Skala niebezpieczeństwa:  
  (98/100)

Zorton Vista Antivirus 2014. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Alice Woods - - | Rodzaj: Programy Szpiegujące

Czym jest Zorton Vista Antivirus 2014?

Zorton Vista Antivirus 2014 jest złośliwym oprogramowaniem, któremu nigdy nie powinieneś ufać. Nie ma znaczenia, że jego imie sugeruje że dzięki niemu możesz unikać różnego rodzaju wirusów czy też innych podejrzanych programów. Powinienes go całkowicie zignorowac. Mówimy o tym ponieważ Zorton Vista Antivirus 2014 jest fałszywym antyvirusem, który jest używany tylko do wykradania pieniedzy od ludzi. Dzieje sie tak poniewaz wirus straszy uzytkownika olbrzymia iloscia wirusow na jego komputerze i oferuje zakup wersji premium oprogramowania która ma rozwiazac wszystkie problemy, jednakże należy dodać że nigdy nie powinieneś jej kupować. W przeciwnym razie stracisz tylko pieniądze. Możesz także narazić się na utrate prywatnych danych takich jak twoje imie, nazwisko, adres, numer karty kredytowej a także inne informacje. Jeżeli zostales juz namowiony na sciagniecie wirusa Zorton Vista Antivius 2014 i kupno jego płatnej wersji powinienes zapoznac sie z poradnikiem przedstawionym ponizej i czym predzej usunac ta cyber infekje. Postaraj sie takze skontaktowac ze swoim bankiem i postaraj sie o ochrone swoich prywatnych danych, ochrone pieniedzy aby zapobiec problemom w przyszlosci. Aby skutecznie pozbyc sie Zorton Vista Antivirus 2014 polecamy ci skorzystanie z Reimage

W jaki sposób Zorton Vista Antivirus 2014 może zainfekować mój komputer?

Jak już pewnie rozumiesz, Zorton Vista Antivirus 2014 jest używany tylko do infekowania systemów Windows Vista OS. Jednakże jeżeli korzystasz z innej wersji systemu Windows nie powinieneś czuć się w 100% bezpiecznie ponieważ istnieje sporo wersji tego zagrożenia które mogą infekować inne systemy. Jak na przykład Zorton XP Protection 2014, Zorton Win 8 Antivirus 2014, Zorton Win 7 Antivirus 2014, i tak dalej. Jeżeli chcesz unikać tego typu wirusów powinieneś wiedzieć, że rozpowszechniają się korzystając z przeróżnych technik. Oczywiście najłatwiej chronić swój komputer przed tego rodzaju zagrożeniami dzięki ochronie sprawdzonego oprogramowania antyszpiegującego. Jednakże powinieneś także wiedzieć o tym, że powinieneś wystrzegać się korzystania z tego typu ofert jak aktualizacja oprogramowania Java, Flash Player, czy też inne podobne programy. Dodatkowo możesz także wpaść na ogłoszenie darmowego skanowania systemu, które nie ma nic wspólnego z ochroną twojego komputera a ma na celu przenikanie wirusów takich jak np. Zorton Vista Antivirus 2014 do twojego komputera. Na końcu podpowiadamy ci że powinienes ignorować podejrzanie wyglądające maile ponieważ poprzez nie także do twojego komputera mogą przenikać różnego rodzaju pasożyty. Jeżeli sądzisz, że tego typu program mógł przeniknąć do twojego komputera czy też inny, podobny do niego fałszywy program antywirusowy to zignoruj jego komunikaty mówiące o wirusach i problemach z komputerem.

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Zorton Win 8 Antivirus 2014 has blocked a program from accessing the Internet. This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen. Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

W jaki sposób usunąć wirusa Zorton Vista Antivirus 2014?

