Skala niebezpieczeństwa:  
  (96/100)

Zorton Vista Protection 2014. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Olivia Morelli - - | Rodzaj: Programy Szpiegujące

Czym jest Zorton Vista Protection 2014?

Zorton Vista Protection 2014 może pojawić się na twoim komputerze podobnie jak inne fałszywe oprogramowanie antyszpiegujące. Jeżeli nie miales dotychczas do czynienia z tego typu zlosliwa aplikacja to musisz wiedziec ze dostaje sie ona do komputera bez zadnego pozwolenia po stronie uzytkownika. Aby tego skutecznie dokonac, tego typu oprogramowanei czesto pokazuje fałszywe komunikaty pop-up, wiadomosci spam czy tez trojany. Dlatego tez wiekszosc uzytkownikow twierdzi ze zostala zainfekowana przez zlosliwe oprogramowanie wirusowe. Jezeli chcesz aby twoj komputer pzoostal bezpieczny i jednoczesnie chronic sie przed utrata pieniedzy i prywatnych danych to wysoce polecamy ci zainstalowanie sprawzdonego oprogramowania antyszpiegujacego i jego nieustanne aktualizowanie, powinienes unikac klikania na podejrzane reklamy pop-up, reklamy a takze usuwac wiadomosci spam bez otwierania ich. Istnieje tez metoda ktora powinna utrzymac twoj komputer z dala od tego typu infekcji. Powinienes zawsze uwazac na swoj system, mimo tego ze oficjalnie wirus Zorton Vista Protection 2014 moze teoretycznie atakowac tylko Windows Vista zgodnie ze swoja nazwa. Prosze nigdy nie ignorowac jego falszywych alarmow i skanow oprogramowania poniewaz moze takze powodowac przenikanie do twojego systemu podejrzanych programow w przyszlosci.

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

W jaki sposób Zorton Vista Protection 2014 może przeniknąć do mojego komputera?

Zorton Vista Protection 2014 rozpowszechnia sie podobnie do innych fałszywych programów antyszpiegujących. Jezeli nie miałeś do czynienia z tego typu programami wczesniej to powinienes wiedziec ze tego typu programy nigdy nie prosza uzytkownika o wejscie do jego systemu. W tym celu polegaja czesto na fałszywych komunikatach pop-up, spamie, trojanach i tak dalej. Dlatego tez wiekszosc uzytkownikow nie ma pojecia ze ich komputery zostaly zainfekowany tego typu zlosliwym wirusem. Jezeli chcesz aby twoj komputer pozostal bezpieczny i chronic samego siebie przez zlosliwym oprogramowaniem to wysoce polecamy ci zainstalowanie tego typu sprawdzonego oprogramowania antyszpiegujacego i nieustanne jego aktualizowanie. Dodatkowo powinienes polegac na bezpiecznym przeglądaniu internetu, pamietac o unikaniu odwiedzania podejrzanych stron, nielegalnych witryn i unikac klikania na roznorakie reklamy pop-up, a takze usuwanie wiadomosci spam jeszcze przed ich otwarciem. Tego typu metody pozwalaja na zachowanie bezpieczenstwa twojego komputera i ochrone przed roznorodnymi infekcjami. Na koncu powinienes wiedziec jeszcze o tym ze mimo tego ze Zorton Vista Protection 2014 stara sie zainfekowac tylko systemy głównie z systemem operacyjnym Vista, ale jednak istnieje dosc duza rodzina tego wirusa, która infekuje wszystkie systemy. Prosze nigdy nie ignorowac tego typu komunikatow i skanow tego oprogramowania poniewaz moze to powodowac przenikanie roznego rodzaju podejrzanych programow do twojego komputera w przyszlosci.

W jaki sposób usunąć wirusa Zorton Vista Protection 2014?

