Skala niebezpieczeństwa:  
  (98/100)

Zorton Win 7 Antivirus 2014. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Gabriel E. Hall - - | Rodzaj: Programy Szpiegujące

Czym jest Zorton Win 7 Antivirus 2014?

Zorton Win 7 Antivirus 2014 jest złosliwym programem który nalezy do dosc duzej grupy zlosliwych wirusow, które tylko udaja programy antyszpiegujace. Podobnie do Sirius, Rango i wielu innych fałszywych aplikacji, wygląda na to że grupa wirusów Zorton stara sie tylko w jednym kierunku – wykradania ludzkich pieniedzy. Jest to spowodowane poprzez fałszywe skany systemu a nastepnie wyswietlanie dziesiatek zmyslonych wirusow. Oczywiscie nalezy dodac ze jestes w stanie je usunac tylko wtedy kiedy zakupisz fałszywą licencję użytkownika. Nigdy nie powinieneś wierzyć w tego typu zapewnienia ponieważ możesz dość łatwo złapać więcej wirusów infekujących twój komputer. Jeżeli Zorton Win 7 Antivirus 2014 lub jego wersja trial nieustannie atakuja twoj komputer wyswietlajac raporty o sprawdzonych plikach czy tez wymyslonych przez siebie wirusach to nie wiedz ze nie maja one nic wspolnego z twoim komputerem. Tak więc nigdy nie powinieneś dać się nabrać na tego typu komunikaty i usuwać tego typu wirusow, które zostały przez ciebie odkryte. Nigdy nie powinienes zakupić Zorton Win 7 Antivirus 2014 ani jego umowy licencyjnej ponieważ możesz tylko stracić pieniądze. Zgadzając się na zakup tego fałszywego oprogramowania mozesz takze odkryc ze dane twojej karty kredytowej przeniknely do intenety. Jezeli nie chcesz wyrzucac pieniedzy w bloto powinienes zapoznac sie z poradnikiem ponizej i usunac ten zlosliwy program antywirusowy z systemu. Najprostsza droga aby tego dokonac i wyrzucic Zorton Win 7 Antivirus 2014 jest dokladne przeskanowanie systemu za pomoca aplikacji Reimage

W jaki sposób Zorton Win 7 Antivirus 2014 moze przedostac sie do mojego komputera?

Podobnie jak kazdy inny falszywy program, ta niebezpieczna aplikacja moze zostac zainstalowana na twoim systemie bez zadnego pozwolenia. W tym celu oszusci czesto uzywaja roznorodnych technik. Najczesciej rozpowszechnianie polega na fałszywych komunikatach o brakujacych aktualizacjach. Tego typu komunikaty moga informowac cie o tym ze musisz zainstalowac Flash Player, FLV Player czy tez inne podobne programy. Oczywiscie sa one calkowicie niepotrzebne i bezzuzyteczne. Dodatkowo mozesz zostac chytrze namowiony do pobrania Zorton Win 7 Antivirus 2014 na swoj komputer zaraz po kliknieciu na reklame oferujaca sprawdzenie swojego komputera calkowicie za darmo za pomoca skanera online. Jezeli chcesz unikac tego typu wirusow i innych potencjalnie niechcianych programow powinienes zawsze trzymac sie z daleka od tego typu oferty poniewaz nie ma czegos takiego jak darmowy skaner. Najlatwiejsza rzecza jest po prostu powiedzenie ofierze ze jej komputer zostal zainfekowany przez zlosliwe oprogramowanie za pomoca tego typu komunikatów:

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Jeżeli nieustannie jestes nekany tego typu komunikatami to powinienes podazac za poradnikiem podanym ponizej i jak najszybciej usunac Zorton Win 7 Antivius 2014 ze swojego komputera. Nie ma znaczenia jak wiarygodnie wygladaja reklamy ktore wyswietla to czesto uzywa ich do jednego celu – zmylenie uzytkownikow komputera do wydania swoich pieniedzy na ten falszywy program antyszpiegujacy.

W jaki sposób usunąć wirusa Zorton Win 7 Antivirus?

