Skala niebezpieczeństwa:  
  (20/100)

Usuń AnchorFree US Srdr (Poradnik usuwania) - Darmowe instrukcje

stworzone przez Alice Woods - - | Rodzaj: Malware

Błąd AnchorFree US Srdr znacznie utrudnia korzystanie z sieci

Obrazek błędu AnchorFree US Srdr

AnchorFree US Srdr to błąd, który występuje po instalacji programu Hotspot Shield przez użytkownika. Zauważ, że to narzędzie jest wiarygodne. Użytkownicy jednak zgłaszają przekierowania na Anchorfree.us/srdr.php i nie mogą odwiedzić pożądanej strony po instalacji niepożądanego programu.

Po zainstalowaniu darmowej wersji Hotspot Shield, będzie on świetnym programem przez jeden-dwa dni. Po tym czasie, użytkownicy zostają zablokowani przed oglądaniem typowych stron takich, jak Google – zamiast tego lądują na stronie błędu AnchorFree US Srdr. Mówi ona o PRZEKROCZENIU DZIENNEGO LIMITU TRANSFERU i nakłania użytkownika do zakupu wersji Elite programu.

Istnieje ryzyko, że wiadomość AnchorFree US Srdr wyświetlająca się na stronie jest tylko próbą nakłonienia użytkowników do przejścia na płatny wariant programu Hotspot Shield. Wersja ta kosztuje $83.88 na rok, co może znacznie podnieść przychód twórcy, jeśli ludzie dadzą się nabrać na ten chwyt marketingowy.

Pamiętaj też, że istnieje wiele innych niezaufanych aplikacji połączonych z wirusem AnchorFree Hotspot Shield, takich jak search.anchorfree.netsearch.anchorfree.comanchorfree.us. Mogą one przechwycić Twoją przeglądarkę i wyświetlać wiadomość wirusa AnchorFree US Srdr.

Prezentacja wiadomości błędu AnchorFree US SrdrAnchorFree US Srdr jest błędem przekierowującym użytkowników na określoną witrynę oraz blokującym dostęp do pożądanych przez nich stron.

Poza tym, przekierowania AnchorFree US Srdr mogą drastycznie osłabić wrażenia z przeglądania sieci poprzez intruzywne reklamy. Te mogą być niebezpieczne. Mogą np. instalować malware po kliknięciu lub prowadzić do bardzo podejrzanych stron. Obydwa sposoby zagrażają bezpieczeństwu komputera – powinieneś podjąć więc odpowiednie kroki.

Zalecamy usunąć wirusa AnchorFree US Srdr z pomocą profesjonalnego programu antywirusowego. Nasz wybór pada na  ReimageIntego – aplikację łatwą w użyciu oraz sprawdzoną przez testerów. Możesz taż sprawdzić inne narzędzia, jeśli są one zaufane i odpowiednio przygotowane.

Usuwanie AnchorFree US Srdr możesz zacząć od przeczytania instrukcji znajdującej się na końcu artykułu. Pokaże ona, jak odinstalować oprogramowanie oraz jak naprawić przeglądarkę. Chwilę później, strona błędu zejdzie Ci z oczu.

Aplikacje niepożądane nie pytają się o pozwolenie

Według zespołu Virus Activity, jest duża szansa na to, że potencjalnie niepożądane programy dostaną się do Twojego systemu podczas instalacji darmowych aplikacji. Dzieje się to z powodu bundlowania tychże z programami. Ludzie zaś spieszą się z instalacją i kończą z takimi aplikacjami w systemie.

Sugerujemy chronić się przez takimi sytuacjami z pomocą tego krótkiego poradnika:

 1. Pobieraj oprogramowanie tylko od autoryzowanych twórców;
 2. Zawsze wybieraj instalację Zaawansowaną/Użytkownika zamiast instalacji Zalecanej/Szybkiej;
 3. Odznacz domyślnie zaznaczone pola pozwalające na instalację niepożądanych programów.

Pozbądź się błędu AnchorFree US Srdr już teraz

Zazwyczaj zalecamy po prostu odinstalować Hotspot Shield, by pozbyć się przekierowania AnchorFree US Srdr. Użytkownicy jednak informują, że po eliminacji wciąż nie mogą wejść na pożądane strony. Z tego powodu powinieneś skorzystać z profesjonalnego programu antywirusowego, by poradzić sobie z problemem.

Pobierz aplikację anty-malware od zaufanego i sprawdzonego dewelopera, a następnie uruchom pełny skan systemu. Powinien on ukończyć eliminację AnchorFree US Srdr w ciągu paru minut, a następnie pozwolić na bezproblemowe korzystanie z przeglądarki.

Jeśli chcesz usunąć wirusa AnchorFree US Srdr, sprawdx poniższe instrukcje i rozpocznij procedurę już teraz.

Możesz usunąć szkody spowodowane przez wirusa za pomocą ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner i Malwarebytes są zalecane do wykrywania potencjalnie niechcianych programów i wirusów wraz ze wszystkimi związanymi z nimi plikami i wpisami do rejestru.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Instrukcja ręcznego usuwania AnchorFree US Srdr:

Usuń AnchorFree US Srdr z rodziny systemu Windows

Jesli wciąż jesteś przekierowywany na stronę anchorfree.us/srdr.php, oczyść system Windows z pomocą poniższego poradnika.

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj AnchorFree US Srdr oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj AnchorFree US Srdr lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'

Usuń AnchorFree US Srdr z systemu Mac OS X

Jeśli zaś nie możesz przeglądać sieci i doświadczasz przekierowań na stronę anchorfree.us/srdr.php na Macu, ten poradnik pospieszy Ci z pomocą.

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimAnchorFree US Srdr czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Usuń AnchorFree US Srdr z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj AnchorFree US Srdr oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania AnchorFree US Srdr. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.

Usuń AnchorFree US Srdr z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to AnchorFree US Srdr powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

Usuń AnchorFree US Srdr z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz AnchorFree US Srdr oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie AnchorFree US Srdr. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy

Usuń AnchorFree US Srdr z Google Chrome

Znajdź podejrzane dodatki i usuń je. Po wszystkim zaś będziesz musiał zresetować przeglądarkę Chrome.

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz AnchorFree US Srdr oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie AnchorFree US Srdr. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie

Usuń AnchorFree US Srdr z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj AnchorFree US Srdr i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania AnchorFree US Srdr. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Alice Woods
Alice Woods

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-anchorfree-us-srdr.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: AnchorFree US Srdr