrzenia odnośnie tego że twój komputer został zainfekowany przze cli.exe to powinieneś sprawdzić go na obecność sparwdzonych programów antywirusowych ponieważ może się okazać że masz na swoim komputerze wirusa o tożsamej nazwie. Aby sprawdzić wiarygodność pliku cli.exe polecamy skorzystanie z programu RegCure Pro.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Poradniki w innych językach
Pliki
Software
Porównaj