Czym jest cli.exe? Czy powinienem go usunąć?

cli.exe

cli.exe jest sprawdzonym plikiem, który został zainstalowany na twoim komputerze jako część produktów karty graficznej ATI i jej sterowników. Raz uruchomiony, program wyświetla swoją ikonę w szufladzie tray. Używanie tej ikony może ci dać dostęp do ustawień wideo w krótkim czasie reakcji. Większość użytkowników komputerów nie konfiguruje kart graficznych każdego dnia, tak więc rekomendowanym postępowaniem będzie wyłączenie cli.exe zaraz po zresetowaniu komputera. W przeciwnym wypadku może zauwazyć spowolnienia systemu i tym podobne problemy. Jednakże nigdy nie powinieneś usuwać pliku cli.exe ponieważ jest on wymagany do prawidłowej pracy karty graficznej. Podsumowując, cli.exe jest dość ważnym plikiem systemowym, który powinien zostać pozostawiony na komputerze i nigdy nie powinien zostać odinstalowany.

UWAGA!

Każdy wirus może otrzymać dowolną nazwę i być wciągniętym w te nieczyste biznesy. Jeżeli znajdziesz ten plik w folderze C:\Windows lub C:\Windows\System32 to istnieje dość duże ryzyko tego, że ściągniesz na swój komputer ten złośliwi plik należący do hakerów. Jeżeli masz jakiekolwiek podejrzenia odnośnie tego że twój komputer został zainfekowany przze cli.exe to powinieneś sprawdzić go na obecność sparwdzonych programów antywirusowych ponieważ może się okazać że masz na swoim komputerze wirusa o tożsamej nazwie. Aby sprawdzić wiarygodność pliku cli.exe polecamy skorzystanie z programu RegCure Pro.

werdykt - status pliku:
wymagana dodatkowa diagnoza
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Malwarebytes
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-cli-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj