Skala niebezpieczeństwa:  
  (98/100)

Zorton Win 7 Protection 2014. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Programy Szpiegujące

Czym jest Zorton Win 7 Protection 2014?

Zorton Win 7 Protection 2014 jest kolejnym denerwujacym oprogramowaniem, które stara się sprawić abyś myślał że twój komputer jest zaifekowany. Dodatkowo możesz zostac poinformowany o tym ze powinienes zakupic licencje tego oprogramowania, a on zajmie sie reszta – naprawieniem twojego komputera. Niestety jest to jedno wielkie klamstwo. W rzeczywistosci Zorton Win 7 Protection 2014 jest fałszywym oprogramowaniem antyszpiegującym, które jest uzywane do wykradania ludzkich pieniedzy. Program nalezy do szeroko znanej rodziny wirusow, ktora jest nazywana Braviax/FakeRean. Nie ma znaczenia jak bardzo wiarygodnie wygladaja tego typu programy nalezace o tej rodziny, to nalezy pamietac o tym ze zawsze niosa za soba falszywe skany systemu. Dodatkowo zwracaja informacje o zmyslonych wirusach czy tez sprawdzonych plikach ktorych wrecz nie powinienes usuwac. Tak wiec nigdy nie zaczynaj usuwania wirusow podstawionych ci przez Zorton Win 7 Protection 2014 jezeli nie chcesz doswiadczac powaznych problemow ze swoim komputerem. Dodatkowo powinienes zignorowac te komunikaty w których program sie oferuje poniewaz mozesz stracic swoja prywatnosc, dane adresowe, imie nazwisko, dane karty kredytowej, poniewaz chyba nie chcesz zeby hakerzy je od iebie przejeli? Jezeli zauwazysz na swoim komputerze Zorton Win 7 Protection 2014 i jego fałszywe komunikaty w systemie to nie powinienes marnowac czasu tylko szybko zeskanowac swoj komputer sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym, ze swojej strony mozemy polecic Reimage

W jaki sposób wirus Zorton Win 7 Protection 2014 może przeniknąć do mojego komputera?

Jeżeli korzystasz z systemu Windows 7, Zorton Win 7 Protection może dość łatwo przeniknąć do twojego komputera. Jednakże wszyscy ci którzy posiadają inny system na swoich komputerach nie mogą czuć się bezpiecznie ponieważ istneiej dość dużo wersji wirusa takich jak Zorton Win * Antivirus 2014, Zorton Vista Protection 2014 i tak dalej. Aby skutecznie unikać tego typu zagrożenia powinieneś zawsze upewnić się że twój komputer jest chroniony przez sprawdzoną aplikację antywirusową. Powinienes takze trzymac sie z daleka od podejrzanych komunikatow, podejrzanych maili, nielegalnych witryn poniewaz zapewne sa zaangazowane w dystrybucje tego rodzaju oprogramowania. Prosze zawsze ignorowac kazdy alert mowiacy o tym ze musisz zaktualizowac Flash Player, FLV Player czy tez inny podobny program. Powinienes takze unikac sciagania do swojego systemu darmowych skanerow plikow i sprawdzac swoj komputer na obecnosc wiusow. Na koncu polecamy ci trzymanie sie z dala o maili ktore mowia ze sa bardzo wazne, a nie miales akurat otrzymac zadnego z nich. Zapewne zawieraja w sobie jakis podejrzany dodatek, który zainfekuje twoj komputer. Tego typu metody sa dosc czesto uzywane do rozpowszechniania Zorton Win 7 Protection 2014. Jednakze czasami ludzie skarza sie ze nie wiedzieli o tego typu programach wczesniej i zarazili sie tym cyber zagrozeniem. Jezeli cierpisz z powodu tego typu zagrozen to powinienes zapoznac sie z poradnikiem przedstawionym ponizej i naprawic swoj komputer tak szybko jak to tylko mozliwe:

System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan

Zorton Win 7 Protection 2014 has blocked a program from accessing the internet – This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

W jaki sposób usunąć Zorton Win 7 Protection 2014?

