Skala niebezpieczeństwa:  
  (67/100)

Australian Federal Police Ukash virus. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Programy do Kradzieży

Wirus Australian Federal Police Ukash (Australijska Policja Federalna) jest komputerową infekcją systemu wyłudzającą pieniądze, która jest świetnym przykładem coraz bardziej rosnącej kreatywności hakerów. W tym momencie aktywnie rozpowszechniają tą wyglądającą pozornie na godną zaufania pseudostronę, która blokuje komputer i wyświetla wielki komunikat o zagrożeniu udający ostrzeżenie od Australijskiej Policji federalnej. W rzeczywistości jest to podstępna wiadomość typu pop-up, której zadaniem jest wyłudzenie Twoich pieniędzy poprzez zmuszenie do uregulowania zmyślonej opłaty.
Choć ten intruz stwierdza, że oglądałeś lub odsłuchiwałeś filmów i muzyki chronionej prawami autorskimi, nie jest to niczym innym niż podstępem dla wydarcia z ludzi pieniędzy. Miej świadomość, że ten wirus i inne z rodziny trojanów z grupy Ukash są zdolne do kompletnego przejęcia systemu i odcięcia użytkownika od połączenia z internetem oraz wszelkich dostępnych w systemie programów. Proszę zignorować wirus Australian Federal Police Ukash i usunąć go ze swojego komputera.

JAK MOGĘ DOPUŚCIĆ DO INFEKCJI wirusem Australian Federal Police Ukash?

To złośliwe oprogramowanie jest rozpowszechniane przez trojany, których można uniknąć przez ignorowanie emaili ze spamem i ich załączników oraz podejrzanych witryn pełnych reklam i treści pornograficznych. Jak można się domyślić, wirus atakuje ludzi mieszkających w Australii i skłania ich do użycia systemu płatniczego Ukash. Jak tylko wirus Australian Federal Police Ukash dostanie się do systemu wyświetla żądanie zapłaty 100 dolarów by odblokować komputer. Przed tym powiadamia, że na tym komputerze dopuszczałeś się nielegalnych działań. Zamiast wierzyć temu oszukańczemu ostrzeżeniu bez wahania usuń wirus Australian Federal Police Ukash. Poza tym, NIE należy wysyłać im żadnych pieniędzy, ponieważ to nie pomoże w odblokowaniu komputera, a jedynie doprowadzi Cię do utraty pieniędzy i jeszcze większej ilości wirusów na tej maszynie.

JAK MOGĘ USUNĄĆ wirus Australian Federal Police Ukash?

Aby pozbyć się tej podstępnej infekcji po pierwsze należy odblokować komputer. Do tego należy wykonać specjalnie opisane kroki. Zauważ, że niezbędne będzie ściągnięcie automatycznego programu-szczepionki anty-malware, ponieważ samodzielne ręczne znalezienie wszystkich zainfekowanych wirusami plików jest prawie niemożliwe.

  1. Użyj drugiej maszyny by ściągnąć program any-malware z zaufanego źródła. My rekomendujemy wybór programu Reimage lub Malwarebytes Malwarebytes.
  2. Zaktualizuj program i umieść go na pamięci USB lub zwykłej płycie CD.
  3. W międzyczasie zrestartuj swój zainfekowany komputer w trybie awaryjnym z wierszem poleceń i podłącz do niego napęd USB.
  4. Ponownie zrestartuj komputer zainfekowany wirusem Ukash i uruchom pełne skanowanie systemu.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Australian Federal Police Ukash virus zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Australian Federal Police Ukash virus. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Australian Federal Police Ukash virus snapshot
Australian Federal Police Ukash virus snapshot

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-australian-federal-police-ukash-virus.html

Poradniki w innych językach