Pamiętaj o tym, że Zorton Win 7 Antivirus 2014 jest poważnym zagrożeniem, które może łatwo doprowadzić twój komputer do wielkich szkód. Jeżeli dopiero rozpocząłeś kontakt swojego komputera z fałszywymi skanerami nie powinieneś dłużej czekać tylko jak najszybciej wybrać AUTOMATYCZNE USUWANIE OPROGRAMOWANIA przy czym należy wspomnieć aby unikać manualnego usuwania. Jeżeli będziesz polegał na tej opcji powinienes sciagnac sprawdzony program antywirusowy, zaaktualizować go i przeprowadzić pełny skan. Jeżeli potrzebujesz dokładnego poradnika jak to zrobić przeczytaj to.

Podczas usuwania oprogramowania Zorton Win 7 Antivirus 2014 polecamy skorzystanie z oprogramowania Reimage oraz Malwarebytes Malwarebytes ponieważ mogą one wychwycić każdy brakujący komponent należący do cyber przestępców.

UWAGA! Jak już zdarzyło nam się poprzednio wspomnieć, Zorton Win 7 Antivirus 2014 może blokować instalację i aktywność sprawdzonych programów ochronnych w tym SpyHunter oraz StopZilla. Jeżeli nie możesz ściągnąć tego programu uruchom ten program i skorzystaj z tej opcji.

1. UŻYWANIE PRZYWRACANIA SYSTEMU DO USUWANIA WIRUSA:

 1. Przejdź do menu Start-> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu
 2. Jak tylko zobaczysz Ustawienia i pliki przywracania systemu wybierz Dalej
 3. Wybierz punkt przywracania systemu, a następnie kliknij Dalej
 4. Kliknij Zakończ aby zakończyć i czekaj aż twój komputer się zresetuje.
 5. Teraz ściągnij Reimage i przeprowadź pełny skan systemu zaraz po jego aktualizacji.

2. RESETOWANIE KOMPUTERA DO TRYBU AWARYJNEGO:

 1. Zresetuj swój komputer.
 2. Jak tylko twój komputer się włączy rozpocznij klikanie przycisku F8 tak długo aż zobaczysz ekran Zaawansowanych opcji resetowania
 3. Tutaj poszukaj Trybu bezpiecznego (przejdź do niego poprzez nawigowanie klawiszami) a następnie wciśnij Enter.
 4. Zaloguj się tą samą nazwą użytkownika co w normalnym trybie.
 5. Teraz przejdź do przeglądarki Internet Explorer lub też innej i uruchom ją jako administrator, po czym wpisz hasło administratora jezeli to konieczne.
 6. Wpisz ten adres w pasek adresur: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe sciagnij program na swoj komputer. Uruchom go aby usunac zlosliwe oprogramowanie.

3. Załóż konto gościa, aby zeskanowac swoj komputer:

Jeżeli masz na swoim komputerze konto gośia postaraj się z jego właśnie poziomu uruchomić pełny skan systemu. Wszystko co musisz zrobić to ściągnąć Reimage aby przeprowadzić pełny skan systemu. Możesz aktywować swoje konto gościa za pomocą następującego schematu:

 1. Kliknij przycisk Start -> Panel Sterowania i wybierz Konta użytkowników i ustawienia bezpieczeństwa.
 2. Jak tylko pokaże się nowe okno kliknij na Dodaj lub Usuń konta użytkowników -> Konto Gościa
 3. Teraz kliknij przycisk Włącz i zresetuj swój komputer.
 4. Teraz poczekaj aż pojawi się okno Windows i wybierz Konto goscia aby ściagnąć polecany program antyszpiegujący.

4. Używanie innego komputera, aby ściągnąć program antyszpiegujący.

 1. Weź inny komputer, który nie jest zainfekowany i ściągnij na swój komputer Reimage lub Malwarebytes Malwarebytes.
 2. Po zakończeniu procedury ściągania, przenieś ten program na dysk CD/DVD, pamięć przenośną czy też pamięć USB
 3. W tak zwanym między czasie, zakończ działanie podejrzanych procesów swojego zainfekowane komputera. W tym celu skorzystaj z tego poradnika.
 4. Skorzystaj z urządzenia na które nagrałeś program antywirusowy i przenieś go na zainfekowany komputer po czym go uruchom.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Zorton Win 7 Antivirus 2014 zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Zorton Win 7 Antivirus 2014. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Zorton Win 7 Antivirus 2014 snapshot
Zorton Win 7 Antivirus 2014 snapshot

O autorze

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Pasjonat wyszukiwania wirusów komputerowych.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-zorton-win-7-antivirus-2014.html

Poradniki w innych językach