Pamiętaj o tym, że Zorton Vista Antivirus 2014 jest poważnym zagrożeniem, które może łatwo doprowadzić twój komputer do wielkich szkód. Jeżeli dopiero rozpocząłeś kontakt swojego komputera z fałszywymi skanerami nie powinieneś dłużej czekać tylko jak najszybciej wybrać AUTOMATYCZNE USUWANIE OPROGRAMOWANIA przy czym należy wspomnieć aby unikać manualnego usuwania. Jeżeli będziesz polegał na tej opcji powinienes sciagnac sprawdzony program antywirusowy, zaaktualizować go i przeprowadzić pełny skan. Jeżeli potrzebujesz dokładnego poradnika jak to zrobić przeczytaj to.

Podczas usuwania oprogramowania Zorton Vista Antivirus 2014 polecamy skorzystanie z oprogramowania Reimage oraz Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner ponieważ mogą one wychwycić każdy brakujący komponent należący do cyber przestępców.

UWAGA! Jak już zdarzyło nam się poprzednio wspomnieć, Zorton Vista Antivirus 2014 może blokować instalację i aktywność sprawdzonych programów ochronnych w tym SpyHunter oraz StopZilla. Jeżeli nie możesz ściągnąć tego programu uruchom ten program i skorzystaj z tej opcji.

2. UŻYWANIE PRZYWRACANIA SYSTEMU DO USUWANIA WIRUSA:

 1. Przejdź do menu Start-> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu
 2. Jak tylko zobaczysz Ustawienia i pliki przywracania systemu wybierz Dalej
 3. Wybierz punkt przywracania systemu, a następnie kliknij Dalej
 4. Kliknij Zakończ aby zakończyć i czekaj aż twój komputer się zresetuje.
 5. Teraz ściągnij Reimage i przeprowadź pełny skan systemu zaraz po jego aktualizacji.

2. RESETOWANIE KOMPUTERA DO TRYBU AWARYJNEGO:

 1. Zresetuj swój komputer.
 2. Jak tylko twój komputer się włączy rozpocznij klikanie przycisku F8 tak długo aż zobaczysz ekran Zaawansowanych opcji resetowania
 3. Tutaj poszukaj Trybu bezpiecznego (przejdź do niego poprzez nawigowanie klawiszami) a następnie wciśnij Enter.
 4. Zaloguj się tą samą nazwą użytkownika co w normalnym trybie.
 5. Teraz przejdź do przeglądarki Internet Explorer lub też innej i uruchom ją jako administrator, po czym wpisz hasło administratora jezeli to konieczne.
 6. Wpisz ten adres w pasek adresur: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe sciagnij program na swoj komputer. Uruchom go aby usunac zlosliwe oprogramowanie.

3. Załóż konto gościa, aby zeskanowac swoj komputer:

Jeżeli masz na swoim komputerze konto gośia postaraj się z jego właśnie poziomu uruchomić pełny skan systemu. Wszystko co musisz zrobić to ściągnąć Reimage aby przeprowadzić pełny skan systemu. Możesz aktywować swoje konto gościa za pomocą następującego schematu:

 1. Kliknij przycisk Start -> Panel Sterowania i wybierz Konta użytkowników i ustawienia bezpieczeństwa.
 2. Jak tylko pokaże się nowe okno kliknij na Dodaj lub Usuń konta użytkowników -> Konto Gościa
 3. Teraz kliknij przycisk Włącz i zresetuj swój komputer.
 4. Teraz poczekaj aż pojawi się okno Windows i wybierz Konto goscia aby ściagnąć polecany program antyszpiegujący.

4. Używanie innego komputera, aby ściągnąć program antyszpiegujący.

 1. Weź inny komputer, który nie jest zainfekowany i ściągnij na swój komputer Reimage lub Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner.
 2. Po zakończeniu procedury ściągania, przenieś ten program na dysk CD/DVD, pamięć przenośną czy też pamięć USB
 3. W tak zwanym między czasie, zakończ działanie podejrzanych procesów swojego zainfekowane komputera. W tym celu skorzystaj z tego poradnika.
 4. Skorzystaj z urządzenia na które nagrałeś program antywirusowy i przenieś go na zainfekowany komputer po czym go uruchom.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

O autorze

Alice Woods
Alice Woods

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-zorton-vista-antivirus-2014.html

Poradniki w innych językach