Skala niebezpieczeństwa:  
  (67/100)

Usuń wirusa Australian Federal Police Ukash

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Programy do Kradzieży

Wirus Australian Federal Police Ukash (Australijska Policja Federalna) jest komputerową infekcją systemu wyłudzającą pieniądze, która jest świetnym przykładem coraz bardziej rosnącej kreatywności hakerów. W tym momencie aktywnie rozpowszechniają tą wyglądającą pozornie na godną zaufania pseudostronę, która blokuje komputer i wyświetla wielki komunikat o zagrożeniu udający ostrzeżenie od Australijskiej Policji federalnej. W rzeczywistości jest to podstępna wiadomość typu pop-up, której zadaniem jest wyłudzenie Twoich pieniędzy poprzez zmuszenie do uregulowania zmyślonej opłaty.
Choć ten intruz stwierdza, że oglądałeś lub odsłuchiwałeś filmów i muzyki chronionej prawami autorskimi, nie jest to niczym innym niż podstępem dla wydarcia z ludzi pieniędzy. Miej świadomość, że ten wirus i inne z rodziny trojanów z grupy Ukash są zdolne do kompletnego przejęcia systemu i odcięcia użytkownika od połączenia z internetem oraz wszelkich dostępnych w systemie programów. Proszę zignorować wirus Australian Federal Police Ukash i usunąć go ze swojego komputera.

JAK MOGĘ DOPUŚCIĆ DO INFEKCJI wirusem Australian Federal Police Ukash?

To złośliwe oprogramowanie jest rozpowszechniane przez trojany, których można uniknąć przez ignorowanie emaili ze spamem i ich załączników oraz podejrzanych witryn pełnych reklam i treści pornograficznych. Jak można się domyślić, wirus atakuje ludzi mieszkających w Australii i skłania ich do użycia systemu płatniczego Ukash. Jak tylko wirus Australian Federal Police Ukash dostanie się do systemu wyświetla żądanie zapłaty 100 dolarów by odblokować komputer. Przed tym powiadamia, że na tym komputerze dopuszczałeś się nielegalnych działań. Zamiast wierzyć temu oszukańczemu ostrzeżeniu bez wahania usuń wirus Australian Federal Police Ukash. Poza tym, NIE należy wysyłać im żadnych pieniędzy, ponieważ to nie pomoże w odblokowaniu komputera, a jedynie doprowadzi Cię do utraty pieniędzy i jeszcze większej ilości wirusów na tej maszynie.

JAK MOGĘ USUNĄĆ wirus Australian Federal Police Ukash?

Aby pozbyć się tej podstępnej infekcji po pierwsze należy odblokować komputer. Do tego należy wykonać specjalnie opisane kroki. Zauważ, że niezbędne będzie ściągnięcie automatycznego programu-szczepionki anty-malware, ponieważ samodzielne ręczne znalezienie wszystkich zainfekowanych wirusami plików jest prawie niemożliwe.

  1. Użyj drugiej maszyny by ściągnąć program any-malware z zaufanego źródła. My rekomendujemy wybór programu Reimage Reimage Cleaner Intego lub SpyHunter 5Combo Cleaner.
  2. Zaktualizuj program i umieść go na pamięci USB lub zwykłej płycie CD.
  3. W międzyczasie zrestartuj swój zainfekowany komputer w trybie awaryjnym z wierszem poleceń i podłącz do niego napęd USB.
  4. Ponownie zrestartuj komputer zainfekowany wirusem Ukash i uruchom pełne skanowanie systemu.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Australian Federal Police Ukash virus snapshot
Australian Federal Police Ukash virus snapshot

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-australian-federal-police-ukash-virus.html

Poradniki w innych językach


Twoja opinia na temat: Australian Federal Police Ukash virus