Pamiętaj o tym, że Zorton Vista Protection 2014 jest poważnym zagrożeniem, które może łatwo doprowadzić twój komputer do wielkich szkód. Jeżeli dopiero rozpocząłeś kontakt swojego komputera z fałszywymi skanerami nie powinieneś dłużej czekać tylko jak najszybciej wybrać AUTOMATYCZNE USUWANIE OPROGRAMOWANIA przy czym należy wspomnieć aby unikać manualnego usuwania. Jeżeli będziesz polegał na tej opcji powinienes sciagnac sprawdzony program antywirusowy, zaaktualizować go i przeprowadzić pełny skan. Jeżeli potrzebujesz dokładnego poradnika jak to zrobić przeczytaj to.

Podczas usuwania oprogramowania Zorton Vista Protection 2014 polecamy skorzystanie z oprogramowania Reimage oraz Malwarebytes Malwarebytes ponieważ mogą one wychwycić każdy brakujący komponent należący do cyber przestępców.

UWAGA! Jak już zdarzyło nam się poprzednio wspomnieć, Zorton Vista Protection 2014 może blokować instalację i aktywność sprawdzonych programów ochronnych w tym SpyHunter oraz StopZilla. Jeżeli nie możesz ściągnąć tego programu uruchom ten program i skorzystaj z tej opcji.

1. UŻYWANIE PRZYWRACANIA SYSTEMU DO USUWANIA WIRUSA:

 1. Przejdź do menu Start-> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu
 2. Jak tylko zobaczysz Ustawienia i pliki przywracania systemu wybierz Dalej
 3. Wybierz punkt przywracania systemu, a następnie kliknij Dalej
 4. Kliknij Zakończ aby zakończyć i czekaj aż twój komputer się zresetuje.
 5. Teraz ściągnij Reimage i przeprowadź pełny skan systemu zaraz po jego aktualizacji.

2. RESETOWANIE KOMPUTERA DO TRYBU AWARYJNEGO:

 1. Zresetuj swój komputer.
 2. Jak tylko twój komputer się włączy rozpocznij klikanie przycisku F8 tak długo aż zobaczysz ekran Zaawansowanych opcji resetowania
 3. Tutaj poszukaj Trybu bezpiecznego (przejdź do niego poprzez nawigowanie klawiszami) a następnie wciśnij Enter.
 4. Zaloguj się tą samą nazwą użytkownika co w normalnym trybie.
 5. Teraz przejdź do przeglądarki Internet Explorer lub też innej i uruchom ją jako administrator, po czym wpisz hasło administratora jezeli to konieczne.
 6. Wpisz ten adres w pasek adresur: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe sciagnij program na swoj komputer. Uruchom go aby usunac zlosliwe oprogramowanie.

3. Załóż konto gościa, aby zeskanowac swoj komputer:

Jeżeli masz na swoim komputerze konto gośia postaraj się z jego właśnie poziomu uruchomić pełny skan systemu. Wszystko co musisz zrobić to ściągnąć Reimage aby przeprowadzić pełny skan systemu. Możesz aktywować swoje konto gościa za pomocą następującego schematu:

 1. Kliknij przycisk Start -> Panel Sterowania i wybierz Konta użytkowników i ustawienia bezpieczeństwa.
 2. Jak tylko pokaże się nowe okno kliknij na Dodaj lub Usuń konta użytkowników -> Konto Gościa
 3. Teraz kliknij przycisk Włącz i zresetuj swój komputer.
 4. Teraz poczekaj aż pojawi się okno Windows i wybierz Konto goscia aby ściagnąć polecany program antyszpiegujący.

4. Używanie innego komputera, aby ściągnąć program antyszpiegujący.

 1. Weź inny komputer, który nie jest zainfekowany i ściągnij na swój komputer Reimage lub Malwarebytes Malwarebytes.
 2. Po zakończeniu procedury ściągania, przenieś ten program na dysk CD/DVD, pamięć przenośną czy też pamięć USB
 3. W tak zwanym między czasie, zakończ działanie podejrzanych procesów swojego zainfekowane komputera. W tym celu skorzystaj z tego poradnika.
 4. Skorzystaj z urządzenia na które nagrałeś program antywirusowy i przenieś go na zainfekowany komputer po czym go uruchom.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Zorton Vista Protection 2014 zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Zorton Vista Protection 2014. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes

O autorze

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-zorton-vista-protection-2014.html

Poradniki w innych językach