Pamiętaj o tym, że Zorton Win 7 Protection 2014 jest poważnym zagrożeniem, które może łatwo doprowadzić twój komputer do wielkich szkód. Jeżeli dopiero rozpocząłeś kontakt swojego komputera z fałszywymi skanerami nie powinieneś dłużej czekać tylko jak najszybciej wybrać AUTOMATYCZNE USUWANIE OPROGRAMOWANIA przy czym należy wspomnieć aby unikać manualnego usuwania. Jeżeli będziesz polegał na tej opcji powinienes sciagnac sprawdzony program antywirusowy, zaaktualizować go i przeprowadzić pełny skan. Jeżeli potrzebujesz dokładnego poradnika jak to zrobić przeczytaj to.

Podczas usuwania oprogramowania Zorton Win 7 Protection 2014 polecamy skorzystanie z oprogramowania Reimage oraz Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner ponieważ mogą one wychwycić każdy brakujący komponent należący do cyber przestępców.

UWAGA! Jak już zdarzyło nam się poprzednio wspomnieć, Zorton Win 7 Protection 2014 może blokować instalację i aktywność sprawdzonych programów ochronnych w tym SpyHunter oraz StopZilla. Jeżeli nie możesz ściągnąć tego programu uruchom ten program i skorzystaj z tej opcji.

1. UŻYWANIE PRZYWRACANIA SYSTEMU DO USUWANIA WIRUSA:

 1. Przejdź do menu Start-> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu
 2. Jak tylko zobaczysz Ustawienia i pliki przywracania systemu wybierz Dalej
 3. Wybierz punkt przywracania systemu, a następnie kliknij Dalej
 4. Kliknij Zakończ aby zakończyć i czekaj aż twój komputer się zresetuje.
 5. Teraz ściągnij Reimage i przeprowadź pełny skan systemu zaraz po jego aktualizacji.

2. RESETOWANIE KOMPUTERA DO TRYBU AWARYJNEGO:

 1. Zresetuj swój komputer.
 2. Jak tylko twój komputer się włączy rozpocznij klikanie przycisku F8 tak długo aż zobaczysz ekran Zaawansowanych opcji resetowania
 3. Tutaj poszukaj Trybu bezpiecznego (przejdź do niego poprzez nawigowanie klawiszami) a następnie wciśnij Enter.
 4. Zaloguj się tą samą nazwą użytkownika co w normalnym trybie.
 5. Teraz przejdź do przeglądarki Internet Explorer lub też innej i uruchom ją jako administrator, po czym wpisz hasło administratora jezeli to konieczne.
 6. Wpisz ten adres w pasek adresur: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exesciagnij program na swoj komputer. Uruchom go aby usunac zlosliwe oprogramowanie.

3. Załóż konto gościa, aby zeskanowac swoj komputer:

Jeżeli masz na swoim komputerze konto gośia postaraj się z jego właśnie poziomu uruchomić pełny skan systemu. Wszystko co musisz zrobić to ściągnąć Reimage aby przeprowadzić pełny skan systemu. Możesz aktywować swoje konto gościa za pomocą następującego schematu:

 1. Kliknij przycisk Start -> Panel Sterowania i wybierz Konta użytkowników i ustawienia bezpieczeństwa.
 2. Jak tylko pokaże się nowe okno kliknij na Dodaj lub Usuń konta użytkowników -> Konto Gościa
 3. Teraz kliknij przycisk Włącz i zresetuj swój komputer.
 4. Teraz poczekaj aż pojawi się okno Windows i wybierz Konto goscia aby ściagnąć polecany program antyszpiegujący.

4. Używanie innego komputera, aby ściągnąć program antyszpiegujący.

 1. Weź inny komputer, który nie jest zainfekowany i ściągnij na swój komputer Reimage lub Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner.
 2. Po zakończeniu procedury ściągania, przenieś ten program na dysk CD/DVD, pamięć przenośną czy też pamięć USB
 3. W tak zwanym między czasie, zakończ działanie podejrzanych procesów swojego zainfekowane komputera. W tym celu skorzystaj z tego poradnika.
 4. Skorzystaj z urządzenia na które nagrałeś program antywirusowy i przenieś go na zainfekowany komputer po czym go uruchom.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-zorton-win-7-protection-2014.html

Poradniki w innych językach